Зубачистка• 17 августа 2024
Ні на що не здатна, ні до чого не має цікавості, як ..овно пливу за течією...
Вчилася гарно, червоний диплом, все життя працюю за мінілалку, не можу знайти щось краще. Не знаю куди податись. Проходила різні курси, але інтерес швидко пропадає
Як знайти себе?
Моя улюблена страшко• 17 августа 2024
Ужас...
Смысл было тянуться на красный диплом? Чтобы что?
Лучше бы вы по клубам ходили - любовников искали...
Неместная Я• 17 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ужас...
у кого что болит
Зубачистка
• 17 августа 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Скільки вам років?
В якому ви місті?
Яка у вас професія?
В якому ви місті?
Яка у вас професія?
34, передмістя Києва, педагог
Неместная Я• 17 августа 2024
автор, я б вам психолога посоветовала, но за минималку это будет сложно. поищите бесплатного..
Моя улюблена страшко• 17 августа 2024
Ответ дляНеместная Я
у кого что болит
У меня не болит).
У меня красный диплом, работа не на минималку, любовники купившие квартиру и машину, а потом семья ...
Вообще не понимаю: как можно красный диплом получить и на минималку работать)
Ондатрова шуба• 17 августа 2024
Потому что главное не красный диплом, а характер. Вы боитесь что-то кардинально менять, отсутствуют амбиции, боитесь, что не получится и т.д. Вы педагог, занимайтесь репетиторством, это уже далеко не минималка, уважать себя начнёте.
Синиця у спідниці• 17 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
34, передмістя Києва, педагог
Працюєте за мінімалку за освітою?
Коко Шанель• 17 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ужас...
Дивлячись яка спеціальність..
Коко Шанель• 17 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
34, передмістя Києва, педагог
Так і думала чомусь що пед
Моя улюблена страшко• 17 августа 2024
Ответ дляКоко Шанель
Дивлячись яка спеціальність..
Если нельзя монетизировать то, что есть - значит нужно работать по другой)
Зубачистка
• 17 августа 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Працюєте за мінімалку за освітою?
Не за спеціальністю, але у школі
Моя улюблена страшко• 17 августа 2024
Ответ дляКоко Шанель
Так і думала чомусь що пед
Сейчас пед - золотая жила
Школы нормально не работают с 2020 года. На учениках можно прекрасно заработать
тогдалия• 17 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
34, передмістя Києва, педагог
Бросайте вы это неблагодарное занятие.Я ваша коллега,но в прошлом.Я мега любила свою работу,но ковид внёс коррективы и я закрыла курсы и офис.А сейчас я маркетолог- арбитран.
Синиця у спідниці• 17 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Не за спеціальністю, але у школі
а чому вчителем не працюєте?
У школі - це дуже широке поняття)
У школі можна і технічкою працювати
У школі - це дуже широке поняття)
У школі можна і технічкою працювати
Моя улюблена страшко• 17 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Не за спеціальністю, але у школі
И кем вы там на минималку? Техничкой?
Синиця у спідниці• 17 августа 2024
Автор, ви молода жінка.
У вас чоловік, діти є?
Є можливість знайти і їздити на роботу до Києва?
У вас чоловік, діти є?
Коко Шанель• 17 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Сейчас пед - золотая жила
О боже, не знаю, 95% кого я знаю повний нуль і діти їх ненавидять. Одиниці лише адекватні і дійсно розумні.
Mariia2024• 17 августа 2024
У мене зараз син займається математикою 6й клас: 800 грн/год. Тут теж можна заробляти, але треба себе прорекламувати/імідж і звісно бути гарним у своїй справі.
Я теж маю 2ВО. Червоний диплом, 6 років за копійки на держслужбі)
Та вже 7й рік займаюсь клінінгом) дуже полюбила цю справу, а ніколи би не подумала, що буду цим займатись)
Моя улюблена страшко• 17 августа 2024
Ответ дляКоко Шанель
Ну правильно- хочешь нормально заработать - нужно работать, а не ... груши околачивать...
Мой ребенок в частной школе учится - у учителей далеко не минималка. Но и дети с удовольствием ходят в школу
Коко Шанель• 17 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Согласна. Автор в школе, но не учитель. Надеюсь хоть завхоз, с красным то дипломом
Біток чи ефір?• 17 августа 2024
Я тоже плыву по течению, но совсем не как говно. Это вполне хороший способ для жизни - плыть по течению, такой себе дзэн, режим бытия, а не режим гонки. В молодости рвала жилы, тоже медали, спорт, красный диплом, кандидатская. А после родов попустило и живу потихоньку. А зачем мне много? Жить есть где, семья есть, хобби есть. И здоровье крепче, если не надрываться в погоне за амбициями.
младокошкина• 17 августа 2024
Ответ дляMariia2024
Відкрили клінінгову фірму?
Султанша твоего сердца• 17 августа 2024
Ответ дляКоко Шанель
Вчителі від ваших не дійсно розумних і далеко не адекватних дітей теж не в захваті)
МамОмужа• 17 августа 2024
Ответ дляMariia2024
Клас! Ви молодець! В мене також червоний диплом, чесно зароблений. Але в роботі, яка дуже подобалася, виявилося, що знань лише мало, треба мати характер… вміти поставити себе. Тому з карʼєрою не вийшло. Теж шукаю вже не карʼєру по освіті. А можливість і заробити, і реалізуватися. Як ви прийшли до зміни роботи, сфери? Розкажіть? Бо час іде, а я все більше нерішуча.
МамОмужа• 17 августа 2024
Автор, тримайтеся. Знаю, що у справжніх відмінниць часто так - з карʼєрою бувають складнощі, невміння заробити… бо відмінниці сумніваються в собі, прагнуть до ідеалу, або ще гірше - мають занижену самооцінку, зневіру у власні сили… ви з якого предмету диплом маєте? Може, дійсно, спробувати приватні школи (там не мінімалка), садочки, центри розвитку приватні? Або ж репетиторство?
МамОмужа• 17 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ужас...
А диплом тут до чого? Знайти коханця в клубі - то тре мати особливий характер. Навчання й оцінки тут роль не грають.