Каяспер• 17 августа 2024

Харківський борщ на пиві. Хто знає рецепт?

Дівчата, от прочитала, що є такий борщ. І називається він саме так. Але крім інтригуючої назви не знайшла на просторах інтернету більше нічого. Якщо хто має цей рецепт, поділіться, будь ласка!
Однозначно• 17 августа 2024
Ото вы хозяйка. У меня сразу мысль - зачем так заморачиваться? Пиво выпить и отдыхать.
автор Каяспер • 17 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Так цікаво ж!
Виправлялочка• 17 августа 2024
Блин автор...только понос прекратился,прочитала вашу тему опять подвернуло)
автор Каяспер • 17 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Ну нащо ви оце пишете? Тема про інше.
Виправлялочка• 17 августа 2024
Ответ дляКаяспер
Ну нащо ви оце пишете? Тема про інше.
Правду написала
автор Каяспер • 17 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Правду написала
Іноді краще промовчати.
ШобВам_КакНам• 17 августа 2024
Автор, я харьковчанка, никогда не слышала о таком, даже звучит не очень
автор Каяспер • 17 августа 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Я сьогодні вперше про нього почула. Це якийсь дуже старовинний рецепт.
oboeva• 17 августа 2024
Ответ дляКаяспер
Ну нащо ви оце пишете? Тема про інше.
Не врите,что в интернете ничего не нашли. Гугл выдает такой борщ ,с фрикадельками к тому же
Виправлялочка• 17 августа 2024
Ответ дляКаяспер
Іноді краще промовчати.
Откройте блин уже кафе,для людей что запорами страдают)))еще на пивном борще озолотитесь
автор Каяспер • 17 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Не за адресою пишете.
автор Каяспер • 17 августа 2024
Ответ дляoboeva
До чого тут ваше врітє - нє врітє? Знайшли - поділіться рецептом. Не знайшли - проходьте мимо. Я тут не правду шукаю, а рецепт борщу.
oboeva• 17 августа 2024
Ответ дляКаяспер
Ну введите в гугл название и вам сразу все выдаст
автор Каяспер • 17 августа 2024
Ответ дляoboeva
Я вводила і не знайшла. Повторюю - якщо знайшли - поділіться не вказівками, що робити, а результатом вашого пошуку
iriiiiiiin• 17 августа 2024
Бред. Впервые слышу. Живу тут всю жизнь
oboeva• 17 августа 2024
Ответ дляКаяспер
Ничего себе,попробуйте пока не получится,или выучите слово, пожалуйста
автор Каяспер • 17 августа 2024
Ответ дляoboeva
Тобто нічого ви не знайшли - просто поговорити треба чи з керівної посади звільнили, а покерувати хочеться?
автор Каяспер • 17 августа 2024
Ответ дляiriiiiiiin
Бред. Впервые слышу. Живу тут всю жизнь
Це рецепт 1860 року. Ви безсмертна чи просто дуже древня?
oboeva• 17 августа 2024
Ответ дляiriiiiiiin
Бред. Впервые слышу. Живу тут всю жизнь
Та на пиве громко сказано))
Любовь Терещенко, доцент кафедры технологии производства продуктов ХГУПТ: ’В конце, буквально перед заправкой добавляют немножко прокипяченного пива. Это особенность харьковского борща такая’.
Видимо остаётся лёгкий привкус, вот вся интрига.))
автор Каяспер • 17 августа 2024
Ответ дляoboeva
Та на пиве громко сказано))
Оце і все? Який же це рецепт? Тут більше про Любов Терещенко, а не про борщ.
oboeva• 17 августа 2024
Ответ дляКаяспер
А я обещала вам рецепт что ли,сами ищите,я нашла из любопытства
автор Каяспер • 17 августа 2024
Ответ дляoboeva
Ви не обіцяли. Ви з порогу почали хвалитися - як просто, з одного кліка знайшли рецепт. А автор, така недолуга, що аж на форумі тему створила. А результат - хвостик, як шило. Жодного рецепту, тільки пиха через край.
Ку ка ку ка ку• 17 августа 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Так само
Niko4ka-0dc3• 26 августа 2024
Я Харків‘янка і щось вперше чую. На роганському, чи що?))