ЯблокоРаздора• 18 августа 2024

Періодично чешеться в одному й тому ж самому місці біля клітора

Вибачте за подробиці. До лікаря схожу. Але хочу зараз для себе зрозуміти, що це може бути? На картинці чорна полоска - клітор, а замальоване фломастером - місце, де зудить.
Візуально ніяких порушень на шкірі не бачу. І саме в цьому місці кожен раз.
Що це може бути?🤔
Вумна вутка• 18 августа 2024
То почухайте

Зрадорозганячка• 18 августа 2024
Відповідь мого гінеколога: я ж не знаю чим ти підмиваєшся. То помаж чимсь, типу від дерматиту.
Престидижитатор• 18 августа 2024
Найдите чуханя,пусть чешет
Все буде Україна• 18 августа 2024
Намекает
Мальдивирую• 18 августа 2024
Може фолікули проростають та подразнюють
Lilian-nochka• 18 августа 2024
Натирается бельем
Душка-свекрушка)))• 18 августа 2024
Може бути пов´язано із засобом гігієни.
Lilian-nochka• 18 августа 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Може бути пов´язано із засобом гігієни.
О,кстати да,я нивею взяла недавно,то зуд жуткий
Лупаю цю скелю• 18 августа 2024
Намажьтесь клотримазол кремом или триакутаном, несколько раз в день.

Душка-свекрушка)))• 18 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
У мене таке бувало після місячних. Підмивалася відваром з мильних горіхів. За пару днів все знову добре.
Зрадорозганячка• 18 августа 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
А ви там грибок побачили?
Мишка-шалунишка• 18 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
А ви там грибок побачили?
Да пофиг. Что знала из названий, то и сказала. Солидол бы еще назвала 😂
Лупаю цю скелю• 18 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
А ви там грибок побачили?
А вы думали его должно быть видно? Не потому ли флору все-таки принято высевать, а не на глаз определять? Если не помогут такие простые и доступные мази, то к врачу. А грибки летом в жару запросто, стоит сладкого поесть, иметь лишний вес или потливость.
Лупаю цю скелю• 18 августа 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Не что знала, а что помогло, я диабетик, знаю о чем говорю.
Сонячний зайчик• 18 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Сходите на осмотр к нормальному гинекологу
ХаДиДиШь• 18 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
А ви там грибок побачили?
Його не треба бачити, його там відчуває авторка
Анна-6444• 18 августа 2024
Триакутан
Хвігура мічти• 18 августа 2024
Ответ дляСонячний зайчик
от да,не помішає. А у автора-ну дуже схоже на нейродерміт. зараз,з цими стрессами, у багатьох появилась ця гадость.
автор ЯблокоРаздора • 18 августа 2024
Усім дякую за відповіді! Прийму до уваги.
Певно, це дійсно або грибок або якийсь дерматит