Ms. При теле• 18 августа 2024
Постановка на облік з 16 років при замовленні паспорта. Чому ніхто не пише?
Чому ніхто про це не пише. Вчора в телеграм канал прочитала що тепер при замовленні закордонного паспорту хлопців !!!!! З 16 РОКІВ будуть ставити на облік без проходження ВЛК.
Це не законно. Постанова на облік повинна бути з 17 до 18. Вони знають що паспорти дитячі на 4 роки і на 10 років можливо отримати тільки з 16. Я хотіла щоб мій син отримав паспорт і вчився за кордоном. Тепер все одно його на облік поставлять.
Шукаю стакан• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Я мала на увазі що хлопці зараз повинні стати на облік в період з 17 до 18. Не випускають з 17. Моє питання в ІНШОМУ. Вони хочуть всіх 16 річних внести до реєстру при отриманні паспорту. І вони будуть мати дані про мого сина до прикладу. А так би на мали.
Що значить не мали б? При народженні вже мають. При отриманні паспорту теж. Що ви несете?
Молчалка• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Ні, з 17 до 18.
Мой сын приписное получил весной 2023 года на руки, ВЛК проходил зимой 2023. На момент получение приписного на руки ему было 16 лет. ВЛК проходил вместе с одноклассниками, если ДР после января то на момент ВЛК еще 16 лет было.
Шукаю стакан• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Царівна Жабка• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Хто там писав, що нічого страшного. Тримайте. Ваші діти вже теж на гачку, якщо їм від 16 років
«Хлопці віком від 17 до 25 років повинні бути взяті на військовий облік без проходження військово-лікарської комісії (ВЛК). Це стосується як тих, хто проживає в Україні, так і тих, хто перебуває за кордоном.»
Це саме страшніше. Уряд вже вирішив, шо всі абсолютно здорові.
Удалено администрацией...
Ні за холодну воду• 19 августа 2024
Ответ дляБез QR коду
Мальчики знают. А если вы своего за ручку водите, то как он один будет за границей учиться?
Представить себе, что мальчики тоже люди. И они хотят жить, а не погибать и калечиться. Человек рождён, чтобы жить, а не погибать!!!
Мы живём на земле, а не в государстве. Я не патриот ни одной страны. Политики воюют, а погибают наши дети!
Ні за холодну воду• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Да вы что?Прямо,бунты под посольством Польши?Офигеть
Офигевайте. Не вы ж без документов остались и не ваши дети.
Прилипало• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Да, митинг и не только в Польше, в Праге тоже был. Люди заплатили немало денег за паспорт, а им его не выдают, так что да, офигеть.
Царівна Жабка• 19 августа 2024
Ответ дляПрилипало
А почему не выдают?
Прилипало• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
А почему не выдают?
Они внятно не отаечают, не знаю, как у тех, кто оформлял в посольстве, а вот тем, кто в дп документ, не выдают, типа технические проблемы, причем эти проблемы только по мужчинам от 25 лет. В ТГ группе по Праге, пишут, что даже тем, у кого есть резерв +, не выдают ((
Сіґеле-міґеле• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
А за что же тогда воюет ваш муж?За землю без людей?
Удалено администрацией...
Закусенец• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Де збирати? Що за документи?
Медичні довідки та обстеження - флюорографія, аналізи. Моєму ще узд серця робили.
ЧорноброваЯ• 19 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
І що , йому 01.25 буде не 16 років? Його візьмуть на облік в 16 років в 25 році поки ще не виповнилось 17
че то туго у мамы никитки идет...
ЧорноброваЯ• 19 августа 2024
Ответ дляЗлива інформації
А кто делал в 16 второй загран паспорт, не задавали вопросы, зачем вам второй?
так по закону можно второй без вопросов
Бабка-ежика• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Мій в коледжі за кордоном. Мені йому паспорт новий потрібен. А тут в реєстр вносити тепер будуть.
Та забейте вы на тот реестр. Пусть сын уезжает и никогда в эту сраку не возвращается. Тут не понятно, что завтра с этой страной будет, а вы нервы себе треплете.
Апофиозная• 19 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Автора хвилює геть інше питання, і воно не про кордони 91 року.
Якщо хочете почути мою думку - для тих, хто в Україні, це дійсно важливе питання. У вас є вибір - або відстояти незалежність своєї країни, або лягти під росію. Лігши під росію, ваші діти підуть далі під прапорами росії - як зараз пішли діти з днр/лнр. Але комусь того дуже зручно не помічати.
Вирішувати вам - оборонятися чи ні, ховати чоловіків під спідницею, вимагаючи щоб вас йшли захищати 16- річні з-за кордону, чи все є таки відправляти чоловіків. Ви можете не оборонятися, а лягти під росію. Це ваш вибір. І відповідальність за нього буде на вас.
У тих, хто поїхав, власне життя і здебільшого плани, які пов´язані з іншими країнами. Тому які у вас будуть кордони і на яких умовах ви будете жити далі і з якою владою - це суто ваше питання. Цього року особисто я навіть на мітинги не піду 24 серпня. Досить. У мене своє життя, у вас своє.
А чому ж грузинів Росія не погнала далі, на якісь війни? Чому Грузію, Росія не пішла через декілька років забирати всю, як тут про Україну лякають?
Бабка-ежика• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Бабка-ежика• 19 августа 2024
Ответ дляАпофиозная
Шо ж Вы так против методички про бурятов то в лоб пошли?
Апофиозная• 19 августа 2024
Ответ дляБабка-ежика
Да вот, задала вопрос, пока не начало вонять бздом и окурками. Те персонажи любят всё методичками ,приправленными тюремным сленгом и маргинальным ханством, закидать .
Радуга-дуга• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
И раньше с 16 лет на учёт в военкомате ставили.
И сейчас тоже
Апофиозная• 19 августа 2024
Ответ дляБабка-ежика
Упс *ханством - хаМством
Думаю, вы поняли кого и что я имею в виду:)
Щаслива Я• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Да, прям массовые митинги на регулярной основе. Людям не выдают основной официальный документ, звучит как сюрреализм, но так и есть. Демократическое государство(
Доставучая• 19 августа 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Что такое ’ колбасные эмигранты’ уже не впервые за эту неделю встречаю это выражение.
Те, кто уехали фактически за жизнью в достатке (колбасы вдоволь наесться - отсылка к эмиграции из СССР), но при этом рассказывают, что они чуть ли не жертвы политического режима.
Как_б_не_так• 19 августа 2024
Ви що, згадайте як в наші часи було. 10-11 клас хлопці ходили в воєнкомат і в них був предмет ДПЮ. Брали на облік в 16-17р…
Доставучая• 19 августа 2024
Ответ дляНаездница
А чем его положение хуже сирийцев?
Для обычного украинского беженца от войны временная защита намного лучше, потому что никак не ограничивает в свободе перемещения и устройстве на работу, но при этом гарантирует все выплаты. О беженстве в юридическом смысле этого слова могут мечтать лишь беженцы от военкоматов.
Наездница• 19 августа 2024
Ответ дляДоставучая
Автор коммента сказала, что у ее сына положение хуже, чем у сирийцев. Так чем оно хуже?
Доставучая• 19 августа 2024
Ответ дляНаездница
При статусе беженца бусинка полностью защищена принимающей стороной. Ее не могут попросить на выход и не могут сказать, привезите нам справку из родной страны, потому что предполагается, что на родине ему грозит реальная смертельная опасность. Автор хочет такого же.
Дон Пэдро• 19 августа 2024
Ответ дляБабка-ежика
Удалено администрацией...
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-86972908
Ви легко здогадаєтеся, хто все це написав, навіть не потрібно озвучувати. Чудеса еквілібристики та перевзуття в повітрі.
Сама не знаю• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Що можна зробити? І коли це вступає в силу?
автор, нічого не зробите, ставити будуть всіх громадян чоловічої статі. Навіть якщо не звернетесь. Тому не партесь, отримуйте закордонний паспорт і робіть все, щоб дитина отримала документи країни перебування
Сама не знаю• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Вибачте. Не випускають з 18. Я реєстр не хочу
ви смішна, всі в реєстрах від моменту отримання свідоцтва про народження
Наездница• 19 августа 2024
Ответ дляДоставучая
Так я и говорю - пусть переходят на беженский или гумманитарный статус - отнекиваются)