Ms. При теле• 18 августа 2024

Постановка на облік з 16 років при замовленні паспорта. Чому ніхто не пише?

Чому ніхто про це не пише. Вчора в телеграм канал прочитала що тепер при замовленні закордонного паспорту хлопців !!!!! З 16 РОКІВ будуть ставити на облік без проходження ВЛК.
Це не законно. Постанова на облік повинна бути з 17 до 18. Вони знають що паспорти дитячі на 4 роки і на 10 років можливо отримати тільки з 16. Я хотіла щоб мій син отримав паспорт і вчився за кордоном. Тепер все одно його на облік поставлять.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Может быть вы почитали и разобрались ,поезд к чем писать ерунду !
Пропоную вам скористатись власною порадою. Я вже все почитала і з адвокатами поспілкувалась. В тому числі і з міграційними.
Електрохарчування• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Так. Це воно. ПУНКТ 3 і 4 прочитайте! З 16!
Ну пусть ставят. Мой учится заграницей, паспорт в 16 получили новый загранку на 10 лет. Айди карта которую получили в 14 и она до 18, нафиг не нужна заграницей.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я з вами згодна, про те, що треба вивозити, я нічого доброго в майбутньому не бачу. Школа, що далеко на у всіх є така можливість. Але у вас такі протиріччя, поясніть, якщо можете. Дітей вивозити всіх,мале разом з тим ви виступаєте, що кожен чоловік має йти воювати. За що воювати? Адже ці закони не кацапи вносять, а падаль зелена. За що воювати простому чоловіку, якщо для його сім´ї тут немає майбутнього?
Чоловік, зауважте. Не дитина. І навіть не жінка. І наголошую кожен. А не « он отдал государству 20 лет, а теперь воєнний пенсіонер» чи « мой Нє рождьон для войни»
Сіґеле-міґеле• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Для чого? Для чого має померти мій чоловік, якщо для його сина немає тут життя? І через два роки ваш син також буде чоловіком. Повернеться щоб на війну піти? Давайте чесно, без лицемірства.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
А за что же тогда воюет ваш муж?За землю без людей?
Мабуть за те, щоб людям було куди повертатись. Чи мабуть за те, щоб в 22 році до такої розумниці як ви не дійшли ті свинособаки. Добре за спинами тих, хто на фронті розмірковувати « за що»?
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Приписной выдают сразу, или как его получают? Я так понимаю,что со школы ребят ведут,там проходят врачей, а дальше как? Приписной с 17лет спрашивают на границе?
По новій, « експериментальній» постанові, лікарі вже не потрібні. Діти абсолютно здорові по замовчуванню. І з 17 років будуть перебувати в військовому резерві.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляavicber
В год достижения 17летнего возраста
Я вище скрін постанови виклала. Вже п 21 змінено в травні. Вік постанови на облік прибрали взагалі.
Прилипало• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ви б почитали, а потім дивні питання задавали. Пофіг на той реєстр.
Там далі цікавіше. В 17 років дітей перенесуть автоматично до військового резерву без комісій і взагалі нічого. Дитина закінчить школу і може отримати повістку. Ну і стати з 17 років військовозобов’язаним це вже автоматично означає НЕ виїзд.
автоматично невыезда с 17 лет быть не может, на данный момент! Потому что в документе о запрете, четко указано, военнообязанные с 18 до 60 лет. Поэтому на данный момент, хоть трижды военнообязанный в 17 лет, но его выпустят! И воевать отравить не могут в 17 лет, потому что нет пока изменений в законе, по ношению оружия, в 17 лет ему нельзя по закону выдавать оружие. На сейчас они хотят максимально всех в базу загнать, что из этого выйдет, поживем-увидим, но не все эти страшилки про 17 лет на фронт и не выпустят. Пока Рада не внесла изменения в соответствующие законы, в 17 лет никто не тронет. А то что будут возраст понижать и пытаться всех контролировать, влиять, давить, так это и раньше понятно было, им всем на нас всех по фиг((
Царівна Жабка• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Всіх шістнадцятирічних юнаків ставили на облік у воєнкоматі,здорових і хворих. Потім хворих списували.Таке було і до цієї постанови.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Удалено администрацией...
Де ви бачите ліцемірство? Я і досі за мобілізацію, НО ДОРОСЛИХ ЧОЛОВІКІВ. І після проходження нормальноі лікарської комісії.
Царівна Жабка• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Вісімнадцятирічні це дорослі чоловіки?
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Удалено администрацией...
Блд, як же дістали такі як ви. То хай і твій піде повоюють в кабінеті.
Хай хочь десь повоює, а не диван жопою простежує, боячись на вулицю носа виказати.
Сіґеле-міґеле• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ваш син повернеться, щоб піти на фронт, в т.ч тоді коли понизять призивний вік?
Царівна Жабка• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Скажіть своєму чоловіку нехай мене не захищає.Я цього не потребую.А свинособаки на мою вулицю заїхали на танках ще 28лютого 2022 року.
Міряю від одиниці• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Приписной где и когда выдадут?
Сіґеле-міґеле• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Зайняті кабінети, та і мій чоловік професію військового не обирав. А от у тих, хто обрав цю професію зараз золотий час вилову цивільних і відправки на фронт замість себе, бо у них звання від просиджування жопою крісла.
автор Ms. При теле • 19 августа 2024
Ответ дляБабка-ежика
Та забейте вы на тот реестр. Пусть сын уезжает и никогда в эту сраку не возвращается. Тут не понятно, что завтра с этой страной будет, а вы нервы себе треплете.
Так і буде. Просто вони чоловіків з двох сторін підловили. Після 18 років видача паспорта тільки при наявності військ квитка, а тепер до 18 в реєстр і потім автоматично на облік.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Давайте. Тут звісно краще за мене знають, Но шоб мій син не пішов воювати, за нього його батько з 24 лютого пішов. А ваш де?
І так, моя дитина точно не піде, бо мобілізаційний ресурс ще досить великий . Силовики, чиновники, військові пенсіонери в 43 роки… купа чоловіків.
автор Ms. При теле • 19 августа 2024
Ответ дляСама не знаю
автор, нічого не зробите, ставити будуть всіх громадян чоловічої статі. Навіть якщо не звернетесь. Тому не партесь, отримуйте закордонний паспорт і робіть все, щоб дитина отримала документи країни перебування
Так, ви правію Це висновок по всій цій темі.
Сіґеле-міґеле• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ну хоча б чесно сказали, що ваш нікітка не для війни.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляПрилипало
Да? Точно? Ну так і проходження лікарської комісії також абсолютно чітко зазначено. Ні? І перелік документів, необхідних для виїзду за кордон теж є. Ви там той кюаркод бачили?
Моя дитина позаземною досяжності. А шо робити вам зі своїми - думайте. Можете і далі вірити в виконання закону
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Да ви шо… точно?
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Вісімнадцятирічні це дорослі чоловіки?
А в нас мобілізують 18 річних?
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Приписной где и когда выдадут?
Ніде. Автоматичний резерв вже створено.
Прилипало• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
а по сути есть что сказать? Кого не выпустили в 17 лет или требовали код? вы даже не поняли о чем я. И очень странно, что вы про нарушения законов вдруг вспомнили, я как раз на них не особо надеюсь, но эти нормы пока выполняют, а вот очень хорошо помню, как вы топили за женский учет, мол, ашотакова, ничего страшного, вы все товарки-боты кучи тем клепаете. Помним, помним. Это вы уже позже переобулись .
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
От я сильно цікавлюсь, звідки ви взяли, що мій чоловік обирав професію військового?
Прилипало• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А в нас мобілізують 18 річних?
вы же выше писали, что теперь и 17 летнего могут забрать. вы уже как-то определитесь... хотя кому я это пишу)))
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
🤦🏻‍♀️
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляПрилипало
В 5.
Скрін покажіть, де я таке писала? Чи завтра ви з подружайками нові плітки пустите, що я в 17 на фронт відправляла?
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляПрилипало
По перше, давайте скріни де я писала ЗА жіночий облік. Ви от прям в цій темі вже придумали про 17 річниХ мобілізованих.
Я в темах про жіночий облік заспокоювала таких як ви, ботів, що не буде жіночого обліку ні в 22 ні в 23. І пропонувала читати закон і постанову. Но ви виконували замовлення, як і щас.