Грушки-яблочки• 18 августа 2024
Синдром СLC інвалідність
Добрий вечір. Можливо хтось знає чи можна отримати інвалідність з даним діагнозом і яка група?
Грушки-яблочки
• 18 августа 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Ніяка.В мене,живу і не парюся.
І не підлягає це для отримання групи, не знаєте?
Завтра не пью• 18 августа 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Ні,це ж синдром,а не хвороба.В мене взагалі випадкова знахідка на екг в 18 років.
Грушки-яблочки
• 18 августа 2024
Ответ дляЗавтра не пью
В мене в 36, але серце турбує періодично все життя. Виявили при вагітності.
Завтра не пью• 18 августа 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Живіть і не переймайтеся.Мені майже 50,ще здоровіше всіх здорових.Періодами пропиваю курс для підтримки.,роблю узд серця.Займаюся спортом,пашу на роботі.З чого тут група?
Грушки-яблочки
• 18 августа 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Зараз мене тут розіпнуть на хресті... хочу щоб чоловіка перевели в іншу частину служити
Брюльтик• 18 августа 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Вам так плохо, что вы сможете сделать 90 дней в больнице?
Редисочка• 18 августа 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Це не причина для інвалідності. Шукайте інші способи переводу
Грушки-яблочки
• 18 августа 2024
Ответ дляРедисочка
Ще грижі в спині можуть бути, дитина хворіє.
Інших причин немає (
Завтра не пью• 18 августа 2024
По серцю родичу дали групу після шунтування,операціі в Амосова.То це серйозно.А з таким,то ні.Грижі то може хіба після операціі.Ну я це не знаю.Краще з’ясуйте в сімейного.
Грушки-яблочки
• 18 августа 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Дякую, буду питати. Особливо не займалася цими питаннями, тому що то часу немає, то фінансів, дитина маленька.
Крайня невістка• 18 августа 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Чоловіка мобілізували?
А я кумедна• 18 августа 2024
Ні, інвалідність не дають да і особливо не лікуюється і не потребує лікування. Багато років проф займалась спортом, тоді більше заважало. І навіть тоді головне лікування закалювання, затрика дихання, опусканням обличчя в холодну воду....ну таке. Грижі може якщо серйозні і потребують оперативного втручання. Бо зазвичай всі їх мають, але не у всіх вони в запущеному стані.
Грушки-яблочки
• 18 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Надіюсь в мене в запущеному стані