Грабля• 19 августа 2024

Що це може бути?

Останній місяць дуже сухі губи і тріскаються в куточках, місцями печуть. Була у 2 дерматологів, нічого конкретного не сказали. Одна лікар сказала мазати Цикапластом від La Roche Posay. Інший прописав бальзам для губ Uriage Xemose. Цикапласт не допомагає, замовила ще бальзам. Підкажіть, будь ласка, можливо у когось щось подібне було?
Бабулька• 19 августа 2024
Це може бути дефіцит заліза

автор Грабля • 19 августа 2024
Ответ дляБабулька
Це може бути дефіцит заліза
Не думаю, гемоглобін в нормі, в мене років 5 тому було низьке залізо, але такого з губами не було.
вентиляторная• 19 августа 2024
Ответ дляГрабля
спочатку падають запаси заліза, а вже потім гемоглобін. перевірте залізо і феритин
вентиляторная• 19 августа 2024
Ответ дляГрабля
пʼять років тому ви були молодші на пʼять років і ваш організм реагував інакше
Тумба-юмба• 19 августа 2024
Може ананас їли, після нього таке стабільно, або фрукти інші
Тумба-юмба• 19 августа 2024
Спробуйте вітаміни аевіт, за 8 днів вже побачите ефект, пʼю їх переважно осінню та взимку
автор Грабля • 19 августа 2024
Ответ длявентиляторная
Ну мені зараз 31, не юна вже, але і не бабка ще)
Відкушу все що стирчить• 19 августа 2024
Витаминов может нехватка,а и е.Иммунитет упал,может быть кандидоз слизистых.Герпес,опять же.Их разновидностей много.
Перша леді колгоспу• 19 августа 2024
В мене постійно сухі губи не знала, що з цим треба до лікаря звертатися. Вдень допомагає біокон універсальна, головне щоб свіжа була. Бо коли не свіжа, фіг намажеш. Ось останнім часом мажу на ніч маззю боро плюс. Тонким слоєм намазала і спати лягла.
А без цього прям шматками злазе: спочатку сохнуть, потім шматками шкіра облазе.

вентиляторная• 19 августа 2024
Ответ дляГрабля
стреси, хвороби впливають на загальний стан.
здайте аналіз і будете впевнені ок чи не ок

ще це може бути нестача вітамінів, алергічна реакція на косметику, цукровий діабет.
ці призначення лікарів (цикапласт і помада) на «відчепись» в намаганні прибрати симптоми, а не вирішити проблему
автор Грабля • 19 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну я постійно чимось губи зволожувала, але цей місяць просто капець, вони дуже тріскаються і печуть...
автор Грабля • 19 августа 2024
Ответ длявентиляторная

Які можна здати аналізи? Загальний аналіз внормі, цукор також.
Я тут Живу• 19 августа 2024
Хейлит
автор Грабля • 19 августа 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Хейлит
Це те що я прочитала в гуглі, але що далі?) Лікарям сама про цей хейліт сказала, вони типу тільки покивали головою і погодились.
ВерСаСе• 19 августа 2024
Ответ дляГрабля
Когда вы сдавали анализ крови?
Я тут Живу• 19 августа 2024
Ответ дляГрабля
Мефенат мазь в аптеке и сделайте упор на продукты с высоким содержанием вит В2. Перечень есть в гугле.
Невловимий Джо• 19 августа 2024
Куточки якщо тріскають мажу цинковою мазю, чи бепантеном. Цинкова копійки взагалі коштує. Завжди допомагає. Ну і здайте феритин, бо може бути залізодефіцит
автор Грабля • 19 августа 2024
Ответ дляВерСаСе
Когда вы сдавали анализ крови?
Тижні 3 тому, після того, як губи почали пекти.
А я с Рио-де-Житомира!• 19 августа 2024
Дефицит витаминов группы В, таких как B2 (рибофлавин) и B3 (ниацин), может проявляться сухостью, шелушением и воспалением губ. Дефицит витамина А может вызвать изменения в эпителии губ, что приводит к появлению сухости, трещин и даже язвенных дефектов

Lilian-nochka• 19 августа 2024
Кармекс