Виниловая пластинка• Изменено 19 августа 2024
Как много тут женщин «ничего не хотят» делать
А я наоборот хочу. У меня аж дым из ушей - сколько всего уже добилась, сколько всего еще впереди.
Я не понимаю смысл существования овоща или пиявки. Я сама себе хозяйка. У меня есть муж и ребенок, но я сегодня устала и муж сам пошел ребенка купать перед сном. Или если нет сил готовить - просто заказываем еду.
Я видела и океан и горы. И объехала половину мира (буквально).
И все это потому что я всегда чего-то ХОТЕЛА. С детства. Не присасываться ради еды, не прислуживать мужчине, который меня кормит - а добиваться всего самой рядом с ним. И жить полноценной жизнью.
Мішечок щастя• 19 августа 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
А вы думаете мне не давала? ))) не ошибается только тот, кто ничего не делает.
Но «вкусно есть и сладко спать», как прислали в той теме - при чем нифига не делать для этого - для меня просто фу.
Вам лет 30-35? Так жизнь ещё не раз даст пыльным мешком из-за угла.
Бензопирен• 19 августа 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Взагалі не розумію. Поки вони сплять, як хробаки - я пашу. Тому і маю багато чого. Сучасне життя, хороший ремонт, можу дозволити купити дитині взагалі що завгодно. І з чоловіком в нас повага одне до одного.
Не розумію паразитів.
Паразитам как то нас#ать на любое мнение
извне)) им так же офигенно быть пиявками, как вам лошадью
Сало не люблю• 19 августа 2024
С чего женщины, которые ничего не хотят делать - овощи или пиявки? Может, у них хроническая депрессия или психические отклонения
Анонимус Я• 19 августа 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ну, пашите. Кто-то любит роль лошади, кто-то кошечки.
Муррр
Сало не люблю• 19 августа 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Не розумію паразитів.
С чего вы взяли, что те, кто не работает - паразиты?
Вы супер молодец,и заслужили пряник.
Как не хотят, ну тут так сложно объяснить.Это приблизительно, когда у вас все хорошо, то вы уверенны, что всегда все вот так и будет.А когда из вашей пирамиды выпадет несколько кирпичей и она начнет рассыпаться на глазах, вот тогда опять расскажете что вы чувствуете ,и сохранились ли в полном объеме все ваши желания.
Отжигающая• 19 августа 2024
Чи дим з вуха і вночі не перестає йти?
Джинци на Флісі• 19 августа 2024
Ответ дляОтжигающая
Чи дим з вуха і вночі не перестає йти?
Може зміна на заводі закінчилась.
Дуже смішно читати таке від щасливої, успішної, самодостатньої жінки.
Та не реву я• 19 августа 2024
Перевод данного текста: я тоже не хочу ничего делать, но меня так воспитали, что надо, а иначе я буду тунеядкой и это стыдно, общество засудит. А ещё нипанимаю как может не хочеть детачку и какашки убирать за кем-то, это щщщастье.
Автор, вы последнее предложение забыли дописать)))
Вподобайден• 19 августа 2024
молодец, бегай дальше, лошадка)... а мы, любимые женщины, все имеем и без ’заслуживания’
Вподобайден• 19 августа 2024
Ответ дляFistashka_ya
Вот. Описание достойной тян. А не эти позорные тарелочницы.
дурочки)
Вподобайден• 19 августа 2024
Ответ дляМаксХмара
Дивно. Вся така класна, а інших засуджуєте, бо вони інші) Це від щастя мабуть є необхідність інших п´явками називати)
все проще, ее просто не хотят поддерживать, заботиться и обеспечивать
Вподобайден• 19 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Поки ти пашеш,як кобила,я маю все це і навіть більше,не треба заздрити і чморити інших,а ’розуміння’твоє мені не потрібно
Працівниця року• 19 августа 2024
Я не выспалась из- за тревог. Ничего не хочу., особенно на работу
Отжигающая• 19 августа 2024
Ответ дляПрацівниця року
У Вас нік такий... Його б автору
Працівниця року• 19 августа 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Не розумію паразитів.
В такому стані як я зараз таких живчиків як ви хочеться вбивати.
Дуняша• 19 августа 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Не розумію паразитів.
А воно дійсно вам потрібно? Мені ні. Не потрібно. Я ненавиджу мандри. В мене раніше було багато командировок. Мені погано в отелях, ота вся кухня коли готуєш не ти, а тебе. Мене тошнить від сучасних ремонтів як у офісі чи готелі.
Єдине з чим згодна, то розвиток дитини.
Отжигающая• 19 августа 2024
О, згадала, як родичка каже, коли дітвора хвалиться.
Коротше, автор: ’ Флаг Вам в руки і барабан на шею’
Вподобайден• 19 августа 2024
Ответ дляОтжигающая
Чи дим з вуха і вночі не перестає йти?
то мужик дрочер))
Гостра на язик• 19 августа 2024
Вас дивує, що люди різні? Не у всіх є потреба у визнанні та амбіції, не всім треба, щоб їх всі поважали. Я такого типу як ви, була пару років тому, але зараз зповільнилась, чи то вік, чи то все, що хотіла зробила. Я просто живу, хожу на якусь роботу, не вкалую і не рву жили, щоб заслужити чиюсь повагу та досягти визнання. Але в мене є багато часу на прості речі, якого раніше не було. Чи щаслива я, скоріш за все ні, бо я активна по життю, але зараз тупо немає сил. Тому два роки живу, як овоч.
Працівниця року• 19 августа 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
В мене наче схожа позиція, але саме ви викликаєте якусь незрозумілу агресію і навіть зневагу, незважаючи на ваші умовні досягнення. Мабуть тому, що ненавиджу оцей повчальний тон по відношенню до сторонніх тобі людей. Подання своєї думки як єдино вірної. Мені це занадто нагадує совдеп, а я кровний дисидент, і свідків Ієгови, а я невиношу секти за нав´язливість.
Працівниця року• 19 августа 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Не тому, що вони «інші», тому що ліниві та, нажаль, недалекі.
І? Яке ваше до них діло? Ви їх змушені утримувати?
Отжигающая• 19 августа 2024
Ответ дляДуняша
Єдине з чим згодна, то розвиток дитини.
А де автор пише про розвиток дитини? Є тільки вона і красні маки, а всі інші до ...
Автор працює, дим з вуха йде, всього добивається, а про ’розвивати дитину’ нічого, нема коли
Дуняша• 19 августа 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Бо ви собі не можете це дозволити. Будете відчувати себе поганою, нікчемою. Те що ви працюєте не тому що вам це подобається, а тому що потім будуть плюшки, я вбачаю відсутність гармонії у вашому житті. Ви аж кричите що ви пишете як коняка. Але спокою у вас нема.
Гостра на язик• 19 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Розкажіть, ким або де пашете? Мотивацію шукаю…
Авторе, приєднуюсь до запитання, теж шукаю мотивацію для виходу з сплячки.
Отжигающая• 19 августа 2024
Ответ дляПрацівниця року
О, точно сказано
Працівниця року• 19 августа 2024
Ответ дляОтжигающая
Чи дим з вуха і вночі не перестає йти?
Це вона так себе на роботу їхати переконує. На мене не подіяло...