Топтунша• 19 августа 2024
Чому раніше я бігала і мені було важко?
А зараз бігаю і мені вже легше?
Топтунша
• 19 августа 2024
Ответ дляКастрюлька
Схудла? Чи звикли?
Схудла.Думаєте це завдяки цьому?
Ласкове телятко• 19 августа 2024
Організм адаптувався, раніше коли голодувала було важко, покинула, через рік знову почала, набагато легше проходить
Топтунша
• 19 августа 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Тобто коли ви голодували - тоді вам було важко бігати????? Я вас правильно зрозуміла???
Ласкове телятко• 19 августа 2024
Ответ дляТоптунша
Ні, я до того що організм пристосовується до змін, але йому потрібно більше часу
ЕлькиПальки• 19 августа 2024
Ответ дляТоптунша
Схудла.Думаєте це завдяки цьому?
Хмммм.... а давайте подумаем? Вот у вас на ногах привязаны по 5 кг гири или по 1 кг гири, разница будет ощутимая?
Хи хи, ну ну• 19 августа 2024
Ну так завжди. Я коли іду в спортзал після перерви, мені дуже важко. Серцебиття навіть від 10 присідань, гантельки по 2кг важкі і виконати 3 підхода по 15раз це просто геройство, жим ногами тільки пуста платформа, разів 50 і все, більше не можу, потім всі м´язи болять..
А через 2місяці розумієш що ті 2кг-мові гантелі легкі і ні про що, жим ногами теж вже хочеш накинути бліни. Все звикає, стаєш сильнішою, м´язи все важче втомити).
Так само і з бігом - починаєш з меншого і поступово збільшуєш дистанцію. Тренується серц-суд система. Коли є прогрес, то це добре.
Бамбарбия! Кергуду.• 19 августа 2024
Ответ дляЕлькиПальки
З логікою там проблеми..
Бамбарбия! Кергуду.• 19 августа 2024
Ответ дляШмоточницаца
Угадай з першого разу автора теми😂
Теж не зрозуміла, для чого їй той анонім)
Потішаюся• 19 августа 2024
Ответ дляШмоточницаца
Угадай з першого разу автора теми😂
Да, сильно заметно кто это
Кумедний ґудзик• 19 августа 2024
Ще 10 тем спитайте. Вже ж є ваша тема …
Теми про зуби, то ваша подруга ?
...аяприкольная• 19 августа 2024
Чому раніше я ніде не їздила і мені було важко
А зараз війна , а я щомісяця подорожую Україною чи в іншу країну і мені легко ?
Топтунша
• 19 августа 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
З логікою там проблеми..
У вас? Да,згодна.