ГоловнаЯ• Изменено 19 августа 2024
Скраб для обличчя зволожуючий порадьте плз
Забиваються пори і утворюються маленькі підшкірні горбики кольору шкіри. Порадьте скраб чи засіб щоб вирішити проблему і зволожити шкіру.
Кондуктор трамвая• 19 августа 2024
Скраб механически обдирает кожу
И заставляет ее сильнее регенерироваться
скрабы увлажняющие не бывают
Вам нужны кислоты
скрабы увлажняющие не бывают
Вам нужны кислоты
ГоловнаЯ
• 19 августа 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Скраб механически обдирает кожу
скрабы увлажняющие не бывают
Вам нужны кислоты
скрабы увлажняющие не бывают
Вам нужны кислоты
Що порадите?
язззззь!!!• 19 августа 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Скраб механически обдирает кожу
скрабы увлажняющие не бывают
Вам нужны кислоты
скрабы увлажняющие не бывают
Вам нужны кислоты
І/або ретинол.
Для моєї шкіри ’золотий стандарт’ від закритих і відкритих комедонів - це ензимна пудра та незмивний засіб з саліциловою кислотою (1-2 %, більше вже подразнює).
Зимою на кілька місяців виводжу саліцилку, або лишаю раз на тиждень, і ввожу ретиналь - добре освітлює невеличкі пігментації.
язззззь!!!• 19 августа 2024
Ответ дляОксана-76e4
Кавова гуща
Хіба дупцю масажувати) Для проблемної шкіри, на якій бувають висипи - будь-яке механічне злущення це табу.
язззззь!!!• 19 августа 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Що порадите?
Який у вас бюджет?
Опишіть детальніше вашу шкіру: жирна/комбі/ суха? Чи є лущення? В яких ділянках?
Чи є зони почервоніння чи видимих капілярів? Як шкіра реагує на холод і спеку?
На який ділянках закриті комедони? Їх кількість? Чи є висипи іншого характеру на обличчі?