Аннуитет• 03 марта 2014
Девочки який крем обрати для перших зморшок?
Хочу придбати крем для перших зморшок,але не знаю який порадьте ,мені 28 років.
Аннуитет
• 03 марта 2014
Вибачте за помилки,пишу з тел.,саме в магазині хочу підібрати крем.
Sonechka Sonechko• 03 марта 2014
S soderzhaniem vitamina E ili gialuronovoi kislotoi. Retinol vam eshe rano ( esli konechno kozha ne suhaya!).Glavnoe chtob vozrastnaya liniya podhodila, ne berite starshe vashego vozrasta!