Впораюсь зі всим• 20 августа 2024
В клас штори чи вертикальні жалюзі?
В клас щось треба від сонця. Порадьте що краще: вертикальні жалюзі чи штори + тюль
Ролети не можна, бо вікна нестандартні (зверху на третину горизонтальна частина на всю ширину класу, нижче звичайні 4 вікна )
Дякую
Бандитка Сью• 20 августа 2024
здається за сан. вимогами новими штори вже не можна. жалюзі краще. дорожче і діти їх люблять ламати
пьЯНА• 20 августа 2024
А цим погано оту спільну частину на ширину всього класу завісити кількома ролетами?
Сплюшка• 20 августа 2024
В нас перші 4 класи були вертикальні тканинні жалюзі. Було зручно і виглядає на мій погляд охайніше ніж фіранки. Все ж таки тюль, штори це більш домашнє
Міс Всесвіт• 20 августа 2024
У сина в класі ролети на вікнах.
У мами в компʼютерному класі були вертикальні жалюзі.
Сплюшка• 20 августа 2024
Ответ дляБандитка Сью
В нас нормальні діти, нічого за 4 роки не поламали 🤷♀️
Кудряшка Сью• 20 августа 2024
Жалюзі . Запишіть фірму, що встановила, щоб могли замінити полотно в разі потреби. У нашому кабінеті більше 8 років,все норм, окремі міняли полоси, власне якісь кріплення, в сумі 120 грн
Барвіночка• 20 августа 2024
Ролети можна замовити на всю ширину вікна, перекрити всі ті цікаві переплетіння рами.
Вертикальні жалюзі тільки ховати у віконну нішу, висотою до підвіконня.
Інакше діти їх будуть постійно чіпляти, ламати.
Впораюсь зі всим
• 20 августа 2024
Дуже дякую за ваші поради

Також схиляюсь до жалюзі
От тільки як їх чистити потім?
Також схиляюсь до жалюзі
От тільки як їх чистити потім?
Впораюсь зі всим
• 20 августа 2024
Ответ дляБандитка Сью
На сайті мін освіти така інформація
При стрічковому заскленні, а також орієнтації на південь-схід, південь-захід, захід обов´язкове облаштування сонцезахисними засобами (штори із тканини з достатніми світлопропускними можливостями - поплін, штапель, підйомно-поворотні жалюзі тощо). При відсутності прямого попадання сонячного променя на робочі місця учнів штори повинні знаходитись в міжвіконних простінках і не закривати вікна. Ламбрікени не повинні сягати нижче верхньої частини віконної рами. Для забезпечення оптимального природного освітлення навчальних приміщень необхідно мити вікна не менше 2-х разів протягом навчального року.
Про штори із поліну і штапелю смішно звичайно