Доктор Хаос• 20 августа 2024
Ви б образились на чоловіка?
Якби поїхали за місто відпочити, а чоловік весь час сидить в номері. То йому жарко, то спати хоче, спина болить, взяв ноут та хоче ігри грати?
Доктор Хаос
• 20 августа 2024
Ответ дляСекс-Бомба
если жена хочет активного отдыха, а муж пассивного, должен ли муж обижаться на жену?
Чоловік міг просто відразу сказати про це
Зроблено у 80-х• 20 августа 2024
Ну если с детьми сидит, то не обиделась бы))
А если я делаю с детьми то, что они хотят, а он в номере лежит, то можно предложить ему уехать домой лежать, а мы в отеле сами как-нибудь )))
Доктор Хаос
• 20 августа 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ми вдвох, дітей поки немає у нас
Зроблено у 80-х• 20 августа 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ми вдвох, дітей поки немає у нас
Автор, а как это примерно выглядит, Вы ему говорите «пойдем погуляем», а он говорит : «нет, давай полежим»?
Доктор Хаос
• 20 августа 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ой, я щось так спати хочу. Такий втомлений. Просто так можна було і вдома посидіти без додаткових витрат((
Доктор Хаос
• 20 августа 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Зараз взагалі спить, хоча спав майже до 12 дня((
Чумачечая Весна• 20 августа 2024
Ответ дляВеккy
Вот, самый правильный ответ. А проще развестись.
Самое смешное, что судя по реакции на сообщение, большинство таки будет жить с таким мужем. Да, пусть разные интересы, пусть задолбали друг друга, но ж нельзя рушить семью, надо терпеть.
Кидстаффовна• 20 августа 2024
Ответ дляДоктор Хаос
50/50
Просто тут самій скучно, це за містом. Розваги на двох або компанію
А ось за оплату відпочинку 50/50 точно б образилася😅 це у вас квітково-букетний період такий?
Ушла и Пришла• 20 августа 2024
Чего это вдруг? Если ему так комфортно, то пусть сидит, а мне ,если надо в горы, то я записываюсь в группу и вперёд.Вообще не вижу проблемы найти для себя занятие, развлечения или отдых
Советчица Года• 20 августа 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ви абсолютно праві. Тому я у відпустці спочатку просто тиждень лежу в ліжку і дивлюсь серіали. Далі по собі дивлюсь, може лежу далі, може на екскурсію.
Автор, ви ж кохаєте чоловіка і хочете, щоб він справді відпочив?
Доктор Хаос
• 20 августа 2024
Ответ дляСоветчица Года
Так, просто тоді можна було нікуди не їхати та не витрачати кошти
Советчица Года• 20 августа 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Планування і розмовляти відвертіше про все. А зараз сприймайте, як досвід. Я з чоловіком теж дуже різні в цьому, я лежу, він тусить. Але я вдячна йому, що якось він зміг зрозуміти все і ми мирно домовляємось про все. Ніхто нікого не силує і не ображається. Це проста взаємоповага і прийняття. Працює вже 20 р
Доктор Хаос
• 20 августа 2024
Ответ дляСоветчица Года
Мій чоловік постійно так робить. Я все сама, за продуктами сама, на прогулянку сама, в кіно з подругою, постійно відчуваю самотність
Советчица Года• 20 августа 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А скільки ви в шлюбі?
Советчица Года• 20 августа 2024
Ответ дляДоктор Хаос
3 роки
У вас відчуваються накопичені образи. Щодо різного. Вам треба відверта розмова, проговорити все, що ображає. Час буде все загострювати, краще раніше. Тільки підберіть момент, щоб був емоційний контакт і готовність почути. Можливо, декілька разів поговорити.
Якщо є почуття, це буде поворотом до ще міцніших стосунків, у вас молода пара, можливо прийшов момент кризи.
Буде чудово, якщо все вийде, вам обом сподобається. Обдумайте і спробуйте
Аноним ФЕЯ• 20 августа 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Розумію, та я теж не менше працюю. Він просто навіть посидіти на природі не хоче((
а расскажите в каком вы отеле? как раз ищу тоже место на отдых с мужем, может там просто скучно и некрасиво?
Доктор Хаос
• 20 августа 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ви з якого міста?)
Аноним ФЕЯ• 20 августа 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ви з якого міста?)
какая разница, я на авто, приеду хоть куда
ПешитеБесАшипок• 20 августа 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ох, как я вас понимаю автор. У меня был такой муж тюлень. Отдых = это или выпить или спать или валяться смотреть видосики, в лучшем случае вести разговоры ни о чём. Даже банально в парк не вытащить погулять было.