ingaruta• 20 августа 2024

Фотка.русня строит оборонку прямо под Курской атомкой, сокращают

сотрудников станции.Пишет Москов таймс
автор ingaruta • 20 августа 2024
как будто это им поможет.там могильники навиду.хоть рогаткой доставай
Александра333-0d63• 20 августа 2024
Нічого їм вже не допоможе. Вони себе вже закопали як імперія. Скоро їхня двоголова курка втратить спочатку одну, а потім іншу голову і буде перед смертю в агонії битися, але назад ту голову вже не притулиш.
Goku5927• 20 августа 2024
Сподіваюсь на якнайскорішу перемогу України. У нас є всі шанси
чаревна• 20 августа 2024
путинские ливневки)
Sir le Noir• 20 августа 2024
І нічого нам туди сунутись, бо ведення військових дій в районі ядерних об´єктів за Міжнародною конвенцією МАГАТЕ для нас дорогого може коштувати.
росіянці військові злочини нехай і далі собі примножують, пофігу.
Альфасамка• 20 августа 2024
Ответ дляSir le Noir
о, почалось. значить лише в одну сторону працює?
Альфасамка• 20 августа 2024
Ответ дляSir le Noir
хай ті імпотенти МАГАТЕ звільнять Енергодар, тварі
Filomena• 20 августа 2024
Ответ дляSir le Noir
Виразять занепокоєння чи може навіть заяву зроблять?
Sir le Noir• 20 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
Не починайте. Це серйозні речі. Нам це вил´ється у серйозні проблеми, ви ж партнерів знаєте. Ніхто не наважується поки чіпати цю трійцю- рашка, китай, іран.
А нам тільки обмеження і ’ не ескаліруйте’.
Filomena• 20 августа 2024
Що там та атомна? Посадимо туди самого Гросі)
Альфасамка• 20 августа 2024
Ответ дляSir le Noir
значить якшо одним можна іншим ні, то нашо такі правила.
Все життя ті партнери тварі срані клали на домовленості, починаючи з здачі атомної за цілісність кордонів, ітд. Тварі
Sir le Noir• 20 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
Ну, от так. Тому і кажу, що хай русня краще до величезного переліку злочинів ще і цю свою атомну додає.
Тільки уявіть, якщо ми там щось будем проводити. П@дори підірвуть і на нас повісять.
Ирина-bbd0• 20 августа 2024
Ответ дляSir le Noir
Успокойтесь
Мы там нипричом будем
Сами себя бомбить собираются. Все вопросы магатэээ к кацапне !