Копирайторша• 21 августа 2024
Закордоном депресняк накриває не менше, ніж в Україні
Виїхали з донькою в Польщу через місяць після початку в*йни. Через пару місяців планували повернутися додому. Але чоловік зробив мені "сюрприз" і приїхав в Польщу. Ось ми вже 2 роки сидимо за бугром і я зходжу з розуму. Зараз заїхали аж в Нідерланди, поближче до родичів. Я дуже хочу додому, в Україну, до батьків, до рідних. Мене кожного дня душить депресія. Маю донечку, яка не може жити без батька, а він без неї. І як тут бути, у мене відчай. Я розумію, що не маю ніякого морального права жалуватись, але так тяжко, шо капєц просто. Недавно приїжджала свекруха, і сказала, щоб я не їхала покищо з дитиною до України, бо нас можуть назад вже не випустити. Начебто перевіряють зараз вже жінок військовозобрв´язних.
Пишу просто, щоб виговоритись. З чоловіком відносини натягнуті. Короче, не життя, а фіг зна й шо.