Обидві подобаються.
Перша на відео дуже круто виглядає.
Результат:
вже голосів:
31 (46.27%)
Друга
27 (40.3%)
Ніяка
9 (13.43%)
Перша
Девушка № 1 блогерка. На видео она такая симпотная, хорошенькая. Чудесная у нее внешность. Снимает видео на пошлые темы со своим кавалером.
Девушка № 2 тоже блогерка. В школьные годы была недовольна своей внешностью. Считает себя недостаточно красивой. Ей тяжело найти вторую половинку.
Ответ дляОленаЯ
Друга симпатична, перша, як алкашка, виглядає, і тупенька, немає і крихти інтелекту в очах.
Фото мне ее тоже не нравится. Но на видео она другая. Потерялся ее канал и не могу найти, поэтому видео скину позже.
Ответ дляElena755
Давайте ваше фото уже. Зачем нам какие-то блогерши.
Меня нельзя выпускать в свет, по причине того что я страшная.
Ответ дляYuliya82
Не знаю - це в мене враження, що автор якийсь педофіл, який слідкує за дітьми?
По темі - обидві молоді, непогані, але щоб прям аж гарні - на любителя:)))
Дітьми? В них є хлопці і вони давно вже займаються сексом. Також вони повнолітні. Які діти? Діти в школу ходять.
Навіщо мені 30-35 старі тітки? В них найкращі роки позаду. Я хочу насолоджуватись молодістью, красою, а не фільтрами і косметикою яка скриває зморшки.
Ответ дляContento
Осьминожко сегодня ты по плану мужик ?)
Сьогодні я по плану людина
Ответ дляHelloKitty18
Перша якась розпустниця, для сексу, 2 добріша, для життя.
Ви праві. Перша знімає ролики як пристає до свого хлопця. Там пошлості огого.
А друга добра, живе в селі. Проста дівчина без ЧСВ.
Ответ дляОсьминожко
Божееееее)))
Ответ дляОсьминожко
Ви пишете як отой неотесаний селюк 😄😄😄
Ответ дляYuliya82
Ви пишете як отой неотесаний селюк 😄😄😄
Я селючка-сучка, відстаньте від мене.