Крем для арбуза• 21 августа 2024
Чи вигідний такий бізнес на сьогодні?
По типу кавʼярня самообслуговування?
Галябалована• 21 августа 2024
Чому ні? Але кожен бізнес це складно у теперішній час, тому треба бути готовим, що відразу мільйонів приносити не буде. Головне, аби кава була хороша)) Я користуюся такими кав’ярнями, бо кава достойна
Крем для арбуза
• 21 августа 2024
Можливо у когось є подібна справа, скільки на виході у міясяць виходить прибутку?
Крем для арбуза
• 21 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Я згодна, головне якісні зерна)
Ms. При теле• 21 августа 2024
Ответ дляШопингмонстр
Я не пью кофе из таких штук
Чаще всего там какой-то 3 в 1
Нет, там разный кофе.
Молчавочка• 21 августа 2024
У нас біля магазину Рошен стоїть. Ідеальне місце розташування на мій погляд
из_под_тишка• 21 августа 2024
Я такое вижу только на уличных точках, с продавцом, мы иногда покупаем. Без присмотра нельзя оставлять. Мальчик делает кофе, отдает, а дальше сами добавляем, что хотим.
Варена цибуля• 21 августа 2024
А расскажите кто там кофе берет? Я думала это домик для тараканов.
Галябалована• 21 августа 2024
Ответ дляВарена цибуля
Якщо люди акуратно себе навчаться вести, то буде все чудово. А як у нас свині ходять вулицями, яким треба або собі в карман покласти аби щось, або розлити каву і не витерти після себе, то звичайно що буде домик для тараканов
Горня капучіно• 21 августа 2024
В нас в атб така штука, не купляю там каву, навіть візуально якийсь шмурдяк там)
Добродійка• 21 августа 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Я згодна, головне якісні зерна)
Зерна - туфта, все решает локация.
Видна міленіалка• 21 августа 2024
Много попадались видео в Тик Токе, где люди нагло тырят сиропы и сахар.
Пошаманю• 21 августа 2024
Ответ дляКрем для арбуза
фото
Вам к этому все равно человек нужен.
Думаю, такое работает когда в магазинах устанавливают и персонал за всем смотрит
Мені здається, що забагато конкуренції в великих містах. У маленьких сумнівна перспектива попиту. Якщо цілитися на периферію, краще брати ближе до кордону з Європою, там більше людей, які потенціально готові до нововведень, які не будуть псувати, ламати або просто ігноруватимуть, бо нафіг воно треба, і в баби Люди з єдиного на все село кіоску смачніше
Принцепесочка• 21 августа 2024
Считайте сами, сколько чашек в день нужно, чтобы зарабатывать.
И будет ли у вас столько чашек
У нас хотели в парадном такой поставить, но жильцы подписи не собрали. Жлобы.
И будет ли у вас столько чашек
Крошка Енот• 21 августа 2024
Ответ дляКрем для арбуза
фото
Приходять маргінали і крадуть оте все цукри-стакани. Крадуть не боячись камер і людей. Крадуть постійно і безбожно.
Видящие_помогите• 21 августа 2024
Ответ дляШопингмонстр
Я не пью кофе из таких штук
Чаще всего там какой-то 3 в 1
Это вам плохой попадался, там кофе зерновое
Видящие_помогите• 21 августа 2024
Автор, основна проблема-крадіжки і знайти нормальне місце. Нормальне місце це щось типу лікарень, а краще приватних, держустанови, організації, супермаркети. Але в супермаркетах типу сільпо, фора і атб свої є кавомашини
Помилуйте мадам• 22 августа 2024
Ответ дляТрахтибидох
В АТБ есть такой
И в атб, кстати, активно тырят. Читала даже тут, что там большой кофе в средний стакан помещается...
Сама в таком аппарате только раз покупала кофе, когда в экопарке Фельдмана были и альтернативы не было. А так пью кофе дома
Помилуйте мадам• 22 августа 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Либо какие-то бизнес-центры, офисы. Но тырить будут везде сахар, палочки и стаканчики