Не вмію заміряти• Изменено 21 августа в 17:46
На що схоже це кохання?
Є рідна сестра у якій сталася непроста ситуація.І на мій погляд -цей чоловік альфонс який хоче її використати.
Дано:моя сестра приваблива 47 річна жінка,богата,двоє дорослих дітей які живуть окремо.
В житті ні дня не працювала,всім забезпечував чоловік,який на руках її носив.Чоловік її фермер,у якого багато землі та працівників.
Прийшов до них працювати один чоловік-дуже гарний і хоча йому 40 років виглядає молодше.Відбив мою сестру,розвелися,3 роки вмовляв бросити чоловіка та бути с ним.
Щодо цього хлопца-двічи розведений,по його словам все залишив дітям,ні кола ні двора.
Живе на зьомної квартири,працює.
Моя сестра живе окремо мінулий чоловік залишив їй дом,машину,та гроші при розлученні та знайшов жінку на 16 років молодше,одружився та в них народилося дітям,тобто дороги назад моїй сестрі немає.
Новий друг вмовляв мою сестру купити новий дім та жити разом,вона не поспішала,на фоні нервів сталося лихо та сестрі видалили матку тк був рак,жива.
В цей час цей йолоп знайшов коханку,моя сестра зустрічалася з нею ,коханка його кинула.
Я намагаюся зрозуміти це ж жах,він зрадив її а вона ще за нього бореться...
Живе на зьомної квартири,працює.
Не вмію заміряти
• 21 августа в 17:49
Я хочу дати почитати їй всі відповіді бо вона вже замучала всіх цим альфонсом
Автопортрет нурофена• 21 августа в 17:53
Это реальная история? Какая глупая женщина ваша сестра
Не вмію заміряти
• 21 августа в 17:55
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Реальна
лаМпочка• 21 августа в 17:56
Ми тут чим допоможемо ? Вона ж вже дуже доросла людина. Повинна сама все розуміти. Її коханець - гівнюк.
Просто Фіфа• 21 августа в 17:57
Якщо їй чоловік багато що залишив, то нехай радіє, що такий нормальний був.
А навіщо їй чоловік стрьомний без кола без двора, та ще й показав себе у всій красі, коли сестра була хвора. Я не розумію, чому ваша сестра себе так не любить та не поважає. Але вона має право жити так, як хоче. І навіть переписати на того альфонса все своє майно. А самій бомжувати. Вона доросла жінка. Те, що не дуже розумна, то її проблеми. Видно, що все життя прожила, як за кам´яною стіною, не має негативного досвіду, тому наївна.
Голубая фишка• 21 августа в 18:01
Это полезно и мне почитать, тоже сейчас на краю пропасти стою. Есть все о чем когда-то мечтала, а я снова влюбилась в бывшего и все хочу бросить в топку
Хочу на Балі• 21 августа в 18:04
Ответ дляНе вмію заміряти
Та ну що не пиши, вона буде по своєму робити. Мужик , який вліз в їхню сім´ю мудло повне, сестра дура і це м´яко сказано. В мене з сусідкою років 15 тому була схожа історія.
Отакий красень альфонс попався, теж молодше, а сосідка багата сама по собі, без чоловіка, зав гінекологією в обл лікарні. Короче, той альфонс теж махінації робив фінансові страшенні, то позич, я бізнес хочу, прогорів ( потім вже дізнались, що і не починав, витратив на дівчину молоду, та гарну 50 тис дол). То купи авто, я без авто не зароблю. Потім вже, давай купим новий будинок навпіл ( так вони стали моїми сусідами), бо піду. Купила. По ітогу, за пів будинка вона йому гроші сплатила, бо почав
приводити туда на свою половину друзів і гульбанити (Продав ауді з салону, купив ланоса). Потім взагалі іншу привів жінку там жити, сусідка не витримала і викупила в нього
половину. Короче, вона ще і ридала весь час, бо любила його. А мені він такий огидний, зовні гарний, душа гівно, а сусідка цього не бачила. Зараз живе не дуже, бо всі збереження на
нього витратила, а пенсія не така і велика. Щось ще може і заробила, бо будинок утримує, але не густо. Вже як сплатила йому за житло половину, тоді тільки прозріла.
А ваша сестра копійки не заробила а гроші чоловіка просере на це лайно. Або будинок продасть, або ще шо.
Не вмію заміряти
• 21 августа в 18:05
Мені соромно за неї...Це ж додуматися до такого -позвонила коханці,вмовила на зустріч,і при зустричи попросила піти до нього додому щоб вияснити кого він обирає.Добре що хоть та коханка розумна.Прийшла з нею к ньому додому на умові що ніяких виборів,попила кави і пішла додому.😁Після чого вона його кинула
Хочу на Балі• 21 августа в 18:07
Ответ дляНе вмію заміряти
Ну хоч коханці ваша сестра допомогла прозріти.
Бля, як у казці, жила, як у Хреста за пазухой, і пішла в халупу до бідного. Невже їй з чоловіком було погано? Зараз сестра щастлива?
Хочу на Балі• 21 августа в 18:09
Ответ дляГолубая фишка
Почитайте, хоч ви будьте розумною. Ми ж не тварини, щоб інстинктами жити. Включайте, дівчино, розум. Сьогодні страсті, а через рік, буде ад. Люди рідко міняються.
Не вмію заміряти
• 21 августа в 18:12
Ответ дляХочу на Балі
Зараз ні якби б колишний чоловік не одружився то повернулася б...
Живе окремо з коханцем,він її вмовляє щоб купила новий будинок бо біля колишнього жити не хоче,вона не хоче...
Щось її перемкнуло і вона завела собі нового коханця а цей альфонс бухий приїхав зненацька та зостав їх,побив її...
Хочу на Балі• 21 августа в 18:13
Ответ дляНе вмію заміряти
Капець. Слів немає. Сама собі життя пересрала.
Послушная• 21 августа в 18:14
Сестре походу не хватало в жизни драмы и острых ощущений. А теперь стыдно давать заднюю.
Что там тот мужчина думает - хз. Но учитывая любовницу, он явно не по уши влюблен. И есть вероятность, что планирует поживиться.
А дети взрослые уже?
Не вмію заміряти
• 21 августа в 18:14
Ответ дляХочу на Балі
Я її вмовляю кинути цього придурка та знайти іншого чоловіка,каже що кохає його😱
Не вмію заміряти
• 21 августа в 18:14
Ответ дляПослушная
А дети взрослые уже?
Діти дорослі її,його теж майже
Просто Фіфа• 21 августа в 18:15
Ответ дляГолубая фишка
Двічі в одну річку не ввійти.
Доведено Джей Ло І Беном Афлеком)))
Хочу на Балі• 21 августа в 18:17
Ответ дляПросто Фіфа
Двічі в одну річку не ввійти.
Доведено Джей Ло І Беном Афлеком)))
Це всіми доведено. Оті, хто каже, ми все забули і почали з чистого листа, просто брешуть самі собі. Грають у поганий спектакль. Ну то їхні справи.
Просто Фіфа• 21 августа в 18:20
Ответ дляНе вмію заміряти
Нехай ваша сестра погоджується. Але будинок нехай кавалер купує, а вона до нього переїде)))
І ніяк інакше. Жінка повинна мати свою нерухомість, а під кожного кобеля нерухомість продавати/купувати - то занадто).
І нехай цьому кавалеру скаже, що сподівається, що він теж після розлучення дасть їх будинок та авто, як і її бувший. Ну типу ж ’Вася, ти ж кращий за мого бувшого, правда?’)))
Ответ дляНе вмію заміряти
Сімейних мелодрам передивились?
Голубая фишка• 21 августа в 19:27
Ответ дляПросто Фіфа
Двічі в одну річку не ввійти.
Доведено Джей Ло І Беном Афлеком)))
Да я в нее всю жизнь вхожу и выхожу, когда уже это закончится... наркомания... Одни и те же грабли, что в молодости что сейчас, диагноз...нужно идти к специалисту, осознаю
Поміркована думка• 22 августа в 06:25
Ответ дляГолубая фишка
Бо вам саме це подобається. Кожен сам ппц своєму щастю, як то кажуть.... Що ж , до деяких досвід приходить дуже болісно, пізно буде каятися