Не стесняюсь• 22 августа 2024
Дівчата, давайте ділитись секретами енергії
В мене сон до 22, не їсти перед сном, здорова їжа. Щоб прям багато енергії було - не скажу, тому послухаю поради інших
Дую на вітер• 22 августа 2024
Мне 49, спать ложусь в 20:00, встаю в 5 и работаю на ногах с 4 выходными в месяц. Посоветуйте мне, где взять энергию?
Тішуся неперетішуся• 22 августа 2024
Ответ дляДую на вітер
На заводе в Европе работаете?
Бешене сарі• 22 августа 2024
Послушаю. Уже второй день прихожу и вырубаюсь в 8 вечера. Вчера прямо в шортах и футболке домашних так до утра и спала.
Кукусикиииииии• 22 августа 2024
Їм усе що захочу
Пью шампанське
Займаюсь сексом
Кохана і кохаю
У свої 52 енергії море
Я здорова , маю всі свої зуби білі рівні гарні, я живу і кайфую
Не знаю , від чого це
Пью шампанське
Займаюсь сексом
Кохана і кохаю
У свої 52 енергії море
Не знаю , від чого це
Святатабожа• 22 августа 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Їм усе що захочу
Пью шампанське
Займаюсь сексом
Кохана і кохаю
У свої 52 енергії море
Не знаю , від чого це
Пью шампанське
Займаюсь сексом
Кохана і кохаю
У свої 52 енергії море
Не знаю , від чого це
Зуби/ зуби, якраз треба ставити імплант
Кукусикиииииии• 22 августа 2024
Ответ дляСвятатабожа
Зуби/ зуби, якраз треба ставити імплант
З цим не можна тягнути
Треба відразу робити
Святатабожа• 22 августа 2024
Ответ дляКукусикиииииии
З цим не можна тягнути
Треба відразу робити
Якби то безкоштовно робили
якось морально важко зважитися. Спочатку ще кістку нарощувати… ех, от заздрю в кого свої зуби здорові. Дітям слідкую за гігієною дуже)
Тишком нишком• 22 августа 2024
Ответ дляДую на вітер
Мне 38 и у меня такой же режим, только ложусь позже, потому что в 20.00 еще работаю. Энергия не на нуле, а уже ушла в минус 😵💫 Я Вас очень хорошо понимаю. Вы давно в таком режиме?
Дую на вітер• 22 августа 2024
Ответ дляТишком нишком
Полгода. Все витамины до одного места. Эффекта 0.
Святатабожа• 22 августа 2024
Мені 40, якраз відлучила дитину від грудей, старша дитина - школяр. Без допомоги, бо нема нікого. З енергійної жінки я буквально перетворилася в втомлену тітку. Осанка - страшно глянути. Як себе взяти в руки, вижатий лимон
Святатабожа• 22 августа 2024
Ответ дляДую на вітер
Треба знати чи в вас є дефіцити тих вітамінів. І чого саме.
Продаю витрішки• 22 августа 2024
Ответ дляКукусикиииииии
З цим не можна тягнути
Треба відразу робити
Правда? Чому?
Мені треба, я ще в листопаді видалила
Святатабожа• 22 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Правда? Чому?
Мені треба, я ще в листопаді видалила
А вам треба нарощувати кістку? Бо мій зуб ще є на місці, але він буквально з пломб зліплений. То як ту кістку наростять, - ще 4-6 міс чекати
Тишком нишком• 22 августа 2024
Ответ дляДую на вітер
Я уже три года ((((
Витамины - да, эффекта ноль, потому что дело не в них. Дело в том, что мы полноценно не отдыхаем. А хуже всего то, что нехватка отдыха имеет свойство накапливаться и рано или поздно выйдет боком. Но я ничего не могу поделать со своим режимом, потому что если откажусь от части работы, мне не будет хватать на жизнь ((((
Святатабожа• 22 августа 2024
Ответ дляТишком нишком
Я уже три года ((((
Я не була в відпустці 9 років. Вже й забула як то і яке море.
Ответ дляСвятатабожа
Поверьте, время пролетит незаметно. Мне в апреле нарастили кость, пару недель назад имплант поставили.
По теме - не знаю, откуда берется энергия, мне кажется, я с ней просто родилась.
Но более-менее ЗОЖ все же придерживаюсь. Сон, питание, физнагрузки, свежий воздух.
Продаю витрішки• 22 августа 2024
Ответ дляСвятатабожа
Ні, не треба. Просто над ним зуб теж не заважало б змінити на імплант, і їх вже підганяти добре один до одного, але боюся рвати. Я не в Україні, у цих ластоногих на видалення першого зуба пішло півтори години, ще й суху лунку зробили
Святатабожа• 22 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Та я щось теж не налаштована поки. Рвати треба, потім всі ті процедури. І грошей шкода. І взагалі так не хочеться все те починати
Зараз на дієті• 22 августа 2024
Куркума, залить одну ложку горячей водой, а потом добавить холодной. Ещё можно добавить чёрный перец. Разгоняет обмен веществ и мозг проясняется лучше, чем от кофе
Чумацький Шлях• 22 августа 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Треба ж ще нормальну куркуму знайти. Те що в магазинах, так то лушпайки з курками якісь
І так само всі інші спеції
Зараз на дієті• 22 августа 2024
Ответ дляАюшка
А по вкусу как?
Терпимо. У меня бабушка пила два года так, даже два раза в день и похудела на 20 кг, хотя почти всю жизнь была полной.