Не стесняюсь• 22 августа 2024
Дівчата, давайте ділитись секретами енергії
В мене сон до 22, не їсти перед сном, здорова їжа. Щоб прям багато енергії було - не скажу, тому послухаю поради інших
Зараз на дієті• 22 августа 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Треба ж ще нормальну куркуму знайти. Те що в магазинах, так то лушпайки з курками якісь
І так само всі інші спеції
На Iherb можно найти. Я на Амазоне беру килограмовыми пачками хорошую.
Чумацький Шлях• 22 августа 2024
Ответ дляЗараз на дієті
О, дякую. Цікаво
Из Виа-гры• 22 августа 2024
Сон , медитації , вітаміни та фізична активність ну і відпустка у той момент , коли втома чи вигорання