Маю декілька думок• 22 августа 2024
Чи можливо завагітніти з вагою 50 кг при зрості 174?
Пацака-задирака• 22 августа 2024
Та можливо, але сходіть перед вагітністю до ендокринолога і здайте аналізи
В мене знайома десь 48 була при зрості 175 (але потім лежала на збереженні місяцями, бо їсти в токсикоз не могла і вага падала, то капали крапельниці)
любименькая• 22 августа 2024
Тю,я с весом 43 двоих родила. За беременность набрала 20кг, правда потом вернусь в свой вес(
Маю декілька думок
• 22 августа 2024
Ответ длялюбименькая
А зріст?
КаРаКаТиЦа• 22 августа 2024
Ответ дляМаю декілька думок
А зріст?
Маме з такими параметрами 175 и 50 кг сестра народила двоих без проблем
Я з трози іншими 170 см і 48 кг теж двох, правда Кесарів, бо діти по 4 кг.
Носки на подтяжках• 22 августа 2024
мене було 47кг неповних)) при 167см, завагітніла)), доньці вже 17
Я таке знаю• 22 августа 2024
До чого ваші параметри?Якщо репродуктивна функція в нормі.Я 43-44 кг була при зрості 168,все одразу.
Носки на подтяжках• 22 августа 2024
Ответ дляЯ таке знаю
ого)) Ваша вага змінилась після родів, на сьогодні яка?
Маю декілька думок
• 22 августа 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Моя подруга важила 50 кг при зрості 168 і не виходило поки не набрала до 54
Я таке знаю• 22 августа 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
То мені 48 років вже.Зараз 54-55,скоро клімакс.За 20 років набрала 10 кг.
Я таке знаю• 22 августа 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Та ну,то взагалі не має відношення.
Носки на подтяжках• 22 августа 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Ви всеодно в супер формі для такого віку!
Цветов Мне срочно• 22 августа 2024
Ответ длялюбименькая
І у мене при зрості 167см була до першої вагітності вага 42 кг. Набрала 27 кг. Після пологів за 6 місяців зкинула 22 кг
А_я_ЛОЖУ!• 22 августа 2024
якщо не виходить завагітніти, то боюсь що недостатня маса тіла може бути причиною
Латексне альтер ЕГО• 22 августа 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Дурня повна
Лама_мама• 22 августа 2024
Я при росте 167 и весе 45 кг легко забеременела , всю беременность отлично себя чувствовала , родила за два часа.
Я таке знаю• 22 августа 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
То все життя займаюся,спорт ще в 90-х,навіть коли зали були старі,радянські.Зараз вже спортлайф і харчування.Подруга дієтолог,то постійно мені проводить лекції,як правильно жити,складає меню.А якби їла що хотіла і не займалася собою,то в двері боком,в мене мама огого.Але там не докажеш.Треба їсти і їсти,особливо в 21-22.Бо заснути не можна.
ЛолитаНеРазлита• 22 августа 2024
Ответ длялюбименькая
Как повезёт... Знакомая, чтобы родить, с низким весом, села на диету сумо. Родила двоих. Сейчас нормальная девушка, без полноты. Другая, 4 родила - по фигуре и не скажешь. Обе среднего роста.
Апофиозная• 22 августа 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Що за маячня, в мене точно така вага була років з 15 і аж до 40 при такому ж зрості. Я абсолютно нормально виглядала, просто струнка дівчина. Спокійно родила двох дітей.
Після 40 трохи почала набирати вагу, зараз 56кг, хочу трохи схуднути
Ранковий базар• 22 августа 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я народила двох дітей, маючи 168 см та 50 кг.
Медсестричка• 22 августа 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я забеременела с 47 кг и рост 169.
Забобонний фрукт• 22 августа 2024
Иногда врачи советуют набрать вес, потому что нужные гормоны вырабатывается в жировой прослойке живота и передней части бёдер. Я знаю девочку, которая не могла забеременеть, но причин не находили. Набирала специально вес и да, у неё получилось.
Снежнакомка• 22 августа 2024
Если вы всю жизнь такая и нет проблем с циклом - всё будет хорошо. Главное готовиться к беременности😉 сдайте анализы (особенно важен уровень ферритина) и когда начнете попытки принимайте в9