После шести ни-ни• 22 августа 2024

Порадьте, будь ласка, онлайн заняття з логопедом

Шукаю логопеда для дитини онлайн. Всюди пробна консультація близько 400 грн. Я розумію, що викладачі витрачають свій час і це не може бути безкоштовно, але переживаю, щоб не натрапити на шахраїв, які лише візьмуть гроші. Можливо порадите сайт, сторінку, де гарно себе зарекомендували?
Марафетчица• 22 августа 2024
Из моего опыта онлайн занятия с логопедом это фигня ,если у ребенка есть серьёзные проблемы .

автор После шести ни-ни • 22 августа 2024
Ответ дляМарафетчица
Так, розумію, але поки що немає змоги ходити до логопеда там, де ми знаходимось
Молчавочка• 23 августа 2024
Ми займаємося у центрі Всесвіт.
Чудова логопед. За 8 занятть поставила Р.
Таш• 27 августа 2024
0984857195 Наталка, чудовий логопед. Консультація в неї безкоштовна