ПриснитсяЖЕ• Изменено 22 августа 2024
Онлайн навчання школі. Дайте, будь ласка, відгуки
Знаходимось за кордоном. Дитина потрібно обрати онлайн школу на 5 клас. Поки що зупинилась на Бойко школі. Навчальний час з 17 до 20. Розумію, що глибоких знань не буде, але хоча б не відставати від шкільної програми потрібно.
Можливо порадите інші школи?
Які зараз розцінки на навчання в онлайн школах, скажіть, будь ласка
Можливо порадите інші школи?
ПриснитсяЖЕ
• 22 августа 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
І скільки це коштує?
Ще не дізнавалась. На їх сторінках не знаходжу цін…
Говорю-балакаю• 22 августа 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Як завжди, шифрування
Офлайн в них дуже дорого.
Але чи будуть вони працювати після того, як прилетіло, то питання. Бо йшла мова взагалі про скасування ліцензії
Офлайн в них дуже дорого.
Сегодня не целуюсь• 22 августа 2024
Мені радили школу Оптіма. Своєї думки поки що не маю. Слава Богу, наша школа продовжує працювати дистанційно.
Говорю-балакаю• 22 августа 2024
Щодо школи бойка - в них нема досвіду онлайн навчання, то я радила б дивитись на школи, що починали роботу саме як дистанційні.
Ширли-Мырли• 22 августа 2024
Ответ дляхутряна володарка
Возьмите репетитора по математике и мове, не мучьте ребенка
Какой-то новый майнстрим - не мучать детей, а всем бросать украинские школы
ПриснитсяЖЕ
• 22 августа 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Дякую за пораду !
ПриснитсяЖЕ
• 22 августа 2024
Ответ дляMoonulya
В минулому році всі радили Оптіму, але це дуже важко особливо для дитини 10 років:(
Після однієї школи сідати за іншу:( можливо, пошукайте репетиторів з двох-трьох основних предметів
Можливо дійсно це вихід.
Дякую за пораду !
Ширли-Мырли• 22 августа 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
І скільки це коштує?
Есть даже бесплатные онлайн-школы
Ответ дляШирли-Мырли
Я не раджу кидати укр школу!
Раджу перейти на сімейне начання в своїй школі і взяти репетитора з матем та укр мови...Ви будете розуміти за якою програмою рухається ваш клас і триматись цього навантаження з репетитором. Дві школи для дитини 10 років дуже важко:(
Блондинка в Шоколаде• 22 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
А в чем смысл тянуть 2 школы. Особенно если не выпускной класс?
Ширли-Мырли• 22 августа 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Прям «тянуть»
На 150 кружков водят детей и не думают как им тянуть, а подхватить нарративы чтоб бросить украинскую школу, то на ура.
Видела эти посты в фейсбуке, написанные профессионально, что не нужна украинским детям за границей украинская школа. И понеслось, резко у всех малоумных сформировалось мнение про непомерную нагрузку на детей
Сегодня не целуюсь• 22 августа 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В той час, коли навіть наші школи роблять упор на те, щоб діти навчалися у школах закордоном, а в наших школах лише вивчали україномовний компонент.
Блондинка в Шоколаде• 22 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Прям «тянуть»
Ну, я для своего ребенка условный английский и спорт вижу более полезным, чем вторая школа.
И дело не в нагрузке, просто вряд-ли ребенок вернётся (даже если такая язык будет знать), и уж тем более вряд-ли пойдет в украинский ВУЗ.
Так в чем смысл украинской школы?
Блондинка в Шоколаде• 22 августа 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну опять же. Укр язык и литературу можно при желание освоить довольно но быстро я если надо будет для поступления. Что там ещё проходят?
Уси Пуси• 22 августа 2024
Ответ дляMoonulya
Я не раджу кидати укр школу!
Для всього цього є перелік шкіл з українознавчим компонентом, моя минулий рік так провчилась. Заняття по суботах. Українська мова, література та історія України, програма синхронна з класом. Все решта - зі школи країни перебування. І не треба дві школи, де предмети дублюються
Уси Пуси• 22 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Прям «тянуть»
ви що, кружки і секції - то святе, кожна яжемать себе мамою вважати не буде, як не тягатиме туди дітей безперестанку
хутряна володарка• 22 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Тянуть две школы -это неоправданное издевательство над ребёнком. 5 часов в местной школе, 3 -онлайн дистанционно. Это уже 8часовой рабочий день. А ещё ж дз нужно сделать. Когда? Ночью?
П.сы : на сто кружков никогда не водила, максимум два, если сам хотел
Червона калина• 22 августа 2024
Ответ дляУси Пуси
Вы странная.
У моего ребёнка одна школа - мы в Украине и не выезжали. 2 языка дополнительно и бассейн.
И я не представляю, куда ещё вторую школу сюда всунуть...
И уверена, что детям, которые выехали - языки и спорт будут нужнее укр школы
Не худа ні разу• 22 августа 2024
Ответ дляMoonulya
Я не раджу кидати укр школу!
Судячи з того , що 45 хвилин коштує від 10-15 євро , а треба 3 урока на тиждень, то це тільки працювати на репетиторів (
Не худа ні разу• 22 августа 2024
Ответ дляУси Пуси
Може підкажете назву школи по суботах?
Дякую.
Уси Пуси• 22 августа 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Може підкажете назву школи по суботах?
Дякую.
На сайті Міносвіти був перелік, подивіться там. Були по всіх областях і великих містах. Я собі посилання не залишала, бо відразу там і вибрала школу. Можливо, в цьому році будуть якісь зміни, нам ще наразі нічого вчитель не писала.
Уси Пуси• 22 августа 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Може підкажете назву школи по суботах?
Дякую.
ось, знайшла на Освіті.юа
Говорю-балакаю• 27 августа 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
сьогоднішня новина
школу позбавили ліцензії