Мао_Мяо• 22 августа 2024
Схоже на зуби?
Сину 6 місяців. Останні 4 дні купа слини, не спить. Капризує. Висить на грудях.
Я мама вперше і не можу зрозуміти. Кума каже лізе зуб. А я нічого не бачу. Глчньте фото, хтл шарить. Це зуби лізуть?
Конфиденциальность• 22 августа 2024
Ще зубів не видно, але ясна підпухші, думаю що кума ваша права
Идууу--уууу блин• 22 августа 2024
Вони звичайно можуть лізти в цьому віці. Але конкретно по фото їх поки що не видно. Повірте, ви сама побачите, коли вони вже будуть просвічуватись. Або буває так, що сьогодні ще нічого не видно, а завтра вже ложка за щось шершаве чіпляється 😉
Идууу--уууу блин• 22 августа 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ну так, вони лізуть десь там глибоко в яснах, просто до поверхні ще не долізли
Конфиденциальность• 22 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
А дитина всеодно це відчуває і капризує
Мао_Мяо
• 22 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Як довго це може триватт? Бо не спить ні він ні я
Зліпок ступні• 22 августа 2024
Ви можете своєю чистою рукою там торкнутися та відчуєте. Зубів може ще не бути видно, але вони ростуть зсередини і дитина буде вередувати, бо боляче.
Спробуйте дати гризун.
Якщо геть все погано і не спить змучена, то парацетамол чи ібупрофен за вагою.
Спробуйте дати гризун.
А ось і я• 22 августа 2024
Ответ дляМао_Мяо
Не подскажу, ни на один зуб не было бессонных ночей и проблем. Как-то так вышло, не познала я температуры, истерик и диареи.
Идууу--уууу блин• 22 августа 2024
Ответ дляМао_Мяо
Мамо, ніхто вам нічого не скаже. Конкретно в мого сина це жахіття було рівно до 2 років, поки останній 20-й зуб не виліз він по ночах спав погано. А в доньки це майже непомітно пройшло, але в неї перший зуб прорізався за 5 днів до рочка.
Конфиденциальность• 22 августа 2024
Ответ дляМао_Мяо
Може десь тиждень, може більше.
У моєї рівно тиждень таке було і вилізли
Заместитель Анонима• 22 августа 2024
Ответ дляМао_Мяо
Довго. В кого як. В когось взагалі не помітно вилазять , а хтось поки всі 20не вилізуть вередує до 2х років
Заместитель Анонима• 22 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Малыыыш, эхх какие они классные, когда маленькие.
Кому як. Для мене перший рік життя це ппц....
Идууу--уууу блин• 22 августа 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Може десь тиждень, може більше.
А буває що 2-3-4 дні вередує і нічого не вилазить, потім кілька днів чи навіть тижнів трохи легше, а потім знов вередує … і таких підходив багато поки зуб вилізе. І добре якщо між цими прорізуваннями є період відпочинку, а бувало що один за одним йшли. Я з сином перші 2 роки не спала. Взагалі не знаю як я вижила 🤪 йому вже 21 рік, а я досі це памʼятаю
Идууу--уууу блин• 22 августа 2024
Ответ дляКонфиденциальность
А дитина всеодно це відчуває і капризує
Так, малечі боляче
Чебураха з перцем• 22 августа 2024
Ответ дляМао_Мяо
Долго. Это же только первый зуб лезет.
У старшего сына первый вылез в 2,5 месяца. В 8 месяцев уже полезли моляры, сразу 4 штуки, это был трындец.
Глаза_в_3_карата• 22 августа 2024
Да, наверное зубы. У моего нижние нормально вылезли, плакал немного, но в основном был нормальный. А остальные... Вот недавно 7-8 оба сразу пошли, рыдал навзрыд, нурофен давала. Эту ночь тоже плакал и крутился, проснулся противный. Сама щупаю - по ощущениям нет, но по поведению явно лезут.
АнтиТроль• 22 августа 2024
Майже 8 міс і з цими зубами я вже не сплю з 6 міс. Тримаємось мамулькі все що можу вам сказати. Зуби то треш !
Мао_Мяо
• 23 августа 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Сьогодні вже так