На границе• 22 августа 2024

Це оригінали з аутлетів чи таки фейк?

Останнім часом побачила велику кількість таких акаунтів, бренди від Guess до марні та інший типу люкс. Але якщо на Guess ціна як має бути, то бренди іншого сегменту за якісь ну дуже смішні гроші. Ваша думка, це фейкі під виглядом оригіналу чи дійсно, як там пишуть, з аутлетів?
Замовила сумку післяплатою, отримала ось це. Відмовилась на пошті. Продавець пише, що впевнена в оригінальності свого товару))
Укр_жіночка• 22 августа 2024
Думаю подделки хорошего качества. Обычно баеры не выкупают просто так, а больше работают под заказ. Сбрасывают видео- сегодня я в аутлете, принимаю заказы. А фото дома, уже выкупленного - очень сомневаюсь. Просите фото этикеток ( в аутлетах всегда есть их наклейки на ценнике)
Реанимация• 22 августа 2024
Аккаунт який у Вас на фото виглядає нібито продаж турецьких підробок)
автор На границе • 22 августа 2024
Ответ дляРеанимация
Ситуація набуває відтінку «я наївний лох»😁
Реанимация• 22 августа 2024
Ответ дляНа границе
🤣👍
А я с Рио-де-Житомира!• 22 августа 2024
Сумка виглядає таки дивно
Пульт от линолеума• 22 августа 2024
Я в Канаді і в нас guess сумки оригінальні виглядають ну не набагато краще ніж китай. Я от дивлюсь на ваше фото і мені дуже навіть уявляється якась дешева серія guess в такій якості.
В мене є така підозра що на різні країни вони різну якість поставляють. Бо не вперше я бачу «бренди» які цінуються в Україні за якість, в Канаді пошиті з якістю і матеріалами як у китайців.
Аноним_Русалка• 22 августа 2024
Мені з Алі на пошту присилають скриті ссилки на якісні репліки відомих брендів. Вирішує покупець, чи треба йому таке.