Бойова• 23 августа 2024
Чому деякі батьки дозволяють собі кохатися при дітях?
Або вони не думають про те,що діти можуть не спати,і кохаються в одній кімнаті з дітьми,не думаючи про те,сплять діти,чи не сплять?
Хочуть кохатися і ні від кого не ховатися - то навіщо дітей народжувати тоді?
Не кую, не мелю• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Ні,саме тому я пишу,що я проти такого. А ті батьки,які так роблять,вони просто тупі.
Не це ти написала ти спитала чому
Аноним с кешбеком• 23 августа 2024
Не знала шо так хтось робить. Якщо дитина до року то ще допускаю
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Тому що я вчилася.
підробляли б по ночам - і не бачили б шпуки-купи батьків
Бойова
• 23 августа 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Не це ти написала ти спитала чому
Я не розумію вас. Ви хіба за,щоб батьки кохалися в одній кімнаті з дітьми???????
Чи що ?
Бойова
• 23 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
А чому ви не працюєте?
Гарні диньки• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Ні. Просто думали що я спала тоді. Мені було 18 років,я тоді ще жила з батьками.
И бубочку сегодня резко накрыло, душа на части, день воспоминаний? С родителями обсудите этот вопрос.
кнопкодав• 23 августа 2024
В моєї дочки є однокласниця. Ім було по 10 років. Вони дружили. То дочка мені розповідала, що Аня ходить з мамою в гості до дяді Саши, це друг мами. Вони там залишаються ночувати. Дівчинка спить на розкладному кріслі, а вони на дивані. Квартира однокімнатна.. Аня розповідає, що коли д.саша і мама лягають спати, то починають дригати ногами... Уже пройшло більше року. Та дівчинка Аня дуже змінилась, стала нервозна, вживає матерні слова, може послати будь кого...вчитись почала погано. Шкода дитини, але мама своїми руками зіпсувала дитинство дитини (а можливо і життя)
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляГарні диньки
доречі, так
чого ж батькам нічого не сказала?)))
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ длякнопкодав
дригають ногами... і стала нервозною?
не виправдовую маму Ані, але не думаю що Аня погано вчиться через то
Бойова
• 23 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
доречі, так
чого ж батькам нічого не сказала?)))
Сказала.
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Ясненько. Гарного вам дня.
я ще не прощаюсь.
в тему влити більше гуамена - і вийде цікаве чтиво!)
Бойова
• 23 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
дригають ногами... і стала нервозною?
Я так розумію ви і сама любительниця кохатися при дітях своїх
Бойова
• 23 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
а вони що?))
Ви кохаєтеся при соїх дітях.Так що мені з вами обсуждати немає чого.Допобачення.
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
... ще котів забули)
ПАЦАНКА О• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Ні,двокімнатна квартира.
1) Родители к вам в комнату приходили ахаться ?
2) С рождением ребенка нужно прекращать половую жизнь ?
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
я вам тему підживлюю. бо з вашими уміннями вона заглохне на раз-два.
хоча б спасибі сказали б)
Бойова
• 23 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
я ще не прощаюсь.
Допобачення. З вами немає бажання вести діалог.Ви якась або п´яна,або просто отруйна особа.
кнопкодав• 23 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
дригають ногами... і стала нервозною?
Звичайно може це для когось і нормально. І дитина може все це сприймати як належне...і це ніяк не може відобразитись на її стані.
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
то що батьки сказали?
Бойова
• 23 августа 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Нет,они ко мне не приходили в комнату,мы все спали в одной комнате,а в другой бабушка спала.
кнопкодав• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Для когось це неприйнятно, а для когось норма...Як бачимо з реакції...
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
’Да,приходили в дитячу.’
а цю вашу фразу можна проыгнорувати?)))
Пожарник• 23 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
то що батьки сказали?
с автора надо все тянуть по слову,клещами.еще и возмущается и на людей бросается.к 3 стр.выяснили,что ей было 18 лет оказывается.
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляПожарник
вона маленька 18-тирычка
батьки спецом приходили в дитячу. в якый всый гурьбою спали 4 душ....
чекаю ще))
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ длякнопкодав
та автор ще не визначилась як їй то
обмірковує над відповіддю від батьків