Бойова• 23 августа 2024

Чому деякі батьки дозволяють собі кохатися при дітях?

Або вони не думають про те,що діти можуть не спати,і кохаються в одній кімнаті з дітьми,не думаючи про те,сплять діти,чи не сплять?
Хочуть кохатися і ні від кого не ховатися - то навіщо дітей народжувати тоді?
Манюнайтед• 23 августа 2024
Давай подробности

автор Бойова • 23 августа 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Автор, та звичайно , що проти, це за межею людської поведінки.

І так , ви 100% праві, і має право злитися і відчувати огиду до своїх батьків
Це просто мої спогади і ще я чомусь думаю що мій випадок такий не один,мені однокласник в колі також розповідав що чув як його батьки кохаються
автор Бойова • 23 августа 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Если вам 29, то 17-18 было 11-12 лет назад. Тогда ещё никто особо в телефоне не сидел, смартфоны только начали появляться.
Так что, что-то вы не договариваете.
Вам сейчас 17 и родители делают это при вас?
А почему по вашему мне не 29,а 17?
Не кую, не мелю• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Не ок. Але я не розумію психологію таких батьків,можливо у них травма дитинства ?
А ти зрозуміла?? В батьків була травма?
автор Бойова • 23 августа 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
А ти зрозуміла?? В батьків була травма?
Я звідки знаю. У вас є знайомі які вам розповідали подібне?
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Так что, что-то вы не договариваете.
скажіть?))
я вище аж позаздрила автору - я 11 років тому мала ще кнопковий телефон
Попадалочка• 23 августа 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Не знала шо так хтось робить. Якщо дитина до року то ще допускаю
Бидло.
У мене сусідка (комунальна квартира) вдень з коханцем бавилася, син 7 років у той час телевізор дивився. Старших дітей виганяла на вулицю на годинку.
І казала, що то життя, скоро сам підросте і матиме секс...
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
якщо вам не ок, то чому дивується зміна світу попередньої дописувачки?
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
що відчуваєте зараз до батьків?

ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
А почему по вашему мне не 29,а 17?
... вас видає Ваш розвиток)))))))))))
Не кую, не мелю• 23 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
... вас видає Ваш розвиток)))))))))))
Да підліток
ЕлькиПальки• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Випадково чути і займатися сексом в одній кімнаті з дітьми, ще й попереджаючи, щоб робили вигляд, що сплять, коли почують - це дві різні речі.
Країна мрій• 23 августа 2024
Ответ дляХвилювАллочка
А как они это делали при вас? Прям в одной комнате?
Я таке пам´ятаю в своєму дитинстві, досі бридко.
Мій ’татусь’ покинув нас (мене і сестру) коли мені було 2,5, а сестра ще не народилася навіть.
Але моя мати ще роками з ним тягалася, він іноді приходив до неї на ’відпочити’, і я добре пам´ятаю як вони спали на підлозі на матрасі і робили дивні рухи, поки ми з сестрою спали на ліжку ( мені років 6-7 було).
При тому всьому нам ( дітям ) він уваги не приділяв, наше спілкування обмежувалось ’ прівєт, баришні’ і ’пока’ кілька разів на рік, між процесом їхнього злягання. Аліменти не платив, жодної копійки не дав, мати з ним хотіла судитися, але чомусь передумала. І пальцем не поворухнула, щоб захистити фінансово своїх дітей.
Вибачте, це вже не по темі, але згадала і аж накрило
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Логіка у Вас напрочуд дивна... чи відсутня...
Ви цікавитесь мотивацією батьків, що так роблять. Водночас написали мені, що ніби-то я як матір таке роблю... І?... Попрощались зі мною?))) Логічніше було б не прощатися, а отримати відповіді на свої питання)))
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляЕлькиПальки
... і автор ще буде заперечувати що по ним дурка плаче
автор Бойова • 23 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Нічого страшного,що не по темі.Дуже співчуваю вам.
А що таке?• 23 августа 2024
А почему родители вас не переселили к бабушке в комнату?
Так сказать ,два на два?

По теме , вы описали вначале ситуацию так, что они якобы специально к вам приходили .. Хотя оказалось что они жили с вами в одной комнате
Вы как-то мысли свои излагать правильно не умеете
ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Так сказать ,два на два?

о, логічне питання

чекаємо автора)
Раз одела не бу• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
А почему по вашему мне не 29,а 17?
Я же написала, почему. 12 лет назад еще никто в тел так не сидел, не было той кучи приложений для самртфонов, потому что они только появлялись.
Ну, это главный фактор) а есть и другие

автор Бойова • 23 августа 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ну, это главный фактор) а есть и другие
Не знаю,у меня почему-то 12 лет назад был сенсорный телефон.У моих одноклассников даже 13-14 лет назад уже появлялись сенсорные телефоны.
автор Бойова • 23 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Так сказать ,два на два?

У вас с математикой всё в порядке? Или не всё? Потому что у бабушки одна кровать в комнате.А у нас в комнате две кровати
автор Бойова • 23 августа 2024
Ответ дляМанюнайтед
Давай подробности
Порно включите. Там есть)))))))))
Країна мрій• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Дякую.
Зараз в мене все добре. Але з матір´ю майже не спілкуюся останні роки, багато всього ще гімняного було, нарешті до мене дійшло що родичі не завжди = рідні люди, батька останній раз бачила років 12 тому ( і це добре).
автор Бойова • 23 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Дякую.
Я би мабуть ввела закон щоб народжувати можна було тільки психічно здоровим людям.Якщо психіка не здорова - народжувати заборонено
миссДавеча• 23 августа 2024
В мене он донька дев´ять років прийшла до дому і росказує,що її подруги підглядають в кімнату батьків,і вони сиділи і росказували як сексом займаються їх батьки,люди всі абсолютно з виду нормальні.Я в шоці була
автор Бойова • 23 августа 2024
Ответ длямиссДавеча
Якщо вони спеціально підглядали,то батьки просто неуважні і все.
КараПузовна• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Я про своих родителей вообще-то.
А почему вы их не спросите, зачем они так делали? Форум вам что ответит? Ну поохают с вами, поспорят и на том все. Или вам легче сливать сюда и дальше ничего не делать? Прошлое в прошлом. Сейчас при вас не трахаются? Ну и ок.
И вы так при детях не делайте
автор Бойова • 23 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
И вы так при детях не делайте
Мне интересно какая психология у таких людей,на чём она вообще основана?
На том,что они гипержадные,и экономят деньги,жмут 400 гривен потратить на отель.
Или на том,что их заводит,что дети слышат?
миссДавеча• 23 августа 2024
Ответ дляБойова
Там чотири дівчинки,там у всіх є нормальне велике житло.Все почалося з того,що брат однієї дівчинки якому п´ять років заліз на батуті на одну дівчину,і почав робити характерні рухи і стони.І потім всі ті діти почали говорити,що так в нас батьки так роблять,як часто і інше
автор Бойова • 23 августа 2024
Ответ длямиссДавеча
Тоді або батьки або неуважні,або дурачки