Пополняю_Карму• 23 августа 2024
А у вас что на обед?
Пополняю_Карму
• 23 августа 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
2 яйця
200 мл кефіру
100 мл рослинної олії
100 г цукру
250-300 г борошна
10 г розпушувача
200 мл кефіру
100 мл рослинної олії
100 г цукру
250-300 г борошна
10 г розпушувача
Спасибо
Вся така шо куди там• 23 августа 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Их же около килограмма, ничего себе аппетит)
Классно, да?
Цікавий писочок• 23 августа 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Классно, да?
Переедание никому на пользу не идёт.
Вся така шо куди там• 23 августа 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Переедание никому на пользу не идёт.
Как минимум довольная морда лица останется
Шукаю стакан• 23 августа 2024
Стручкова квасоля в сметані з морквою і цибулею, котлети з індички, варений горох, налисники з сиром, борщ, кавун, диня. Це на весь день.
Я навіть сфотографувала, а потім згадала, на якому я форумі і передумала фото виставляти)
Мамина квіточка• 23 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Я вже набила руку, але просто не хотіла тягнути цілу. Мариную і запікаю в гусятниці, 2.5 години, температура 170, потім знімаю кришку і даю скоринку.
Ещё в рукаве очень вкусно. Она прям мягкая. И с корочкой.
Дева Мария• 23 августа 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Теж на завтра або післязавтра гаспачо планую, бо знову жарюку вище +35 обіцяють(
Я роблю по Гордону Рамзі, як на мене, ідеально.
А ви який?
Я не знаю , чоловік снинув рецепт , томати , огірки , , червоний солодкий перець , часник , трошки гострого перцю , кінза, приправи , сіль , все закинула і перетираю на блендері
Пополняю_Карму
• 23 августа 2024
Ответ дляGaleTTa
Вкуснейший борщ с пампушками от мужа. Ученик превзошел учителя. Захвалила прям сегодня)
Ваууу
Тролю як можу• 23 августа 2024
Ответ дляНекомильфо
салат из огромного розового помидора с синим луком и кусочек батона.
чуть позже ряжанка с печеньем будет.
В мене така вечеря буде )
Чорнобаївка• 23 августа 2024
Ответ дляДева Мария
Якщо до всього перерахованого вами додати зеленої цибулі, пару шматків хлібу, бальзамічного оцету та оливкової олії, перемішати та залишити маринуватися на 3-4 години, а вже потім проблендерити, буде ще смачніше)
А потім в кожну тарілку краплю тобаско, трошки оливкового масла і грінок з часником
Дева Мария• 23 августа 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Дякую ) оливкову добавляю , забула написати
Госпожа Белладонна• 23 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Только я не люблю суши? Не понимаю я эту лепнину из риса. Обед ещё не готовила,но скорее всего пельмени
Ну кто-то и лепнину из теста тоже не любит
все мы разные
Мальовнича даль• 23 августа 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Я только завтракать села
Вы этим наедитесь?
Это сыр?
Стетоскопуло• 23 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
Вы этим наедитесь?
Это сыр?
Да, сыр. Кофе пью еще. Наедаюсь.
Море Щастя• 23 августа 2024
На обед поела виноград, сливу и персик. на 18 пригласили на ДР, я не ужинаю, но сегодня надо будет что-о съесть, вот и сделала себе легкий обед. На завтрак было 2 яйца, авокадо и бутерброд с паштетом.
Ответ дляZelenkа
Я вже лежу з кілограмом винограду 😂
а я работаю полулежа, и мороженки топчу. манго, клублика. сорбеты. а абрикосы и персики смотрят на меня из пакета. уже тихо шепчут. если я егодня из них джем не следаю, то они начнут зарождать новую жизнь. а мне все лень.
Ответ дляМerida
У мене нова цивілізація хоче зародитись із пакету з огірками))) завтра винесу 😂