Мотористка• 23 августа 2024

140 на 80 это много?

Вроде бы обычное мое 120 на 80

Я то хожу дела делаю но плоховато

Чем откорректировать из продуктов ?
Аноним НаВсеГда• 23 августа 2024
Ответ дляМотористка
на межі вага вже, але все одно завелике, розріджуюче п’єте щось? бо що ближче до клімаксу, то кров густіша

Аноним НаВсеГда• 23 августа 2024
до речі, можуть спазми бути просто звичайні, спати хочеться через погоду, спробуйте но-шпу або папаверін, або одразу обидва препарати, вони індифірентні, гірше не буде точно

їх вагітним прописують
Раздражевская• 23 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
мене менше 6 шт не загрібає) я не важу 71 кг
Мені з вагою 58 рекомендації вперше такий тиск одна болгарська, можна і дві. Вони трохи розслабляє і таким чином може знизити тиск, вода трохи розріджує кров, теж знижується. Це якщо вперше а в хаті ліків немає
Аноним НаВсеГда• 23 августа 2024
Ответ дляРаздражевская
мені й з вагою 53 було потрібно 6 шт) зараз наїла 65, теж 6шт, менше не бере
Ms. Искренность• 23 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
продуктами - сік буряковий сильно знижує, але Вам потрібно виріршувати капітально, а не разово, 120-80 це теж не дуже мало, мені 52, робоче 110-70
120/80 це ідеальний тиск
Seehund• 23 августа 2024
У меня было 140, а вчера у врача на приеме было 160. Назначил пить таблетки.
Треба підробіток• 23 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Цікаво пишете. Я маю більшу вагу, тиск в нормі, розріджуюче не п´ю, клімакс ранній, кров аж пирскає...

Сегодня сержусь• 23 августа 2024
Да, я и 130 чувствую. Пью системные от давления. Потому что 130-140 не норма.
автор Мотористка • 23 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вага на межі чого ?)

Я таблетки не люблю ) стараюсь вести здоровый образ жизни
Климакс еще рановато. Гинеколог сказала овуляция отличная можно рожать
автор Мотористка • 23 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда

їх вагітним прописують
Спазмы чего именно ?