Алла_Я1• 23 августа 2024

Після викидню боюсь вагітніти

В березні був викидень на 12 тижні. Плануємо дитину… і я зловила себе на думці, що панічно боюся. Перша думка, що знову буде викидень і я буду стікати кровʼю. Друга, що викидень може бути на більш суттєвому строці. Дійшла до того що страшно народжувати самою і КС ще страшніше. І всякий негатив крутиться в голові.
Чоловік дуже хоче дитину, підтримує, але я розумію, що йому просто це балачки, а мені це мої страхи… і я з ними не справляюсь. Він мене не розуміє, каже, що все добре буде… але його позиція я повинна кинути роботу, і жити лікарнями, аналізами, збереженнями… від цього мені ще страшніше
Миссис Буркул• 23 августа 2024
Ответ дляАлла_Я1
Були проблеми с пролактином і ттг…
То все легко коригується, в те,що в мене гіпотеріоз я взнала випадково в 52 роки. Швидше за все він і був причиною викидню в першу вагітність, але ж 2 та 3 я виносила без таблеток і без проблем

Lacrimo• 23 августа 2024
Ответ дляАлла_Я1
Були проблеми с пролактином і ттг…
Ось якраз в куми і буди проблеми з пролактином. Вам мали прописати гормони і після них зразу вагітніти.
автор Алла_Я1 • 23 августа 2024
Ответ дляSo_so
Дочка Ваша от этого мужа?
Понимаете, не хочу Вас никак обидеть, но идея рожать в сложившихся у Вас обстоятельствах это огромная авантюра (муж в пехоте, Вы в медроте, у Вас есть взрослая дочь, которую надо растить).
Один раз Вас пронесло - беременность замерла. И Вы можете больше (на данном этапе) не хотеть брать на себя такую ответственность и так менять свою жизнь.
Но у мужа своё видение.
Я понимаю вас. Но мы не были всю жизнь военными. И не будем. Да, такой не сладкий период жизни. Но у нас на гражданке жилье, у меня работа, у мужа своё дело, дочь подрастает, у нее свои взгляды на жизнь, которые мы поддерживаем. Дочь не от мужа, у мужа нет детей и его понять можно ( в желании). Я очень хотела всегда 3, но в силу возраста уже двоих. Просто я не думала, что у меня так получится. Мы не пьем, не курим, вели активный образ жизни. Мы готовились к беременности , и курсы проходили, и исследования… Да сейчас сплошной стресс и не до активностей, но жизнь продолжается … понимаю все истерики в моей голове и только, не научилась с ними справляться …
автор Алла_Я1 • 23 августа 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Знак шо хватит?
Не, ну не на столько 😀
автор Алла_Я1 • 23 августа 2024
Ответ дляLacrimo
Да, я пила після викидню… зараз вже норм і не пʼю. Плануємо десь на грудень тільки…
Сито для думок• 23 августа 2024
Ответ дляАлла_Я1
Одужуйте!
Ну а що ви очікували,яку пораду.Знаєте що?Якщо розповідаєте про якусь ситуацію тут,не дивуйтеся критиці.
автор Алла_Я1 • 23 августа 2024
Ответ дляСито для думок
Я не дивуюсь, з *банутих спросу немає) я знаю, що в деяких людей немає емпатії, але в більшості вона є)
Тро Нью-Йорку• 23 августа 2024
Можливо, до перенатального психолога звернутись? Зрозуміло, що досвід сильно впливає.
У мене була завмерла вагітність на ранньому терміні минулої осені. Потім я завагітніла в березні, і у мене постійно були негативні думки і страхи, я була впевнена, що у мене все погано, на кожен аналіз дивилась і чекала, що там все жахливо, на узі йшла як на розстріл. Поступово після 16 тижні відпустило, зараз навпаки якийсь дурний оптимізм, здається що я ще пʼятьох могла б виносити 😁
Постарайтесь зʼясувати причину, але памʼятайте, що у більшості жінок після першого викидня настає нормальна здорова вагітність. Мене ці слова гінеколога дуже підтримали.
Сподіваюсь, у вас все буде добре 🫶🏻
Сито для думок• 24 августа 2024
Ответ дляАлла_Я1
Я би на вашому місці не зациклювалася б і не думала про дітей,а думала б краще про кар´єрне зростання.

автор Алла_Я1 • 24 августа 2024
Ответ дляСито для думок
Де ви побачили, що я питала щодо карʼєри? І з чого ви взяли, що я за 33 роки не зросла 😂😂😂
автор Алла_Я1 • 24 августа 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Сподіваюсь, у вас все буде добре 🫶🏻
Яка гарна в вас історія☺️ сьогодні якось вже легше і спокійніше))) чоловік подарував квіти, заспокоїв … ще є пів року підготуватися до вагітності. Тому думаю психолог встигне попрацювати 🫶🏻
Сито для думок• 24 августа 2024
Ответ дляАлла_Я1
Толі я не розумію чого ви хочете від нас
автор Алла_Я1 • 24 августа 2024
Ответ дляСито для думок
Від вас особисто нічого😌 Йдіть з Богом)
Сито для думок• 25 августа 2024
Ответ дляАлла_Я1
Від вас особисто нічого😌 Йдіть з Богом)
Якщо ви хочете завагітніти,і ви боїтеся,що знов станеться викидень,то з того,що ви боїтеся не має нічого доброго.
Просто сядьте і подумайте - чи готові ви морально до того,що станеться знов викидень чи ви не готові?
І все.
Якщо не готові - то не намагатися завагітніти знов.Все елементарно просто.Удачі.