Чупокабра• 23 августа 2024

Чи можна молочне, мед та фрукти при інсулінорезистенстністі?

Як харчуватись? Без шоколаду й цукерок дуже тяжко, можна замінити медом чи бананом-яблуками? Зазвичай, їм гречку, курку, свинину, овочі з городу, рис, йогурт-ряженка. Рідше смажену картоплю.
Інсулінорезистенстність це ж іще не діабет 2 типу? Просто преддіабет? Намагатимусь його побороти
Болтушка Му• 23 августа 2024
А який у вас інсулін і вага?
Вумна вутка• 23 августа 2024
Мед рідкий бажано, найкраще акація
Молочне - кисломолочне добре
Фрукти дивіться з низьким глікемічний індексом. Це яблука, груші, абрикоси, ківі вже середній. І справа у кількості. Потрошку зовсім.
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
А який у вас інсулін і вага?
22, вага не знаю(
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляВумна вутка
Мед рідкий бажано, найкраще акація
Молочне - кисломолочне добре
Хочеться банана, кавуна, винограду, персиків..
Болтушка Му• 23 августа 2024
Ответ дляВумна вутка
Мед рідкий бажано, найкраще акація
Молочне - кисломолочне добре
Чому рідкий мед, якщо будь-який справжній рідукий тільки в перший місяць, потім він повинен загуснути?
Вумна вутка• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Можна як десерт трошки. З´їли основну страву і фрукти трошки після.
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляВумна вутка
Так і роблю
Вумна вутка• 23 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
Акація не густішає. Бо там фруктози більше і гі менший суттєво.
Болтушка Му• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
22, вага не знаю(
Навіть приблизно???
Ок, розмір одягу, чи ог, от
Завжди з рушником• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
З´їжте краще м´яса з зеленим салатом.
Вам точно корисніше буде
Коплю на груди• 23 августа 2024
автор, никаких бананов, винограда, арбуза. Почитайте про гликемический индекс
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
Навіть приблизно???
Ок, розмір одягу, чи ог, от
Я то товсію то худію. Ще й набряки. Розмір Л, ОГ 104
Болтушка Му• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Все одразу?😳
Звісно, можна персик 1-2 на день з´їсти, тим більш сезон, нічого страшного не буде.
Але пару шт, а не кг. І точно не заїдати виноградом.
Тому що ці абсолютні заборони призведуть до неврозу і зривів
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
З´їжте краще м´яса з зеленим салатом.
Вам точно корисніше буде
Їм і м´ясо і салат ,зараз літо тим паче, але зовсім без чого солодкого дуже важко
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляКоплю на груди
Там різні таблиці, хтось пише, що банани середні індекс, хтось ,що високі
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
Все одразу?😳
Звичайно, 1 персик або пару виноградник.
Болтушка Му• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
А що по тиреоідним гормонам? Ттг, атпо
Ніколи не збрешу• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Молочне можна. Тільки без цукру.
Банан, кавун, персики можна.
Виноград не бажано.
Строго 3 прийоми їжі, без перекусів.
Фрукти після основного прийому їжі.
Мед не бажано.
Солодкі напої повністю заборонено.
Шоколад зі стевією пошукайте, його можна, але без фанатизму.
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
А що по тиреоідним гормонам? Ттг, атпо
Не знаю, здавала взимку і там було наче норм. Єдине високий Індекс Хома, інсулін вільний і загальний тестостерони
Коплю на груди• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Персик с гладкой кожицей, нектарин (жёлтый или белый, свежий фрукт)ГИ 35
Персик (свежий фрукт)ГИ 35
Ешьте персики
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Молочне можна. Тільки без цукру.
Банан, кавун, персики можна.
Виноград не бажано.
Строго 3 прийоми їжі, без перекусів.
Фрукти після основного прийому їжі.
Мед не бажано.
Солодкі напої повністю заборонено.
Про стевію десь читала,буду дізнаватись, дякую
Вумна вутка• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Якщо зелені - то навіть трохи нижче середнього. А м´які - вже високий. Тільки ті зелені їсти неможливо//
Болтушка Му• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Якби ви цифри сказали.
Може бути гіпотиреоз чи аіт в початкових ст, тому аналіщи ще в межах референту, але не норми. І тому може бути схильн до набряків і ваги
Коплю на груди• 23 августа 2024
голубика, ежевика куча ягод с низким ги, на самом деле реально все
ХикориДикори• 23 августа 2024
Я ела курагу,инжир, виноград,персики но и мед и кофе с сахаром,не так категорична
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
Якби ви цифри сказали.
Гінеколог наче не казала про гіпотеріоз, лише про інсулінорезистенстність оцю. Плюс полікістоз на пару з ним іде
Ніколи не збрешу• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Ще еритрол (з кукурудзи його добувають).
Якщо сил немає відмовитися від солодкої кави, то цукор замінити можна стевією з еритролом. Я банку в Ашані купила два роки тому, ще не закінчилася, на чашку треба на кінчику ножа цієї стевії, надовго вистачає.
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляХикориДикори
Як швидко знизили інсулін?
автор Чупокабра • 23 августа 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Каву не вживаю, лише чай і без цукру можу легко обійтись, а от без цукерки до чаю чи шоколаду тяжко..
Спасибі
Сільський ансамбль• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Банан в дуже малій кількості. Виноград-виключити взагалі в будь-якому виді