Бриджит_Фрикандо• 24 августа 2024
А вы пропускаете в очереди в магазине?
Меня в Европе неоднократно пропускали, причем сами говорили мол Идите вперед. Я сама никогда никого не просила
а тут зашла в магазин, в руках вода и шоколадка, 2 кассы. одна закрывается
Я туда, у меня всего 2 товара, можно? сзади меня никого нету чтобы вы понимали. Нет
Иду к работающей, а там вперед меня тетка с тележкой наваленной доверху. вот буквально. Я ее спросила, можно ли мне пройти?
она мне так зло ответила что нет, и когда я поняла что это будет слишком долго оставила товар и пошла, еще и мне в след что-то пробурчала
Да будет так• 24 августа 2024
Ответ дляspart-5037
А раньше лучше было намного...нуда.... Люди как были так и остались.
Но вы правы. Счастья в нашей стране только у тех кто при власти или возле кормушки. У кого есть завтра и они уверены, что у них все стабильно и у их детей и родных тоже.
Что то мне кажется у пенсионеров счастья не много. Как и бюджетников с замороженной минималкой
Так, завтра є тільки у добрих людей в Європі, не те що в тій злобній Україні.
Прям гидко читати.
На вузьких ділянках дороги завжди пропускають і я пропускаю, де ви хамів бачили?
Прям гидко читати.
ЛюбимаЯНЬ• 24 августа 2024
Иногда могу пропустить. Но это зависит и от настроения и от самочувствия, если спешу или с дочкой тоже пропускать не буду
Живчик-счастливчик• 24 августа 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Це видно з коментаря
Внешность тоже располагает - часто просятся, но и сами предлагают иногда )
Неместная Я• 24 августа 2024
О я так раз пропустила женщину у нее был 1 товар, так она потом ещё с сигаретами разбиралась и кассир бегала на склад ей за пачкой так как на кассе была только 1 пачка, а потом бляха чувиха искала карту чтоб рассчитаться, а после расчета повис терминал в итоге Тетя с 1 товаром заняла на кассе добрых 15 минут.
Протру пилюку• 24 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
А я з дитиною йду раз у 3 дні.
От звідки вам знати,як часто заходить та мама?
І так у більшості мене з дитиною пропустять навіть без прохання.
А куди мама з дитиною поспішає? Який резон лізти без черги, якщо ти сидиш в декреті і дитина не вередує.
Булку Дай• 24 августа 2024
Пропускаю если только попросят и я никуда не спешу при этом Сама не прошу никогда.
Продавчиня кіз• 24 августа 2024
В эвропі не знаю, але в Новусі біля дому є експрес касса - за 2-3 товарами йду тільки туди.
Ластовиння• 24 августа 2024
Да, всегда пропускаю, когда у меня полная тележка, а у человека сзади - всего пару товаров. Причем сама предлагаю пропустить, не жду, когда попросят. Считаю это обычным человеческим поступком, ничего особенного.
Бабця в мештах• 24 августа 2024
Да, пропускаю. Иногда просили пропустить, иногда я сама предлагала, так как у человека один-два товара, а у меня больше. Мне не сложно, корона не упадет
Мушля з Криму• 24 августа 2024
Пропускаю военных, стариков, мамочек с маленькими детьми. Больше никого.
Опля Картопля• 24 августа 2024
Читаю відповіді - ´пропускаю, коли бачу , що мало товару´. А навіщо ви розглядаєте покупки людей, що стоять за вами? Якось дивно. Можу пропустити, якщо попросять, але це рідко буває і взагалі нечасто таке бачу
Булку Дай• 24 августа 2024
Ответ дляОпля Картопля
Я тоже об этом подумала, вообще не обращаю внимание на то сколько у кого за мной товара)
Советчица Года• 24 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
А мені ні.Тому,що розумію,як це важко.І наскільки у той момент важко саме мамі,якій незручно перед іншими.Тому часто не тільки пропускаю,а можу і до дитини почати розмовляти,щоб її відволікти.А мені в приорітеті повага до себе і до інших.
Я теж ціную свій час але це не означає,що маю зневажати інших.
Ну вы молодец, только вот не все могут терпеть чужих детей, я от их психов прихожу в бешенство и мне не то что помочь хочется, а наоборот вышвырнуть ту мамашу с магазина вместе с ее неадекватным дитятком. А вот пожилым и инвалидам с удовольствием помогу.
Аноним_1858• 24 августа 2024
Ніколи навіть у голову не приходила думка проситись попереду когось, стала в чергу та й чекаю. А от у мене у черзі на Укрпошті регулярно просять пропустити. Нікого не пропускаю. В магазинах то ніколи ніхто не просив такого.
Аноним_1858• 24 августа 2024
Ответ дляОно само купилось
Мене не пропускають. Я не пропускаю. З кого дива?
Якщо довга черга, а кас мало. Кладу речі на місце і йду. Ніколи й на думку не спадало пхатися без черги.
І мені так само, не розумію таких прохань. Не можеш стояти у черзі, так не купуй нічого.
Опля Картопля• 24 августа 2024
Ответ дляАноним_1858
За прохання пропустити на Укрпошта, можна і на грубість нарватися, і це у кращому випадку)
Аноним_1858• 24 августа 2024
Ответ дляОпля Картопля
От стоїть черга 10 людей, ні у кого попереду не просяться пропустити і лиш доходить моя черга, то одразу починається. У мене то завжди багато і відправок і отримання, але попереду є люди у яких не менше і у них ніхто не просив, а у мене чомусь завжди просять.Хоча посилки у мене вже створені і по часу моя відправка займає менше ніж у того у кого 1-3 не створених посилки.
Через пів години якраз йду на Укрпошту)
Опля Картопля• 24 августа 2024
Купую часто по роботі у Ашані. Зазвичай це два візки, але до 10 позицій. Це не АТБ і кількість вводять у програмі, а не скануванням. І майже кожного разу хтось із набитим візком просить пропустити. Я зазвичай просто кажу ні, а ось недавно була зла і розказала жіночці по повній, вона навіть вибачилася
Khmelnichanka• 24 августа 2024
Я раніше пропускала, коли просять. Зараз - пропоную сама, якщо в людини мало товару.
Україна наше все• 24 августа 2024
Да, вполне пропускаю
Старых, инвалидов, военных всегда
Беременных, мамок с орущими и не орущими, с собачками и проч. шоблу с единичным товаром ( с пивом / колой / батончиком ) - нет, никогда 😏
Старых, инвалидов, военных всегда
Играю_на_кларнете• 24 августа 2024
Сама не пропускаю. І не прошусь ніколи. І так, є дитина аутист, теж не завжди спокійна. Але до черги привчила. Якщо малий веде себе неадекватно - то нафіг ті покупки, кладу все та йду, купую в іншому місці. І це не для того щоб хтось не дратувався,а заради самозбереження своєї психіки. І щоб малий на емоціях збитка не наробив(інколи буває). А взагалі це рідко. І з малим в магазині рідко. Вже сім років, ходжу в магазин біля дому найчастіше або по дорозі як кудись йдемо. Якщо біля дому - то дитину привчила на 15-20 хв бути самому, з так званими кодовими фразами та цілим ритуалом що і за чим. Проблем не було.
А от з коляскою колись - терпіти не могла в ці магазини ходити і дитину саму не залишиш і ні з ким було, поки чоловік на роботі. Цього магазину що є не було, ходила в інший далі. Якраз там широкі проходи щоб з коляскою спокійно йти. На касі стояла в черзі, ні разу не просила мене пускати. Малий в колясці не капризував ні разу. Але вічно знаходились недовольні люди що розказували нафіг я з цією коляскою приперлась, їм нема як пройти(хоча якраз було де прохід дуже широкий був в магазині). Певно теж такі що вважають що мамі з коляскою магазин це розвага а не похід за покупками. Ще й потім ідеш з тією з коляскою з продуктами,важче штовхати. Тож по можливості старалась чоловіка відправляти за продуктами.
Помогалочка• 24 августа 2024
Пропускаю, маю нічим не підтверджену гіпотезу, що це спричиняє малесенький ланцюг добрих вчинків
празники не помню• 24 августа 2024
з 1-2 товарами так ,або дітей малих ,людей у формі .Але коли нахабно лізуть ’мне только сігарєти’ і підходять одразу з іншого боку черги ,то ні .З алкоголем теж не буду пропускати .Роблю закупки втомлена після роботи і мені теж вважлива кожна хвилина
Трактор Віка• 24 августа 2024
В Украине меня с ребенком на руках на кассе с хлебом или пачкой яиц никогда не пропускали. Приехала я в Европу с началом войны (да я не была в Европе до войны), меня не только с ребенком пропускают (сама не прошусь, люди сами предлагают), даже когда я одна и у меня не всегда в руках буквально 2-3 единицы товара и я зашла без тележки просто с сумкой и в сумку положила помидоры, баклажаны, перец, сметану пропускают и предлагают пройти вперед, если у впереди стоящего тележка с большим обьемом продуктов, чем у меня. Это очень приятно и я очень благодарна этим людям за такое отношение.
ничевока• 24 августа 2024
В Австрії дуже часто самі пропонують пропустити, якщо у мене тільки вода, наприклад, а в попереднього повний візочок. Вчора бабуся старенька пропустила. Сама. І я так само стала робити, якщо в людини позаду 1-2 продукти. Коли питають, щоб я хотіла із закордонних плюсів перенести в Україну, так от саме таке ставлення один до іншого, розслабленість, людина людині не вовк.
Ответ дляничевока
Ну то добре сидіти на розслабоні, коли в будь-яку хвилину не почнеться повітряна тривога і не закриється магазин. Я розумію, що ви вже про таке не думаєте, але не треба порівнювати в даному контексті.