Редисочка• 24 августа 2024

Їжа і старіння, це взаємоповязані речі?

Чи можна за допомогою їжі продовжити свою молодість?
Непонятно• 24 августа 2024
Заичайно, що так

Сусановна• 24 августа 2024
Конечно, если употреблять в пишу только фастфуд, пить газировку и плохо спать, то будете выглядеть хуже, чем если вы будете есть пп, пить 1 л воды и спать положенное время.
2410diana2410• 24 августа 2024
Конечно! Ешьте продукты с витаминами и белками, и растительными жирами. Питание - это как топливо в автомобиле, чем качественное топливо, тем дольше авто прослужит
Seehund• 24 августа 2024
Если есть молодильные яблоки, то ещё и омолодиться.))
Поторописька• 24 августа 2024
Вы шутите?
Конечно нет
Кудлата хмаринка• 24 августа 2024
Ну, я, наприклад помітила, що шкіра відвживання ківі і авокадо краща. Від чіпсів і випічки целюліт лізе.
Говорю відверто• 24 августа 2024
Ні. Можна підтримувати здоровʼя правильним харчуванням. Але не існує продукту, який збереже та подовжить молодість

Ленивица-красавица• 24 августа 2024
Частково можна. Продовження молодості - це цілий комплекс дій, а не тільки пожиттєва дієта. Ну і треба враховувати власну генетику.
Качка в тапцях• 24 августа 2024
Почитайте про средиземноморскую диету.
ЛеньГуглить_правда• 24 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
Золота ікра Стерляді-альбіноса помітно омолоджує, покращує стан здоров´я. Всього 30-50 грамів на день протягом двох-трьох років.
неДоЖиру• 24 августа 2024
Те, кто живут долго и имеют хорошую физическую форму, обычно ведут аскетичный образ жизни и едят простую еду в небольшом количестве
західний_діалект• 24 августа 2024
Звичайно, цукор руйнує колаген. Нестача білку погано впливає на суглоби, шкіру, волосся, і як будівельного матеріалу, так і джерела вітамінів та мінералів. Нестача якісних жирів - на гормональну систему, а гормони - це і є молодість
Неробименінерви• 24 августа 2024
Ответ дляНепонятно
Заичайно, що так
)) а можна подробиць як саме на молодість впливає їжа?
Неробименінерви• 24 августа 2024
Ответ дляСусановна
Це все не про молодість))) підлітки і молодь через один в фастфудах і ночами не сплять, а все рівно видно що вони молоді, а тітоньки на 1 л воді і з авокадо, в 50 виглядять тітоньками на 50))
Летюча помилка• 24 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ну так молодість це ж бонус,але вона ж не вічна.
Неробименінерви• 24 августа 2024
Ответ длязахідний_діалект
))) виробка колагену залежить від віку, ви может цукор взагалі не вживати,,після 30 все рівно покинуть зморшки з´являтися ,іжа це про власне здоров´я, а не про молодість, що їжею прямо собі старість зробити, я не знаю як в сучасному світі можна харчуватися.
Маю сечі• 24 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Да, но они все равно выглядят гораздо лучше, чем их 59ти летние сверстницы, которые едят все подряд и что попало)) И органы у них работают лучше.
західний_діалект• 24 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Здоров’я і є основа молодості, коли каналізація прогнила, косметичний ремонт не допоможе)
Сіточка• 24 августа 2024
Ой, в мене дідусь, який пив тільки Ессентуки і прочі мінеральні води, помер від раку шлунку. Так що як повезе.

Сіточка• 24 августа 2024
Ответ длянеДоЖиру
Ну вот итальянцы, например, долгожители. Но аскетичность явно не о них
Неробименінерви• 24 августа 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Так , не вічна, і авокадо молодість не зупинеш, і процеси саме Старіння прописані у нас в генах, і вчені досить пір навіть не сильно розуміють в яких і як, а тут літр води і в 50-60 молодий, до речі про літр води то також харчовий міф, у кожній людині свої потреби у воді і надмір води це про набряки і нагрузку нирок))
Неробименінерви• 24 августа 2024
Ответ дляМаю сечі
Де подивитися таке дослідження? Я про органи? Немає доказів що авокадо краще яблука, а картопля і бур´як гірше чіно чи що там в моді зараз їсти
Про зовнішність також все не лінійно, там також на першому місці генетика, потім сонце і шкідливі звички , наприклад куріння, яке вже напряму впливає багато на що, а потім бьюті процедури, дама яка робиться кругову підтяжку , блефаропластику, пройде курс пілінгів, буде виглядати краще в 50-60 ніж просто на авокадо
Неробименінерви• 24 августа 2024
Ответ длязахідний_діалект
Здоров´я це дуже складна штука, харчуванням нашкодити саме Здоров´ю , ну не знаю що в сучасному світі можна зробити звичайній людині, лишню вагу не берем до уваги, там явна шкода.
Любовь Калистратовна• 24 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Достаточно начать бухать))).
Голубая фишка• 24 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Є тітоньки, які в 50 років з гарною фігурою, доглянуті, харчуються правильно. Виглядають на свій вік, або молодше.
А є з зайвою вагою, і виглядають відповідно.
Як не крути, а харчування і вага на зовнішності відображаються.
Неробименінерви• 24 августа 2024
Ответ дляГолубая фишка
Ну по-перше догляд залишимо в стороні, річ про іжу і молодість, із фігурою також цікава, гарна фігура то що, і завдяки чому? генетику і спорт відкинули, ми про іжу, ви про гарну фігуру в контексті лишньої ваги? Так тема ж не про це, а про молодість, я худа тітонька, ще із спортом, і без шкідливих звичок , виглядаю на свої 40, моя колега кучу років на ПП, виглядає на свої 60, інша колега на баварських сосисках не має зайвої ваги і чудово, завдяки генетики виглядає, ніяк баварські ковбаски в її 55 не зробили її на 70, немає молодильних яблучко, тема лишньої ваги, то трохи інший контекст, ми ж про молодість завдяки харчуванню?))) Як не крути молодість то гени, зовнішність то праця над собою, молодість їжею не втримаєш.
Непонятно• 24 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Навіщо??
Непонятно• 24 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Тітоньки в 50 виглядають дуже по різному. Мені 47.
Непонятно• 24 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
А здоров’я це не молодість?? Якщо я можу пробігти 10км, а подруга на 5 поверх ледве підіймається, то як думаєте, хто виглядає молодшим???
Непонятно• 24 августа 2024
Ответ дляСіточка
У них дуже маленькі порції. Хороші продукти.