Плету интриги• 24 августа 2024

Де стати на облік по вагітності..

Дівчата..Софіївська чи Петропавлівська Борщагівка,де ставали на облік по вагітності.Де народжували?
Зовсім не орієнтуюсь по місцевості.Або порадьте де на правій стороні Києва можна стати і домовитись за пологи.Бажано не за всі гроші світу.Дякую.
Я_з_Франека• 24 августа 2024
А всі гроші світу це скільки у грн?
автор Плету интриги • 24 августа 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
А всі гроші світу це скільки у грн?
Це вислів.Типу не занадто дорого.Пологові такі як Лелека для мене дорого.
lena_sheyko• 24 августа 2024
Ну можна стати в Приватній клініці типу Амеди, чи відразу десь при 5му чи 3 му родддомі.
автор Плету интриги • 24 августа 2024
Ответ дляlena_sheyko
Дякую