Меломанка Маланка• 24 августа 2024

Питання до тих, в кого є ОДНА ДИТИНА. Ви хочете народити другу дитину?

Якщо ні,то чому?
Благоуханочка• 24 августа 2024
Ні, дорого у відношенні часу, коштів та сил.

Крапипопка• 24 августа 2024
Ні. Просто не хочу і ніколи не хотіла ще дітей.
ПрипоРошенная• 24 августа 2024
Так, я вважаю за необхідне мати більше ніж одну дитину (моєму синові зараз 13 років, вже б час, але немає від кого народжувати, тому поки дитина єдина)
Не обижаюсь• 24 августа 2024
Хочу, і ще не одну. Завжди мріяла про хоча б 4 дітей
ТочноБудет• 24 августа 2024
Нет, лучше быть одним ребенком а семье
ПрипоРошенная• 24 августа 2024
Ответ дляТочноБудет
Нет, лучше быть одним ребенком а семье
Кому краще?
Як міряти?• 24 августа 2024
Третю хочу вже

220В• 24 августа 2024
Ответ дляТочноБудет
Нет, лучше быть одним ребенком а семье
Чому ?
Паратруперсупер• 24 августа 2024
Ні, не хочу проходити шлях материнства знову, було цікаво 1 раз, далі то буде каторга. Я взагалі швидко втрачаю інтерес до речей які вже зрозумілі та пройдені, рідко щось хочу робити другий раз. Не дивлюся фільми двічі, не читаю книжки двічі, не народжую дітей двічі.
птицаворона• 24 августа 2024
Хочу. В теорії, звісно.
А як буде - не знаю.
КротоТо• 24 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Кому краще?
Дитині, звісно. Ні з ким потім не треба воювати за батьківську любов і спадок (таких історій мільйон).
Непереможна• 24 августа 2024
Нет. Даже не собиралась никогда. Мне с головой достаточно одного ребёнка, ну и кот
Одні думки• 24 августа 2024
Хочу одразу третю
Электричка• 24 августа 2024
Хотіла, але не вийшло...то закрила це питання вже, бо вік та війна
ТочноБудет• 24 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Кому краще?
Ребенку лучше
ТочноБудет• 24 августа 2024
Ответ для220В
Чому ?
Больше ресурсов, внимания. То же наследство делить не надо)
Чудо в декрете• 24 августа 2024
Ні, бо не хочу.
Перловая Кашка• 24 августа 2024
Ні.
ПрипоРошенная• 24 августа 2024
Ответ дляКротоТо
Аж смішно стало, нас у батьків троє дітей, ніколи не «воювали» за батьківську любов, спадок правда поки тільки за дідусями/бабусями отримували, наче ображених немає.
В мого колишнього чоловіка теж дві сестри. В сестри мого батька троє дівчат, в брата моєї мами четверо синів.
Ніхто не жалівся що комусь не вистачило батьківської любові чи чогось в матеріальному плані.

Додекаэдр• 24 августа 2024
Хотіла б, але багато нюансів, які важливі, мені 37 вже мабуть не встигаю, і ще ,що бентежить і стримує, що чоловік не дуже хоче.
Слухи-руки не распускаю• 24 августа 2024
Ні. В мене одна доросла вже донька. Навряд чи так пощастить ще раз, що буде розумна і гарна. Я працюю з дітьми з вадами розвитку. Не ризикну ні за що
dulenok• 24 августа 2024
У меня один ребенок, как я и хотела изначально. Второго не хотела и не хочу
Цвіпканя• 24 августа 2024
Мне достаточно одного ребенка.
So_so• 24 августа 2024
Я бы хотела третьего, но время ушло(
Зайканалужайке• 24 августа 2024
Ответ дляКротоТо
Все люди разные. Я очень рада, что у меня есть сестра. Моя мама очень рада, что у нее есть сестра. Они даже работают в одном месте и живут в соседних домах.
Мой муж рад, что он один в семье т.к. у него есть отсрочка от мобилизации 😂
КротоТо• 24 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Це добре що у вас така сім´я. Звісно це від батьків залежить, яка буде атмосфера в сім´ї.
В мене історія нажаль не така радісна, не спілкуюсь взагалі з сестрою (фу, навіть не називаю її вже так в розмовах якихось, тільки по імені), з матір´ю максимум раз в пару місяців.
Я була б рада, якби була одна в сім´ї. Хоча ні. Не так. Я була б рада, якби я народилася у зовсім інших батьків.
Дай подивлюся• 24 августа 2024
Нет и не хотела, сыну 15 лет
Весняний Марафон• 24 августа 2024
Нет. У меня нет физических, моральных и материальных ресурсов на воспитание еще одного ребенка. Да и мужчины нет
Мост_Устал• 24 августа 2024
Сейчас поняла что хотела бы и 3х. Но уже поздно. И не с этим мужем....
Личко Невеличке• 24 августа 2024
Не то что не хочу, а понимаю что не смогу обеспечить 2 деток.

Да, я считаю что родители обязаны дать старт.