За ким я буду?• 24 августа 2024
Корсет Шено
Підкажіть будь ласка доньці 14 років, має сколіоз, градус 24.Лікар призначив носіння корсета Шено цілодобово.Підкажіть будь ласка до кого можна звернутися в Київі щодо виготовлення якісного корсету та отримати консультацію.Буду щиро вдячна за відповідь та координати лікарень,центрів ,так як ми не з Києва.
Плету корзинки• 24 августа 2024
Я шукала і знайшла тільки на богатирській. Біо (bior.com.ua) Все решта у Львові, Харкові і Дніпрі.
Калинові вуста• 24 августа 2024
Автор, можна запитаю.
В якому віці поставили діагноз і як швидко стало погіршення?
Моїй доньці 10 років. І лікар поставив 1 ступінь((( каже лфк і зарядку робити..устілки.
Ну і все. Сказав шо масажі, остеопати - не допоможуть
Гарачий Чокалад• 24 августа 2024
Ответ дляПлету корзинки
Сину робили на Богатирській
Нормальний корсет
Градус виправив з 38 до 25 десь за рік.
Більше нічого не робили, бо як раз Ковід почався і все не працювало - ні басейни, ні реб центри, ні масажі
Нормальний корсет
Градус виправив з 38 до 25 десь за рік.
За ким я буду?
• 24 августа 2024
В листопаді 2023 поставили діагноз сколіоз з градусом 14 .Призначили Шрот терапію ,якою займалися два рази в неділю і ЛФК .Напочатку серпня робимо повторно рентген і отримуємо результат 24.Шоковані результатом.І вихід тільки одягати корсет Шено.Можливо хто з Харківа чули ,що там гарно виготовляють корсети відгукніться?
Плету корзинки• 24 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Сину робили на Богатирській
Нормальний корсет
Градус виправив з 38 до 25 десь за рік.
Нормальний корсет
Градус виправив з 38 до 25 десь за рік.
Дякую! У моєї зараз градус 22. Сказали корсет, ми вже записалися на Богатирську. Але все одно ще й піде на плавання.
За ким я буду?
• 24 августа 2024
Ответ дляПлету корзинки
Підкажіть адресу на Богатирській?
Плету корзинки• 24 августа 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Підкажіть адресу на Богатирській?
Богатирська 30. В моєму першому коменті є адреса сайту
Непозбувна Бентега• 24 августа 2024
Зверніться до Луїза zabolelo.com там вам допоможуть також із гімнастикою. У доньці зменшились градуси після занять
Та прям багіня• 24 августа 2024
Я из Харькова. У сына 40 градусов. 3 года в корсете. Первый делали в ортоспайне, но в начале войны они выехали сначала во Львов, а потом вроде в Киеве осели. А следующие делали в биотехнике. Сыну ортоспайн больше понравился. Сел корсет с первого раза, даже не исправляли через месяц на коррекции. А вот в биотехнику через каждые 2-3 месяца ездим корректировать, постоянно что-то где-то давит. Ортоспайн мне советовал врач из Ситенко. Там очень специфический в общении доктор, грубоват, но он профессионал. Так что если вам все равно ехать, то очень советую ортоспайн. Но учтите, что на коррекцию нужно будет ездить какою бы вы не выбрали фирму