Додаю напруги• 25 августа 2024
Телеграм. Готові піти якщо будуть докази?
Тут вже інше питання .
СБУ не рекомендує використовувати телеграм (були докази про відтоки інформації)
Не буває диму без вогню .
Мене турбує , що Тільки на цій платформі можна було побачити жорстокі злочини проти наших воєнних . + власник рашист
А ви, знаючи що цей месенджер таки моніториться і монетизується московитими та путькою в їх інтересах .
Ви б пішли з цього месенджеру?
Не буває диму без вогню .
Ви б пішли з цього месенджеру?
Результат:
вже голосів:
399 (49.08%)
Залишусь в telegram
215 (26.45%)
Піду з telegram
148 (18.2%)
Мені все одно . Але не видалю
51 (6.27%)
Ніколи не користувались Teleg
tanysha777• 25 августа 2024
Ответ дляАнчо Ус
Удалено администрацией...
Ну, знаете
Вот эти вот гидный, вышиватгицы и тд - это из лексикона эллочки скабеевой
Кастрюли ещё нужно куда-то вставить
Так что, это точно не о свободе слова
Кастрюли ещё нужно куда-то вставить
Так что, это точно не о свободе слова
Каркуша Клара• 25 августа 2024
Ответ дляАнчо Ус
Удалено администрацией...
Анчо Ус• 25 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Ну, знаете
Кастрюли ещё нужно куда-то вставить
Так что, это точно не о свободе слова
Кастрюли ещё нужно куда-то вставить
Так что, это точно не о свободе слова
Я не имею привычки употреблять это слово. Но там выше меня назвали ватницей) так что имею полное право на ответ))
Анчо Ус• 25 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
tanysha777• 25 августа 2024
Отже питання, хто першим заборонить телеграм, путін чи зе?
Як же хочеться все контролювати, а то марафон і позітівниє блогери не справляются
Каркуша Клара• 25 августа 2024
Ответ дляАнчо Ус
Удалено администрацией...
Анчо Ус• 25 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Вам важно, чтобы вас постоянно куда-то звали работать? Не всем это нужно. Кому-то достаточно привычного рабочего места и хорошей зарплаты.
Про бота смешно)
Единорог_помог• 25 августа 2024
Ответ дляДодаю напруги
Газа немає альтернативи . А тут є вибір . Як на мене порівняння не має змісту ?
Ось будуть прокладки
50 грн - з рашки
53 грн - з Європи
Ви які купите ?
Ось будуть прокладки
50 грн - з рашки
53 грн - з Європи
Ви які купите ?
А ’’Европа’’ случаем не такая окажется?
Каркуша Клара• 25 августа 2024
Ответ дляАнчо Ус
По старой памяти захожу туда иногда читать несколько интересных групп, которые любила читать много лет.
Сегодня ещё хочу пойти почитать страницу брата дурова. Его сегодня вспоминали в одной из тем и я вспомнила, что была на него подписана несколько лет.
Это вот этим персонажем вы заинтересовались?
Біле пальто• 25 августа 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Будуть? А поки слухайте телемарафон?
Я його взагалі не слухаю.
Анчо Ус• 25 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Вообще, не знаю как он выглядит. Но страницу его когда-то читала с большим интересом. Обратила на него внимание тогда, когда у дурова отжимали вконтакте.
Блин, ушла читать снова)
Каркуша Клара• 25 августа 2024
Ответ дляАнчо Ус
Блин, ушла читать снова)
Ого, какие борцы))) а николай сейчас в свободной россии проживает или где?
Каркуша Клара• 25 августа 2024
Ответ дляАнчо Ус
Блин, ушла читать снова)
У него нет его фото во ВКонтакте? Скиньте скрин его страницы, которую читали
Трільчиха• 25 августа 2024
Ответ дляАнчо Ус
Сестра работает в крупной фармкомпании. По секрету сказала, что до самого начала полномамштабной войны они втихую отправляли свою продукцию на рашу)) Так что 3 гривны с простого человека то такое)))
Ну и где моя мама, а где вот этот весь бред с гиднистю и прочей чухней)))
прям секрет. До начала повномасштабної багато хто купував/продавав.
Гарнюнька• 25 августа 2024
Телеграм не встановлювала і не планую. Але окремі канали читаю: Карта повітряних тривог, Николаевский Ванек, Реальний Київ, Невзоров і Новости Крима
Каркуша Клара• 25 августа 2024
Ответ дляАнчо Ус
Блин, ушла читать снова)
Не нашла его неудаленную страницу, скиньте ссылку
Большой секретик• 25 августа 2024
Ніколи їм не користувалась і не планую.До того ж колишніх росіян не буває.Немає Дурову довіри.
ТочноБудет• 25 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
А как же газ? Уже отказались?
А тысячи товаров, которые продаются у нас и у них? Отказались?
А где ж Ванек будет донаты собирать?
А где ж #боневтік будет отчитываться каждый вечер перед народом?
А где ж Ванек будет донаты собирать?
о, москальська матрешка прибігла лякати своїм краником)
всі українці знають, що в Україні вже кілька років як немає москальського газу, ми споживаємо власний. І немає ніяких тисяч рашистських товарів які продаються у нас. Мабуть матрешка забула оновити свої темники.
Плекаю думи• 25 августа 2024
Ответ дляПолБатона
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 25 августа 2024
Ні, не піду
За такою логікою і вайбер треба видалити. І жити з одним телемарафоном. Вже, до речі, була ситуація коли видалили багато українських каналів з ботами, потім повернули, але ефект було видно - від Ванька до інших блогерів було купа нерозуміння, оскільки такі боти часто є єдиним джерелом інформації від тих, хто на окупованій, та й взагалі.
Голодаю• 25 августа 2024
Ответ дляКоплю на груди
джокер канал банковой
Це не джокер, а канал токар. юа
За ким я буду?• 25 августа 2024
Ответ дляБанан-барабан
Росія винна а наказувать нас? Серйозно. І так купу всього позакривали поблокували
може вони це рекомендують, шоб ми ненароком правду не дізнались?
,яку правду?
За ким я буду?• 25 августа 2024
Ответ дляДодаю напруги
А вас так турбує що закрили Вконтакте для України ?
Чи що?
Ви хоч на секундочку здогадуєтесь чому ?
Чи що?
Так контакт це не телеграм
Мальчун-задирун• 25 августа 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...