Непозбувна Бентега• 25 августа 2024

Перец фаршированный с булгуром

Делаю перец,оказалось нет риса,есть мелкий булгур,как вы думаете нормально будет?
автор Непозбувна Бентега • 25 августа 2024
В магазин не посылайте ,мне пол часа туда идти,нет времени и сил по жаре

вкрации• 25 августа 2024
Цілком нормально
хутряна володарка• 25 августа 2024
Це буде дуже смачно!
Отлично,буду делать тогда
Невісточка ж• 25 августа 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
А чого ні? Я в з пшоном робила, і котлети з булгуром, інколи з гречкою, моїм всім подобається, я не люблю в класичному вигляді більшість страв. Мій улюблений борщ не з квасолею, а з чечевицею.
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 августа 2024
Я терпеть не могу булгур, мне фу. А как аам, кто знает, кроме вас?
Колгоспниця• 25 августа 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Теж була днями така ж ситуація)
Теж з булгуром зробила.
Чим відрізняється від рису:
Не треба варити, перед тим, як додати в фарш. Достатньо залити водою 1:1.5, довести до кипіння і залишити для набухання під кришкою.
Булгур має більш прісний і солодкуватий смак, тож я додавала більше солі і спецій, ніж зазвичай. Але то справа смаку.
В іншому різниці з рисом немає, як на мене.

Додивилась, що булгур дрібний.
Тоді достатньо буде його просто залити окропом 1:1.

Я не чарівниця вам• 25 августа 2024
Автор у меня хоть рис есть, но теперь и я задумалась может с булгуром приготовить)
хутряна володарка• 25 августа 2024
Ответ дляКолгоспниця
Теж була днями така ж ситуація)
Теж з булгуром зробила.
Чим відрізняється від рису:

Додивилась, що булгур дрібний.
Я рис так само готую, не варю до готовності. Навіть промиваю холодною водою через 5 хв.
vecya• 25 августа 2024
Ответ дляКолгоспниця
Теж була днями така ж ситуація)
Теж з булгуром зробила.
Чим відрізняється від рису:

Додивилась, що булгур дрібний.
Я и рис не варю, промываю и кипятком обдаю
Колгоспниця• 25 августа 2024
Ответ дляхутряна володарка
Я теж не варю рис до готовності, але після закипання хвилини 2-3 на маленькому вогні тримаю, потім доходить під кришкою.
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я приготовила, булгур был мелкий,поэтому брала сырой,вышло очень вкусно