ТочноБудет• 25 августа 2024
Размер куртки Luisa Cerano?
Помогите, пожалуйста, правильно выбрать размер ветровки, на разных сайтах пишут вообще разную размерную сетку.
Есть два размера 36 и 40. Понимаю, что идеально было бы наверное 38, но его нет.
Тогда на наш М (46) лучше взять 36 или 40? Немецкие размеры вроде большемерят?
ТочноБудет
• 25 августа 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вони трохи більші, брала б 36. Подивіться відгуки по б/в.
Дякую! дивилась, наче не знайшла нічого(
А 40 німецький - це ж Л?
Тому що на сайті в розмірній сітці вказано ХЛ, і відповідає англійському 14.
А я в Нексті замовляю 10.
А 40 німецький - це ж Л?
А я в Нексті замовляю 10.
КоКоКоКоКоКо...• 25 августа 2024
Ответ дляТочноБудет
А 40 німецький - це ж Л?
А я в Нексті замовляю 10.
А 40 німецький - це ж Л?
А я в Нексті замовляю 10.
42 це хл, мама моя купує німецьке. Тоді можливо 40 вам краще, бо 36 це скоріше s, m це 38.
ТочноБудет
• 25 августа 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
так, 36 - це мабуть С.
але С у мене також э одяг, а ось Л переважно завалекий.
тому так вагаюсь. Оверсайз не мій фасон)