Однозначно• 25 августа 2024

Син хромає на ногу, але каже, що в нього вона не болить. Вже місяць

Все літо грав у футбол. Спочатку коліно боліло, потім ікра, а тепер у нього нічого не болить, але він хромає. Гнала до лікаря, але син з чоловіком з мене сміялися, мовляв, це "пацаняча" тема, не кіпішуй. Вибачте за жаргон. Я і справді "кіпішна, звикла чуть що, одразу до лікаря бігти. А в цей раз, ні. Тим паче були на початку літа з іншої причини, намагалася себе трохи присадити, бо і справді, чуть що, я в лікаря. Завтра буду телефонувати, але щось мене накрило. Що це може бути, як варіанти? Заспокойте або навпаки налякайте)))
Ms. Сама прямота• 25 августа 2024
Если реально не болит то могут быть ноги разной длины, за счет этого хромота.
Либо пока болело - привык так ходить

Хорошо б к ортопеду таки сходить
Капуста Маша• 25 августа 2024
А скільки років хлопцю? В мого був коксид, коли він хромав. Але може бути будь що, або вже просто звичка
автор Однозначно • 25 августа 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Либо пока болело - привык так ходить

Хорошо б к ортопеду таки сходить
Це жах. Дякую. Ноги однакові, але я бачу, що за цей місяць спина коса стала.
Пекельнi Борошна• 25 августа 2024
Ответ дляОднозначно
К ортопеду немедленно
автор Однозначно • 25 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
14 років. Мама моя також каже, що звичка. А я навіть уявит не можу, як тепер, якщо це звичка його перевчити.
Ms. Сама прямота• 25 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Пугать не хочется, но спина косая - скорее всего перекос в тазу, а перекос в тазу это и есть проблема с ногами
Капуста Маша• 25 августа 2024
Ответ дляОднозначно
В мого сина вкорочення кінцівки на 1см. Повірте,ви не побачите, навіть більшість лікарів не бачить. Але вкорочення не могло так розвинутися за місяць. В будь-якому випадку йдіть до ортопеда-травматолога
автор Однозначно • 25 августа 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
К ортопеду немедленно
завтра зателефоную терапевту, а потім к ортопеду, мабуть. До кого відправлять. Дякую
Капуста Маша• 25 августа 2024
Ответ дляОднозначно
В моєї доньки була певний час зростає після того,як гіпс зняли, але з часом минуло. Але ви маєте впевнитися, що в дитини точно нема проблем
автор Однозначно • 25 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
дякую
автор Однозначно • 25 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
дякую
Капуста Маша• 25 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Раджу шукати хорошого ортопеда-травматолога, більшість при поліклініках так собі спеціалісти
Ms. Сама прямота• 25 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
Вообще большинство врачей так себе специалисты(( нормальных годами можно искать(
вискас• 25 августа 2024
Ідіть до лікаря! Чим швидше, тим краще. Напишете, що лікар сказав.
автор Однозначно • 25 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
Дякую
автор Однозначно • 25 августа 2024
Ответ длявискас
Обов´язково
Капуста Маша• 25 августа 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Я тут вже багато разів знаходила за рекомендаціями хороших лікарів,як дитячих, так і дорослих. Якщо говорити про ортопедії, то перевагу надаю тим,хто працює в лікарні і є оперуючи лікарем
Ms. Доброта• 25 августа 2024
було таке ж саме в 7 років, після того як дуже активно побігав. Робили ренген, МРТ, їздили до 4 ортопедів, 3 нічого не побачили, 1 сказав, що після щеплення таке. Звернулися до масажиста-остеопата, він одразу побачив на ренгені зсув маленький. Понатискав, помасажував і через день син перестав хромати. Виявилося, що від бігу суглоб заскочив якось неправильно
автор Однозначно • 25 августа 2024
Ответ дляMs. Доброта
Дякую. Бачу буде ’весело’ 😭
ТаПрямТам• 26 августа 2024
Шукайте відразу ортопеда, бажано в область їхати, він зробить рентген, буде видно.
Як у дочки з ногою трапилась проблема, то я пішла до місцевого, зараз жалкую, спеціалізація в нього жахлива. В області також не допомогли, вже в Києві в інституті лікувалися.
Але може бути, що процедури пройде і все буде добре, у футболістів і танцорів часто ортопедичні проблеми.
автор Однозначно • 26 августа 2024
Ответ дляТаПрямТам
Та він любітєль. Щоб його той футбол... Раніше нарікала, що дитина тільки в компі сидить, а тепер навпаки. Завтра йдемо до травматолога. Буду просити знімок зробити, якщо сам не дасть направлення
автор Однозначно • 26 августа 2024
Ответ дляТаПрямТам
Який у Вас діагноз був, якщо не секрет? Яке лікування?
ТаПрямТам• 26 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Шинца або Хаглунда, боляче було ступати на п´яту.
Лікування стандартне, процедури в поліклініці, компреси з лідокаїном здається, електрофорез, магніт, мабуть парафін, зняти нагрузку. Але ж Вам потрібен рентген, можливо у Вас все добре, а може це зв´язки, причин може бути багато.
автор Однозначно • 27 августа 2024
Ответ дляТаПрямТам
Дякую. Сиджу в поліклініці, чекаємо на лікаря.
ТаПрямТам• 27 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Підпишіться, який діагноз поставив лікар.
автор Однозначно • 27 августа 2024
Ответ дляТаПрямТам
При обстеженні больового синдрому не виявлено, зробили рентген кульшових кісток. На рентгені невеликий перекос, лікар каже, що це сколіоз. Рекомендував лфк та плавання, добре підтягується на перекладині. Я не згодна, бо хромота з´явилася різко, син все літо ходе на плавання. Підемо ще до ортопеда.
автор Однозначно • 27 августа 2024
Ответ длявискас
Доброго вечора. Були у лікаря. При обстеженні больового синдрому не виявлено, зробили рентген кульшових кісток. На рентгені невеликий перекос, лікар каже, що це сколіоз. Рекомендував лфк та плавання. Я не згодна, бо хромота з´явилася різко, син все літо ходе на плавання, добре підтягується. Підемо ще до ортопеда.
Ромашкинная• 27 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Якщо дитина стоїть рівно. У нього рівна попа? Візуально не видно, що одна булка вище іншої?
автор Однозначно • 28 августа 2024
Ответ дляРомашкинная
Рівно. Зовсім рівно. Нічого критичного візуально немає. Тільки хромота, невідомо звідки.