вентиляторная• Изменено 26 августа 2024
Матюки, нецензурщина в соц мережах - невідʼємний етап дорослішання?
Дитині майже 11. Нещодавно у шкільному чаті одна мати забила на сполох:: її доньці (ровесниці сина) почав писати інший однокласник непристойності (пришли фото без одягу, чи брала ти колись в рот….?). Зрозуміло, що це наслідки або інтернету або спілкування з більш старшими дітьми.
З одного боку, я розумію, що це етап дорослішання і від цього повністю не убезпечиш (памʼятаю себе, коли ще й близько не було інтернету та мобільних телефонів, але ми з ровесниками знали певні речі, які типу знати у своєму віці не мали).
Без цього взагалі не обійтись?
Ви намагались огородити дітей від подібного? Чи вдалось Вам?
Без цього взагалі не обійтись?
Lilian-nochka• 26 августа 2024
Сейчас очень много нездоровых детей,на это еще +отсутствие воспитания накладывается
12 галюцинаций• 26 августа 2024
Да они уже в младшей школе порнуху смотрят, дочке тоже где-то в этом возрасте одноклассник говорил давай с тобой сделаем виртуальный секс. Это то что она рассказала, может и больше говорили. Научила посылать , но без мата. Дочь вобще не матерится, мне повезло)))
Насчёт оградить то это не реально. Научить относится к этому правильно, игнорить
Самая СоветЧиваЯ• 26 августа 2024
Ну не знаю.
Автор, а что классная руководительница вашего ребенка об этом думает?
У нас, например, в школе, когда я училась, и когда только начались у мальчиков половые желания, всех абсолютно заставили прочитать поэму Шевченка Катерина - и нужно было для сдачи четверти хотя бы полстаницы сочинения написать для двоечников (а для отличников - страниц 5).
Темы для девочек предлагались: ’Чому померла Катерина (бо жінці важливо не втрачати цноту)’ , ’Чому жінка яка не має характеру не зможе жити в сучасному українському суспільстві’, ’Чому дівчина має в першу чергу поважати батьків та їхню думку, а не слухати хлопця який втече’. Темы сочинений для мальчиков предлагались типа ’Чому ви не можете погано поступати з жінкою, як хлопець Катерини’, ’Чому має бути відповідальність за власних дітей’ (того що якщо мать утопиться, то хто дитину на ноги поставе і таке інше). Дуже серйозні теми - як для дітей, яким по 12 років. Але писали всі, бо хотіли оцінку - хоч якусь хорошу в табелі (твір з української мови, наприклад, легше написати, щоб показати мамі оцінку 12, ніж на 12 здати всі задачі з математики). Всі старалися.
Но у нас был очень хороший классный руководитель. Надеюсь, что классный вашего ребенка окажется мудрым.
Мы ещё и об украинских обычаях читали на уроках украинского языка - и о том, что много веков подряд после украинской свадьбы вывешивали простыни - и для родителей невесты было очень стыдно, если простыни чистые и без пятен крови, за это (если так произошло) родители невесты дарили в семью жениха скот чтобы загладить свою свою вину в воспитании, даже если родители невесты об этом заранее не знали, что она не девочка.
У нас никто в школе не ахался - да и не целовались особо: стыдно.
Нам всем внушили, что секс без контрацепции - только после свадьбы. Хотя презервативы бесплатно можно было взять в медпункте - особо ранние брали, но без них девочки не давали никогда и никому (помня историю Катерины).
Автор, я надеюсь, что учителя в школе ваших детей будут мудрыми.
Бараболька• 26 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Що значить: речі які вони б знати не мали?
Ну не должны дети знать мат и порнуху
вентиляторная
• 26 августа 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну не знаю.
Я 86 р.н. і в нашому класі було мінімум дві дівчини (про яких було відомо), які завагітніли у підлітковому віці. Як памʼятаю зараз це був 7 і 9 клас. Розмови про ранній секс, про статеве виховання - все це було. Проводили лекції. До нас приїздили лікарі з пологового, розповідали про наслідки незахищеного сексу. Але, як бачите це не вберегло деяких дівчат. При тому якщо одна була з тих, яких «відірви і викинь», як-то кажуть, то друга була тихонею, яка боялась лишній раз голову підняти. А потім виявилось, що вона у відносинах з хлопцем на пару років старшим за себе.
У класі сина вчитель викликав на бесіду батьків того хлопця, чим закінчилось, не знаю, так як вчитель не розповів про це на широкий загал. Знаю лише, що мати того хлопця видалилась з всіх шкільних чатів. Не знаю, від сорому чи щоб її не діставали інші батьки
Пацаааааааан• 26 августа 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну не знаю.
Клас, пощастило з вчителькою! Та і діти були з совістю.
Паспортний стіл• 26 августа 2024
Це не нормально, особливо про брати в рот. Але таке є.
Живемо на околиці столиці, робочий район. Донька йде в 5 клас.
Один хлопець в класі може матюкатись, але не так. Він же палить, єдиний.
Але сам хлопець непоганий. Просто в родині мати - це звичайні слова (батьки навіть не помічають) і цигарки теж норма.
Всі інші в класі нормально. Можуть матюкнутись в грі між собою, але це коли там герой вбитий наприклад. Або щось прям не виходить. Типу як зараз - ’кончені тушки, посипати не дають’.
Яжбоматуся• 26 августа 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну не знаю.
Хорошая школа. Фригидные переляканные женщины.
Ваши родители простыни вывешивали или Вы до сих пор цноту бережёте?
вентиляторная
• 26 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Палить у 10-11 років? 🤯