Добра всем!• 26 августа 2024

Брату принесли повістку. Чи казати мамі?

Брат і мені нічого не сказав, його дружина подзвонила мені. Ми вмовляли його ту повістку викинути і не йти до воєнкомату, але він пішов. З собою в нього були не всі документи, йому дали направлення на проходження медогляду і сказали вертатись з недостаючими документами. Він матері не хоче казати, щоб не турбувати, бо вона хворіє.
Але я переживаю, що мати мене потім звинуватить, що я знала і не сказала їй. Брат живе в іншому місті.
З його хворобами його визнають придатним і заберуть то сто відсотків. В воєнкомат збирається завтра йти.
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
так ви вже визначтесь, чи забирали при совку, чи ні? Що ви крутитесь, як шапка Попандопуло. намагаючись вивернути на своє? Забирали всіх, нічого не сортували, досить подивитись архівні німецькі кадри наших військовополонених.
Я не кручусь и не пытаюсь ’вивернути’, это вы пишете какую-то ерунду. Поинтересуйтесь, до какого возраста мобилизировали в клятом совке. А еще напишите, в каких войнахвоевали больные старики и, главное, в каких войнах они выигрывали.
Гореотума• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Ви всерйоз розраховуєте у чомусь переконати своїх опонентів?
Страхованная• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
це ви поцікавтесь, а мені досить того, що з мого села загребли всіх, хто уцілів в окупації і кого не вивезли німці. Незважаючи на вік, навіть кульгавого, з дитинства інваліда, коваля. І мої батьки з бабусями-дідусями були живими свідками того всього. Мама у 6 років тягла з бабусею борону, бо не було кому. Тому досить видумувати. Ну і вище вже писали, що як по бабах скакати - то ніхто в 50 не ’больниє старікі’
Морковна• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Навіщо щось казати мамі?
Та да, делов то, сын идет на войну
Залатавая• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
В нього нема ніяких відсрочок.
Йому 50 років, болячки як у всіх. Грижі в хребті, зору немає,
Сліпий? У мого 10% зору, водій
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляГореотума
Да мне пофиг,просто пишу по факту, как есть.
Семенівни сусідка• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Ми його вмовляли. Ми живемо в іншому місті, я дзвонила, просила його. Дружина його вмовляла. Але йому до лампочки, він вирішив йти, бо боїться що якщо не піде сам, його з поліцією тепер до воєнкомату під конвоєм приведуть.
Я кажу, так ом ти потрібен, тебе ніхто шукати не буде спеціально.
Він нас не чує.
Скажіть краще мамі. Хай та дружина і брат образяться,але якщо заберуть на фронт і Ви не скажете - то будете винні скрізь. У Вас тут нема вибору на жаль. Він все ж брат, мамі син, мама має право знати. І якщо брат вирішив то цього рішення навіть мама не змінить
Семенівни сусідка• 26 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Беруть.
А ті, зто їх не мав, отримують там і не одну.
Ну там її не заробити було б дивно. 30 кг на собі з усім тягати
Гореотума• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Чи можна поцікавитися, якою бачите кінцеву мету війни саме ви?
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
У меня другие данные. Стариков и инвалидов не забирали, в виде исключения начали забирать старше 50 потому что были большие потери.
Ну и да, ваши дытыны 20 лет почему-то вовсе не дытыны, когда идут бухать, в качалку или ахать девок. Но воевать ни-ни, вы что. Пусть лучше деды за них идут с больным сердцем, грыжами и диабетом.
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляГореотума
Можно я не буду об этом писать?
Гореотума• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Можно я не буду об этом писать?
85-90% користувачів ресурсу ухиляються від відповіді, 10% наводять абсолютно фантастичні сценарії. Виходить досить цікава картина, війна триває понад 10 років, з них 2.5 роки йде масштабна війна. Новий виток, скажімо так. При цьому практично ніхто не може навіть сформулювати наші реальні, досяжні цілі у цій війні.
Море_море_я_скучаю• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Він ще каже, що якщо він піде, то сина вже не заберуть.
Йому у вересні виповняється 25 років, то племінник буде теж підлягати мобілізації.
Немає такого закону. Якщо тцк схоплять сина-підпише добровільне, там вибору не дадуть,,
Страхованная• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
моя ’дытыны’ у 2014му в свої 21 була добровольцем, поки ваш відсиджувався за його спиною. І тепер хочете його відмазати за рахунок чужих життів. От тільки не вийде, бубочка і слуги добряче вас, сідунів, прорідять
Гореотума• 26 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Ну що ж, спитаю і у вас. Скажіть, будь ласка, якою ви бачите кінцеву мету війни?
Семенівни сусідка• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Ні, тільк рідним батькам.
А мама не підпадає під ’потрібено догляд’.
Рінше можна було за віком оформлювати, а зараз людина має бути лежачою або такою, що не взмозі себе обслужити.
Лежача або психічно хвора
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляГореотума
А у вас есть ответ?
ПоЗиТиВнАя• 26 августа 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ума нема, считай калека. Это я про вашего брата, автор
100%, но значит брат автора доброволец и хочет идти на фронт. Это его выбор
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Вы обо мне вообще что-то знаете,что пишете этот бред? Впредь думайте, кому и что вы вещаете Просто слов нет. Мне нет дела до ваших дытын, бубочек, добровольцев и прочего, отстаньте от меня с этой муйней, пожалуйста.
ПоЗиТиВнАя• 26 августа 2024
Ответ дляКотогосподиня
У меня знакомый на прошлый понедельник уже с предписанием о мобилизации явился в часть.
На ВЛК был признан годен со всеми болячками.
Но в части, куда приехал, ему сказали, что свободен. С его здоровьем он им не требуется.
Так что не стоит бояться мобилизации тем, кто имеет хронические заболевания. Армии тоже больные не нужны.
Одно из двух:либо эту сказку Вы сочинили «на лоха» или Ваш знакомый подключил все связи и дал взятку чтоб быть «свободным». Люди тысячи долларов платят что списали/не взяли/перевели в тыл и т.п. А тут Васю с улицы домой отправили и даже на «не пыльную» работу не поставили)
Докладальниця• 26 августа 2024
чем мама поможет?будет только плакать и расстраивать вашего и без того расстроенного брата.
теперь если не идти на влк,то надо прятаться и не жить по адресу прописки.
он и так теперь на карандаше у тцк и если сам не явится то таки за ним приедут((
Гореотума• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
А у вас есть ответ?
Моя відповідь не змінюється вже близько двох років, тільки чомусь бойове крило порадниці реагує на неї дуже емоційно :)
автор Добра всем! • 26 августа 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
А в того кто инсулин колет есть инвалидность оформленная или нет? И у соседа после инсульта? Хоть бы общую дали что ли
У того, що інсулін колить є інвалідність. Він зараз з адвокатом доводить, що інвалідність не куплена, а спавжня.
В сусіда не знаю.
автор Добра всем! • 26 августа 2024
Ответ дляЗалатавая
Сліпий? У мого 10% зору, водій
Ні він не сліпий, просто поганий зір по віку, в окулярах.
Семенівни сусідка• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
В сусіда не знаю.
Мля...щодо інсульту довести що не куплено
Залатавая• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Вік який? Описуєте старця.
Залатавая• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Брат на те і сподівається. Каже візьму свої бумажки медичні та піду. Я розвалений весь, комуу я там потрібен.
Але в мене на роботі визнали придатним хлопця, який з 5 років інсулін собі коле.
Сусід після інсульту придатний.
Бо немає органічних суттєвих змін. В штабі можуть бути або на блокпостах
автор Добра всем! • 26 августа 2024
Ответ дляЗалатавая
Вік який? Описуєте старця.
Я писала, 50 років.
Залатавая• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Я писала, 50 років.
Тоді ’за віком’ дуже дивно, значить були проблеми. І в окулярах служать
автор Добра всем! • 26 августа 2024
Ответ дляЗалатавая
В мене був ідеальний зір до 43 років. Потім впав швидко дуже сильно.