ЭмчЭндЭм• 26 августа 2024
Да, грыжа🥺 у мужа пуп примерно такой же, так ему сколько лет... Операцию ему страшно делать, а я представляю как ребеночку маленькому 🥺 😭
Неправдиша• 26 августа 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Нормально дитині. Моїй у 6 років робили. Вранці приїхали, прооперували. Ніч переночували в лікарні і додому. Шов косметичний, нічого й не видно вже
Гарачий Чокалад
• 26 августа 2024
Ответ дляНеправдиша
Від чого вона?
Гарачий Чокалад
• 26 августа 2024
Ответ дляНеправдиша
Так живіт в дитини болить?
Трішки. Це небезпечно?
Неправдиша• 26 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Від чого вона?
Я не лікар, лікар краще пояснить. Як мені казали, там умовно дірка, яку потрібно зашити
Гарачий Чокалад
• 26 августа 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Вам до хірурга. Вони щупають.
Це може почекати?
Неправдиша• 26 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Трішки. Це небезпечно?
Операція близько 30 хвилин. У вас медогляд перед школою був? Мали побачити
Пэрисхилтонша• 26 августа 2024
У вас проблема показати дитину лікарю чи організувати операцію? Ризик в тому, що гострий стан може трапитися, якщо в пупочне кільце залізе кишка і защимиться, при такому розмірі це малоімовірно, але якщо є хоч якийсь біль в області пупка, дитину краще показати лікарю хоча б раз. В мене грижа більша, живу з нею все життя, крім естетики проблем ніяких, але під час вагітності давала болі. Після пологів пройшла.
Балаболка• 26 августа 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Та это пупок такой, акушерка криворукая попалась.
Балаболка• 26 августа 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Вам до хірурга. Вони щупають.
А сиськи щупают?)
Гарачий Чокалад
• 26 августа 2024
Ответ дляНеправдиша
Я дитину мию щодня, вперше побачила.
Гарачий Чокалад
• 26 августа 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Так, проблеми. Дяку за ваш досвід.
Пэрисхилтонша• 26 августа 2024
Ответ дляБалаболка
А сиськи щупают?)
Хірурги все щупають, сходіть, будете здивовані
Пэрисхилтонша• 26 августа 2024
Ответ дляБалаболка
А какая роль акушерки, простите?
Указка• 26 августа 2024
Ответ дляБалаболка
По вашему пупок акушерка завязывает?)
Неправдиша• 26 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Я дитину мию щодня, вперше побачила.
Скільки років дитині? Зазвичай такі проблеми виявляють на медогляді перед школою і тоді ж оперують. У 5 років ще чекають, що само затягнеться, а в 6 оперують
Гарачий Чокалад
• 26 августа 2024
Ответ дляНеправдиша
7 років дитині, ніколи ніхто не говорив.