Вся в кредитах• 27 августа 2024
Донька поступила до технікуму в Польщі, і я хвилююся що не потягне.
Не знаю з чого я таке собі придумала і в останній момент.
Польську вивчала в школі в Україні, але донька дуже спокійна, інтроверт і майже не говорить.
Наша вчителька сказала що рівень десь А2+, В1
Донька поступила, ми зняли квартиру, все облаштували ..
Але сьогодні у мене паніка, а якщо вона не потягне? Чому я так подумала? Бо вчора якась жінка в магазині щось запитала і донька розгубилася ….
Бліііінннннн
Вся в кредитах
• 27 августа 2024
Ответ дляЛюблю Украину
але майте на увазі що в польщі кожні 3 роки змінюються підручники
і це як раз такий рік
тобто вам будуть намагатися продати старі, але вчителі можуть вимагати 2024 рок видання
дивіться на рік обов язково
і це як раз такий рік
дивіться на рік обов язково
Ого. Дякую !! Зверну на це увагу обовʼязково !!!
Люблю Украину• 27 августа 2024
Ответ дляДиверсификация
Безтолков група, купа спаму, хамства в тд
очень даже норм
чтоб понять тенденции и кто как и что
Спама вообще не видела
чтоб понять тенденции и кто как и что
Спама вообще не видела
Диверсификация• 27 августа 2024
Ответ дляЛюблю Украину
і це як раз такий рік
дивіться на рік обов язково
і це як раз такий рік
дивіться на рік обов язково
І по суті все те ж саме, рік видавництва інший
Люблю Украину• 27 августа 2024
Ответ дляДиверсификация
буває що немає певних тем
Голубая фишка• 27 августа 2024
Ответ дляВся в кредитах
Для технікуму сказали А2 підходить
То у Вас є ще місяць, знайдіть інтенсив на вересень, все буде добре. Звісно, можливо не так ідеально, як хотілося, складно, але якось буде. Он діти в таким рівнем в універи вступають. У вас дівчина, ви з нею, тут вже 90% успіху, дитина не сама. Ви разом справитеся. А на вересень терміново розмовні +інтенсив пошукайте, прям щоб щодня.
Диверсификация• 27 августа 2024
Ответ дляЛюблю Украину
буває що немає певних тем
Все є, може змінитися порядок тем
Триндю-бриндю• 27 августа 2024
Ответ дляВся в кредитах
Я з нею переїхала.
Питання не в тому що вона сама чи не сама, а в тому чи потягне вона навчання 🙃
зачем ?
Бесбардак• 27 августа 2024
Мій син поїхав на другий день як почалась війна, взяли посеред навчального року в технікум. Мови не знав і приблизно. Нічого, втягнувся, аби не був ледачий взагалі гарно б вчився. Вже на 4 курс перейшов.
Вся в кредитах
• 27 августа 2024
Ответ дляБесбардак
Дякую ❤️❤️❤️
Куда ж без меня• 27 августа 2024
На ютубі є маса безкоштовних уроків польської + можна дивитися просто польські блоги, фільми.
Сяду на шию, дорого!• 27 августа 2024
Потягне,я теж переживала за сина,тільки з англійською В2 в англомовному університеті.Перший рік мав репетитора-розбирали терміни і багато писали,читав художні книжки англійською,фільми,аудіолекції.
Кукарачка• 27 августа 2024
Ответ дляВся в кредитах
Це ви мені кажете?)
Скажу так: польські діти, які учаться в польській школі. В подставувку беруть тільки з 7 років, не раніше.
Кукарачка• 27 августа 2024
Ответ дляДиверсификация
З 14. Після 8 класу.
І з 14 після 9 класу.
Бо в Польщі в 1 клас ідуть з 7, а в Україні з 6
І з 14 після 9 класу.
Подставувкамв Польщі 8 років: 7+8=15
9 класу немає в Польщі. Є 1 клас ліцею, якщо дитина не іде до ліцею, то а технікум, школа заводова.
Кукарачка• 27 августа 2024
Ответ дляЛюблю Украину
заводувка и есть школа бранжова
а в техникумы ниже балы на поступление чем в лицеи всегда были
ну разве что пара рейтинговых техникумов
В лицее готовят к матуре и ВУЗам, а в техникуме к специальности - уровень сдающих матуру после техникума куда ниже
В технікумі може навчання бути складніше від ліцею, залежить від напрямку
Кукарачка• 27 августа 2024
Ответ дляЛюблю Украину
боже, автор
зайдите в группу на фейсбуке- Мой ребенок студент в Польше
И попуститесь. Сейчас вообще никого не волнует учеба как таковая. Все наши просто пытаются между капельками пройти, на всякий случай пополучать атестатов побольше и главное не терять время)
Поляки там на расслабоне как и все европейцы...А наши - там натаскали их, там схему провернули, там бросили, там перескочили...
Очень многие после года техникума на него забивают и просто ходят чтоб не отчислили(для этого надо просто на двойки учиться-а это не сложно) и параллельно заканчивают в какой-нибудь онлайн легкой школе все на отлично в Украине. Потом бросают со второго курса техникум и идут с красивым атестатом украинским в ВУЗ, а техникум просто для языка используют и для получения пособий 800 злотых
Про то что кто-то там не потянет учебу вообще нет разговоров. Те дети которые приехали в 14 и пошли в выпускной класс сразу - за год смогли с нуля сдать их местное ДПА и поступить по балам в лицеи и технкумы. Неокторые лучше некоторых поляков сдали.
За саму учебу как типа знания тут никто до ВНЗ и не думает
Тільки з атестатом польськім дитина може вчитися безкоштовно. А з українськім платно
Вся в кредитах
• 27 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Ні, не всі. Є категорії дітей які можуть навчатися в університеті безкоштовно.
Технікуми і ліцей безкоштовні всі
Диверсификация• 27 августа 2024
Ответ дляКукарачка
😂😂😂😂😂
Диверсификация• 27 августа 2024
Ответ дляВся в кредитах
Технікуми і ліцей безкоштовні всі
Саме так
Диверсификация• 27 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Подставувкамв Польщі 8 років: 7+8=15
Зараз так, але раніше йшли діти в 6-7 років, тому зараз є ті, які випускаються в 14.
Ответ дляКукарачка
Технікум і зняли квартиру?
Вона неповнолітня, як вам дозволили? Повинен бути опікун, який постійно буде забезпечувати опіку. Чому не обрали ліцей з пансіоном?
Во и мне кажется, что трольная темка.
Моя дочь училась в польском техникуме. Общежитие только с полнім пансином. Квартиру не сдает НИКТО такой маленькой ( 15 лет). Кавалерку только с 18, а лучше с 21 года хозяева готові заселять
Вся в кредитах
• 27 августа 2024
Ответ дляОлена_Луг
Во и мне кажется, что трольная темка.
🤣🤣🤣🤣🤣
100500 тисяч разів написала що я тут з донькою 🤣🤣🤣🤣 троляка ))
Диверсификация• 27 августа 2024
Ответ дляОлена_Луг
Во и мне кажется, что трольная темка.
Ви читати вмієте?
Автор тут буде з дитиною в Польщі!
Диверсификация• 27 августа 2024
Ответ дляВся в кредитах
🤣🤣🤣🤣🤣
Люди читають дупою
Вся в кредитах
• 27 августа 2024
Ответ дляДиверсификация
Люди читають дупою
Головне у кожній темі є якась жінка, яка вважає всі теми трольні)
Диверсификация• 27 августа 2024
Ответ дляОлена_Луг
та вы шо?)))))
БЕСПЛАТНОЕ ОБУЧЕНИЕ
И в техникумах, и в лицеях, и в ВУЗах
БЕСПЛАТНОЕ ОБУЧЕНИЕ
И в техникумах, и в лицеях, и в ВУЗах
В вищих навчальних закладах ні.
Безкоштовне лише з С1 для іноземців
Масяня Я• 27 августа 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
якщо не секрет, який універ та спецть? чую, мій не вивчить польську .....