АдеКВАтная• 27 августа 2024

Чоловіка забрали в тцк на мобільному блок посту

Девочки,я вас умовляю Только без хейта🙏Сегодня мужа в Одеской область сняли с машины и удерживают в тцк.Забрали телефон,мне позвонил какой то номер и сообщил.На учет не становился,данные не обновлял,военный билет с собой был-он не служил там написано обмежено придатний.Поіхати не можу(так як 150км),автобуси не ходять.навіть знайомих немає котрі можуть мене відвезти туди.Допоможіть будь ласка.що я можу зробити в цій ситуації?
Julieta78• 28 августа 2024
Ответ дляДана-Нирвана
К сожалению, о правах можно забыть. Моего брата 1,5 мес назад на улице остановили, в Резерве инфа была обновлена. Забраи в ТЦК. За пол дня прошел комиссию и на след день отправили на учебу в другую область. По здоровью там все не очень, но это не было аргументом его отпустить.
А близкого знакомого в мае на вокзале забрали в ТЦК. Тоже бегом комиссию прошел и быстро на учебку отправили. Через 2,5 месяца отправили на ноль. Вчера узнала, что пропал без вести в первый же день боя, арта их накрыла...
Что значит ’по здоровью не очень’? Есть определенные диагнозы, заключения лечкомиссий определенной формы и к ним пункты закона. А жалобы на высокое давление, боль в спине или ногах в тцк не канает. О каких правах вы сейчас говорите?

Popeye the Sailor• 28 августа 2024
Ответ дляNatka A.
Як показала практика, навіть на випадку автора, на фронт перші йдуть люди, які не оновились.
Я на початку теми писала. Мого чоловіка вже три рази зупиняли, сканували код, відпускали.
Один раз навіть при мені: ми вийшли з супермаркету, йдемо з пакетами.
Чоловік трохи спереді, я позаду.
Тут ця група підходить : ТЦК і поліція разом.
Відсканували QR код, сказали можете ідти.
А якби коду не було, поліція має право на адмін затримання і доставку в ТЦК.
І не просто має право, а зобов´язана це зробити. Бо виявлено ухилянта.

І ви можете скільки завгодно називати ТЦК приватним підприємством і шарашкіною конторою, але іншого ТЦК в Україні немає.
А адвокати вам нарозказують що хочеш, ім аби гроші несли.

У випадку автора, коли є такі проблеми з зором, краще все було робити по закону: пройти ВЛК, зафіксувати хворобу, оновити дані.

А так він тепер ухилянт, ще і ніяких проблем зі здоров´ям не зазначено.
Може на передову не відправлять, але штраф вже точно є.
Муж ваш с отсрочкой, броней? Поэтому вы тут тцкунов решили поддержать ?
Но вы должны понимать, что в нашей стране беспредел на высшем уровне. Игра в кальмара правила меняет очень резко и ваш может оказаться целью быстрее чем вы можете предполагать.
Alienmoon• 28 августа 2024
Ответ дляNatka A.
Чоловік трохи спереді, я позаду.

Еще раз , какое право имеет полиция задерживать и доставлять человека в частную контору тцк , оно же даже не числится как гос установа . Так же и копы задерживать не имеют права , так как нет решения суда , а все принятые постановы псевдовластью противоречат Конституции , значит преступны !
Девочка правильно писала , требовать у них протокол задержания , но его никто не даст , так как это все липа , что происходит и копы вынуждены будут отпустить . Надо знать Конституцию и свои права , а не быть рабом у преступников .
Реверанс• 28 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Що смішного, не розумію. Незаконне затримання і утримання людини карається законом, але тут все залежатиме від наявності компетентного адвоката
Ви не помітили,що з 2019 закони в Україні не працюють?
Alienmoon• 28 августа 2024
Ответ дляwoman Warrior
Да простят мен небеса.Но деятельность ТЦК это коллаборационизм по отношению к своему народу., таким же гражданам страны.
Надеюсь их всех как минимум будут судить за преступление против своего же народа !
woman Warrior• 28 августа 2024
Ответ дляAlienmoon
Пока мы можем только надеяться.
Довели народ до ручки, когда выжить становится главным условием.
Natka A.• 28 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Ні не з відсрочкою і не з бронею.
Йому 50 років, може тому не цікавий для ТЦК

Але і оцей брєд ’ Обновившиеся первые на фронт , они уже дали свое личное согласие на это ’, якому ви піддакуєте, читати без посмішки не можу.

’Дали личное согласие’
Ви не розумієте, що особиста згода нікого не цікавить.
Бо служити це - обов´язок.
І іноді зробити по закону, набагато краще.
Як раз - випадок автора
Alienmoon• 28 августа 2024
Ответ дляРеверанс
А почему так ? Не потому ли , что люди позволяют ? Склонили головы как те рабы и шепчут - не на часі …..
В суды подавать массово за ограничение прав и свобод !
Реверанс• 28 августа 2024
Ответ дляВообще не факт
что за бред, против воли никого заставить воевать не могут.
Ще й як могуть.
Ще й як.
Знімайте рожеві окуляри вже

Popeye the Sailor• 28 августа 2024
Ответ дляAlienmoon
Этим миньонам ОПы нужен будет народный суд и наказание, которого они заслуживают
Alienmoon• 28 августа 2024
Ответ дляNatka A.
Ні не з відсрочкою і не з бронею.

’Дали личное согласие’
Бо служити це - обов´язок.
Як раз - випадок автора
Чья обязанность ? Проф военных , что по частям сидят , тцк , ментов ?
Они давали присягу , да , вот пусть и шуруют .
А гражданский должен только своим родителям (с) !
Alienmoon• 28 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Я очень надеюсь что всю эту братию тцк и ментов по итогу кинут на фронт , как они это делают сейчас с гражданскими . Это будет им самое страшное наказание и этого они больше всего боятся !
Popeye the Sailor• 28 августа 2024
Ответ дляNatka A.
Ні не з відсрочкою і не з бронею.

’Дали личное согласие’
Бо служити це - обов´язок.
Як раз - випадок автора
Неправдоподобно врете. Но правила игры ,в игре без правил, на выживание очень быстро меняются. Если думаете, что поймали Бога за бороду, не радуйтесь слишком сильно.
Hannah dear• 28 августа 2024
Ответ дляБася-Мася
Медкомиссия на права? Хаха. Вы права получали вообще? Кто там реально что-то проходит. Мне справка по здоровью для прав обошлась когда-то 50 (10 баксов тогда) грн.
Муж мог зрение потерять и после получения прав.
Чоловік автора не бачить на 1 око з дитинства. Я проходила медогляд перед отриманням прав, зір перевіряють, ну і сам кандидат повинен повідомити про проблеми з зором, ні?
alina 94• 28 августа 2024
Ответ дляAlienmoon
Это такой прикол ? Обновившиеся первые на фронт , они уже дали свое личное согласие на это .
Ні не прікол. Якщо ваш чоловік не давав согласія то тепер тільки сидіти безвилазно вдома, чекати перемірʼя)
АлександраА• 28 августа 2024
Ответ дляГл@ша
Нащо мені читати чужі відповіді, я прочитала конкретно відповіді автора, в її чоловіка який не бачить на одне око давним давно повинна бути группа інвалідності й т.д . Є оновлений перелік хвороб. Дуже багато випадків коли стогнуть і на те хворий і на те, а медична картка пуста! Тобто приходить чоловік на ВЛК а там ніяких записів проісторію хвороб немає! Погодьтеся що діагнозм які підпадають під обмежено придатний та взагалі непридатний за один огляд лікаря не ставляться. Я не пишу що ТЦК праві й т.д , насправді гнили ще ті, але те що чоловіка ось так зняли з машини великий процент винен він сам, бо в нього навіть зачепитися ні за що, не оновлював, не проходив, не має групи інвалідності й т.д.
Проходять комісію. Непридатні, де-юре, також проходять. Але непридатних з обліку не знімають. Мають зняти, але не знімають. Принаймні, без хабаря (за хабарі як - не знаю).
Документи є. Навіть, на око, як у випадку мого шефа, можна побачити (роззувся, протези відстегнув, культі показав - цілком наочна демонстрація). Але не знімають з обліку. От в чому фігня.
Alienmoon• 28 августа 2024
Ответ дляalina 94
Та мой и не сидит , раб что ли ?
Popeye the Sailor• 28 августа 2024
Ответ дляAlienmoon
Пока зеленая плесень правит, им нужны псы в погонах. Ато вдруг найдется лидер и народ таки встанет с коленей ? Кто же бубочку на пару с его секретаршой защищать будет от своего народа?..
Alienmoon• 28 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Это скорее всего будет перед тем как гопкомпания тикать будет , тогда и сольют всех шестерок .

Popeye the Sailor• 28 августа 2024
Ответ дляalina 94
Удалено администрацией...
alina 94• 28 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Кому вы это говорите ?) если человек самостоятельно не понимает элементарные вещи, объяснять бессмысленно.
Ви мабуть понімаєтє рєальниє вещі, так як і автор, мабуть через таке поніманіє її чоловік тепер вже в учебці.)
mamaМия• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ви можете порекомендувати адвоката?буду дуже вдячна
Він порушив закон. Навіщо?
unona4ka• 28 августа 2024
Ответ дляAlienmoon
на что дали согласие?
Муж в строительном бизнесе. На прошлой неделе остановили машину с рабочими, у кого обновлено и военник с собой-отпустили, кто без военного билета-сразу в бус, тцк, вкл и в учебку.
Vika26• 28 августа 2024
Ответ дляАлександраА
А що в військовому квитку зазначено у вашого шефа, не знаєте? Чи є у нього заключення про непридатність на руках, щоб показувати на тих же блокпостах?
alina 94• 28 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
Popeye the Sailor• 28 августа 2024
Ответ дляalina 94
Удалено администрацией...
Natka A.• 28 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
В чому не правдоподобно?
Що можуть перевірити і відпустити? - можуть.
А можуть і не відпустити? - да, можуть.

Але якщо ідеш проти системи і дані не оновив, то треба вже сидіти вдома.
Бо інакше ця ж система тебе першого і знищить.
І чоловік автора міг бути легально з хворобою.
А так тепер : він ухилянт, ще і здоровий.
Popeye the Sailor• 28 августа 2024
Ответ дляalina 94
Удалено администрацией...
Когда по делу сказать нечего. Жалуйтесь, что с вас взять. 🤢
alina 94• 28 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
alina 94• 28 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
По якому дєлу? І чому я вам щось повинна казати, ви хто взагалі?