АдеКВАтная• 27 августа 2024

Чоловіка забрали в тцк на мобільному блок посту

Девочки,я вас умовляю Только без хейта🙏Сегодня мужа в Одеской область сняли с машины и удерживают в тцк.Забрали телефон,мне позвонил какой то номер и сообщил.На учет не становился,данные не обновлял,военный билет с собой был-он не служил там написано обмежено придатний.Поіхати не можу(так як 150км),автобуси не ходять.навіть знайомих немає котрі можуть мене відвезти туди.Допоможіть будь ласка.що я можу зробити в цій ситуації?
Сундучок с каникулами• 27 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
А вмирають прям там від ніжностей)))
Хтось вже вмер?

Моя улюблена страшко• 27 августа 2024
Ответ дляМост_Устал
Це не ’брєд’, це реальність. Якщо історія не видумана, то вранішнім автобусом чоловік вже поїде в часть. Так це працює. Це звичайна практика.
А ще може поїхати з однієї області в іншу. І поки адвокат буде за ним їздити, то вони його зламають.
Вообще не факт• 27 августа 2024
беспредел полнейший! жрите дальше овес.
Мост_Устал• 27 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Хтось вже вмер?
І не один.
автор АдеКВАтная • 27 августа 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Просто цікаво без негативу, чого не обновляли дані на що сподівалися? Цих ТЦКашників скрізь повно, тут варіантів два або не оновлятися і залягти на дно або шукати законні способи отримати відстрочку.
Надіявся що знайде законний спосіб відстрочки.В нього реально проблеми з дитинства с зором,по цій причині не служив.пішов по лікарям вони йому сказали,що зараз з таким діагнозом береть і не дивляться.(одне око не бачить зовсім з народження)тому і не оновив
ole4kakissa• 27 августа 2024
Ответ дляА поговорить?
В печень постучат и смогут
+100
А потом скажут, что он добровольно пошел, упал,ударился, о диагнозе не говорил
Сундучок с каникулами• 27 августа 2024
Ответ дляМост_Устал
І не один.
То напишіть, хто, де, як і коли. Потрібен розголос, щоб покарати винних
Доктор Варвар• 27 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Хтось вже вмер?
Ви новини не читаєте. Як луплять до полусиньки а потім людина вмирає. В якому ви світі живете
Кукусик• 27 августа 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Згодна з коментом вище.
В кого оновлені дані, перевіряють і відпускають.
В кого ні, той типу попався.
Нічого не зробите, на жаль
В мого чоловіка були оновлені дані, обмежено придатний був на момент перевірки. На наступний ранок вже був в навчальному центрі

Вообще не факт• 27 августа 2024
Ответ дляole4kakissa
+100
будем надееться что это были вбросы.
Хвець-тець• 27 августа 2024
Ответ дляМанюнайтед
До жопы обновление , друган обновился и все равно возле метро приняли и попрсили проехать
Або маєш відстрочку бронь, або отримуєш повістку, якщо військовозобов´язаний значить тримай повістку, так це працює, нажаль не запитують чи хочеш ти вбивати москалів чи ні
автор АдеКВАтная • 27 августа 2024
Ответ дляХвець-тець
До кого прийде адвокат, йому треба сказати хто його клієнт, а в них сидить невідомий чоловік, не громадянин країни тому що документів немає і не говорить нічого,поки він це не підтвердить особу ні адвокат ніхто нічого не зробить
Чому не відомий?в нього є документи
Доктор Варвар• 27 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Мої знайомі з грудня свіжого повітря не бачили. Не виходять з дому взагалі. Чого він шлявся?
ЧорноброваЯ• 27 августа 2024
Ответ дляАстоновитесь!
+
Не оновив дані - тільки дома сиди.
Написано ж в законі, що з неоновленими даними забирають в ТЦК

Що зробить адвокат?
Нічого. Тільки гроші заплатите
Сундучок с каникулами• 27 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Я живу в тому самому світі. В моїй області цього року двох офіцерів засудили за незаконне нарахування коштів, ніхто нічого не замовчував. Закони діють, але якщо люди не мовчать. Я ж питаю про конкретні випадки, напишіть.
А поговорить?• 27 августа 2024
Ответ дляХвець-тець
Документы есть
ole4kakissa• 27 августа 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Есть знакомые, которые второй месяц не могут обновиться.
Понятно что через цнап, ибо идти напрямую в ТЦК=завтра оказаться в учебе.
Что-то там у них не проходит 🤷‍♀️
Доктор Варвар• 27 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Та кожного тижня передають, то в тій області то в тій.
Мост_Устал• 27 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Ви за новинами взагалі не слідкуєте?

Астоновитесь!• 27 августа 2024
Ответ дляole4kakissa
Что-то там у них не проходит 🤷‍♀️
Резерв + для цього існує
Сундучок с каникулами• 27 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Але хоча б один випадок можна тут описати? З прізвищем -ім´ям постраждалого?
ole4kakissa• 27 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
А вмирають прям там від ніжностей)))
Залюбили д̶о̶ ̶с̶м̶е̶р̶т̶и̶
Манка Я• 27 августа 2024
Ответ дляВообще не факт
это уголовно наказуемо и станет достоянием общества. Человек, который не способен убить другого человека, не сломается и документы не подпишет. Будь я на месте, сказала бы можете убивать на месте, но я воевать не пойду.
Ну и убьют. Уже не один случай был , когда в ТЦК мужчины умирают. Пишут , что якобы пристум эпилепсии, а потом оказывается , что всё тело синее от побоев.А если не убьют , то покалечат и ничего не докажешь.
ЧорноброваЯ• 27 августа 2024
Ответ дляКукусик
Мого чоловіка з оновленими вже три рази в Києві : зупиняли, перевіряли код, відпускали.

А якщо б не оновив, то точно б в ТЦК одразу.
Сундучок с каникулами• 27 августа 2024
Ответ дляМост_Устал
Ви за новинами взагалі не слідкуєте?
Ви напевно слідкуєте. Опишіть. Бодай один випадок.
Принцепесочка• 27 августа 2024
Ответ дляВообще не факт
что за бред, против воли никого заставить воевать не могут.
Тогда забивают так, что желание воевать появляется
Моя улюблена страшко• 27 августа 2024
Ответ дляole4kakissa
Что-то там у них не проходит 🤷‍♀️
Так вже більше місяця як не можна оновлювати дані. А до того все оновлювалось у всіх. Їм же не по 70 років, що нічого не тямлять в мобільних звстосунках
Манка Я• 27 августа 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Згодна з коментом вище.
В кого ні, той типу попався.
Нічого не зробите, на жаль
У кого обновлённые данные , тот в первую очередь становится мобилизационным ресурсом и тому в первую очередь присылают повестки.
Кукусик• 27 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Та в пошуку напишіть і почитайте
Доктор Варвар• 27 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Нате