АдеКВАтная• 27 августа 2024
Чоловіка забрали в тцк на мобільному блок посту
Девочки,я вас умовляю Только без хейта🙏Сегодня мужа в Одеской область сняли с машины и удерживают в тцк.Забрали телефон,мне позвонил какой то номер и сообщил.На учет не становился,данные не обновлял,военный билет с собой был-он не служил там написано обмежено придатний.Поіхати не можу(так як 150км),автобуси не ходять.навіть знайомих немає котрі можуть мене відвезти туди.Допоможіть будь ласка.що я можу зробити в цій ситуації?
Inno4ka-ya• 28 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нічого не зробите . Адвокат повинен бути місцевий. Але що він зробить? В мене в подруги брат був на броні і зняли з фури. В нього епілепсія. І адвокат нічого не зробив. Телефон забрали, примусили все підписати. Зараз служить
Як примусили, якими діями?
Ответ дляАдеКВАтная
Надіявся що знайде законний спосіб відстрочки.В нього реально проблеми з дитинства с зором,по цій причині не служив.пішов по лікарям вони йому сказали,що зараз з таким діагнозом береть і не дивляться.(одне око не бачить зовсім з народження)тому і не оновив
Ну вот хватит врать , ты явно троль .У меня муж не видит на один глаз , так в 23 году законно сделал инвалидность и дали на пожизненно, с отстрочкой на 5 лет .
stribyl_ok• 28 августа 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Як примусили, якими діями?
Невідомо. Але наче не били. Може якогось чаю дали попити,бо був якийсь чумний. Або тиснули морально. Чоловіки вони ж слабкі.
MarinkaRam• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
А как он авто водил с плохим зрением?
Inno4ka-ya• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
А разве это не группа инвалидности?
Ответ дляRenata Ft
Чого мені врать?я завтра зроблю фото діагнозу.ви не забувайте що в кожному місті свої закони
stribyl_ok• 28 августа 2024
Автор не зможе дати вказівок чоловіку по телефону і до нього її не пустять. Так що вже буде залежати як себе поведе чоловік. Якщо є підстави для відстрочки, то нехай доводить.
У меня так задержали коллегу. Ему удалось после ВЛК связаться с адвокатом. Дословно: ’Подписывай всё, главное, чтобы отпустили. Если увезут - ничем помочь не сможем.’
Подписал отказ. Отпустили. Пригрозили. Уже позже в разговоре с адвокатом выяснилось, что большинство действий представителями ТЦК были незаконными.
Julia -e9ee• 28 августа 2024
Ответ дляВообще не факт
беспредел полнейший! жрите дальше овес.
А вы шо жрете, дерьмо с лопаты?
Ответ дляhappiness555
Потому что с одним глазом не берут , ваш муж и пальцем ничего не сделал чтобы получить отстрочку . У моего мужа тоже был диагноз обмежений, с таким диагнозом дают спокойно инвалидность и по новому влк сейчас это исключен , так что если ваш муж пройдёт влк то есть шанс реальный что его отправят домой . Очень странно что вы даже не узнавали что с таким диагноз делать .
Julia -e9ee• 28 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Ви напевно слідкуєте. Опишіть. Бодай один випадок.
Вы из оперы смотрю в книгу вижу фигу? В новостях часто такое и вы одна не видели. Шо за бред?
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Погано що не обновив дані. Хоча я розумію, що могли бути на те свої причини, але саме це мабуть і стало причиною затримання. Якщо обмежено придатний, то може після проходження комісії просто скажуть штраф сплатити і все. Так було в одного мого знайомого.
сейчас нету обмежено придатних уже....
Julia -e9ee• 28 августа 2024
Ответ дляNatka A.
Ні, не так.
З оновленими є шанс, що відпустять.
Мого чоловіка вже перевіряли і відпускали
А з неоновленими - не відпустять. Це так і написано в законі, що його мають доставити в ТЦК, як ухилянта.
Хто не оновив, той сидить дома. Інакше, тільки гірше собі зробить.
З оновленими є шанс, що відпустять.
Для меня разницы нет, ваш не застрахован этими обновлениями и его очередь придет.
Альфасамка• 28 августа 2024
раджу вбити хоча б 1 при затримані, там вже дадуть за вбивство кілька років і всьо