АдеКВАтная• 27 августа 2024

Чоловіка забрали в тцк на мобільному блок посту

Девочки,я вас умовляю Только без хейта🙏Сегодня мужа в Одеской область сняли с машины и удерживают в тцк.Забрали телефон,мне позвонил какой то номер и сообщил.На учет не становился,данные не обновлял,военный билет с собой был-он не служил там написано обмежено придатний.Поіхати не можу(так як 150км),автобуси не ходять.навіть знайомих немає котрі можуть мене відвезти туди.Допоможіть будь ласка.що я можу зробити в цій ситуації?
oboeva• 28 августа 2024
Ответ для_Tiffany_
Пусть подписывает отказ от мобилизации, должны отпустить и потом уже к адвокату.
Если отпустят,то зачем к адвокату?

Inno4ka-ya• 28 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нічого не зробите . Адвокат повинен бути місцевий. Але що він зробить? В мене в подруги брат був на броні і зняли з фури. В нього епілепсія. І адвокат нічого не зробив. Телефон забрали, примусили все підписати. Зараз служить
Як примусили, якими діями?
МамаАня• 28 августа 2024
Ответ дляМост_Устал
Не у всіх оновлювалися данні. Про деяких чоловіків відомостей в реєстрі Оберіг немає. Оновитися через Резерв+ чи через ЦНАП не можна, лише йти до ТЦК. А це 100% влк і бойова повістка
Оновлятися через резерв+ можна і зараз, якщо комусь цікаво.
Renata Ft• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Надіявся що знайде законний спосіб відстрочки.В нього реально проблеми з дитинства с зором,по цій причині не служив.пішов по лікарям вони йому сказали,що зараз з таким діагнозом береть і не дивляться.(одне око не бачить зовсім з народження)тому і не оновив
Ну вот хватит врать , ты явно троль .У меня муж не видит на один глаз , так в 23 году законно сделал инвалидность и дали на пожизненно, с отстрочкой на 5 лет .
stribyl_ok• 28 августа 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Як примусили, якими діями?
Невідомо. Але наче не били. Може якогось чаю дали попити,бо був якийсь чумний. Або тиснули морально. Чоловіки вони ж слабкі.
MarinkaRam• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
А как он авто водил с плохим зрением?
_Tiffany_• 28 августа 2024
Ответ дляoboeva
Если отпустят,то зачем к адвокату?
Ну по факту отказа составляют акт и передают в полицию. А там уже нужен адвокат.
Inno4ka-ya• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
А разве это не группа инвалидности?
lisulya• 28 августа 2024
Ответ дляRenata Ft
Не понятно к чему Вы это написали. Наверное у Вас тоже проблемы с глазами

Авокада• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Я так зрозуміла зі слів працівника який мені телефонував,він відмовляється проходити влк.телефон в нього забрали
то может разводняк и на крупные деньги.
Renata Ft• 28 августа 2024
Ответ дляlisulya
Не я читать умею и видите тоже если шо. Автор пишет одне око не бачить зовсім з народження)тому і не оновив . Так что же я не правильно прочитала ,а?
автор happiness555 • 28 августа 2024
Ответ дляRenata Ft
Чого мені врать?я завтра зроблю фото діагнозу.ви не забувайте що в кожному місті свої закони
stribyl_ok• 28 августа 2024
Автор не зможе дати вказівок чоловіку по телефону і до нього її не пустять. Так що вже буде залежати як себе поведе чоловік. Якщо є підстави для відстрочки, то нехай доводить.
_Tiffany_• 28 августа 2024
У меня так задержали коллегу. Ему удалось после ВЛК связаться с адвокатом. Дословно: ’Подписывай всё, главное, чтобы отпустили. Если увезут - ничем помочь не сможем.’
Подписал отказ. Отпустили. Пригрозили. Уже позже в разговоре с адвокатом выяснилось, что большинство действий представителями ТЦК были незаконными.
Carin• 28 августа 2024
Попробовать в правовом поле, конечно, можно

Но вот пример, что сами адвокаты пишут:
https://www.facebook.com/groups/radaadvokativ/post...
Салт• 28 августа 2024
Ответ дляhappiness555
Повна сліпота на одне око - це підстава для оформлення інвалідності.
ТайТаке• 28 августа 2024
Ответ дляlisulya
100%
julia_kid• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Не все так просто.Даже если и хочу купить дельные советы.нет адвокатов у кого
Так город хоть напишите
Julia -e9ee• 28 августа 2024
Ответ дляВообще не факт
беспредел полнейший! жрите дальше овес.
А вы шо жрете, дерьмо с лопаты?

Carin• 28 августа 2024
Тюрьма народов, сцуко. Допанувалыся.
inresta• 28 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Не мають права забирати телефон! Він же не в слідчому ізоляторі, не затриманий, не злочинець. Не мають права. Шукайте адвоката вже зараз
вы как с луны
Renata Ft• 28 августа 2024
Ответ дляhappiness555
Потому что с одним глазом не берут , ваш муж и пальцем ничего не сделал чтобы получить отстрочку . У моего мужа тоже был диагноз обмежений, с таким диагнозом дают спокойно инвалидность и по новому влк сейчас это исключен , так что если ваш муж пройдёт влк то есть шанс реальный что его отправят домой . Очень странно что вы даже не узнавали что с таким диагноз делать .
darya89• 28 августа 2024
Мені радили цю адвоката : Адвокат Людмила Дуванова
+380669772736
inresta• 28 августа 2024
адвокаты до пиз##
если нет льгот или важных причин
Решка7777• 28 августа 2024
Ответ дляhappiness555
Моего не отпустили.телефон в не зоны
мне кажется все мужики уже хотят с мобильной нокией,которая ретро и неделю держит
Julia -e9ee• 28 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Ви напевно слідкуєте. Опишіть. Бодай один випадок.
Вы из оперы смотрю в книгу вижу фигу? В новостях часто такое и вы одна не видели. Шо за бред?
beril_он• 28 августа 2024
Ответ дляУжгород
Найміть адвоката та направте туди
будут
в паре служить ?
beril_он• 28 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Погано що не обновив дані. Хоча я розумію, що могли бути на те свої причини, але саме це мабуть і стало причиною затримання. Якщо обмежено придатний, то може після проходження комісії просто скажуть штраф сплатити і все. Так було в одного мого знайомого.
сейчас нету обмежено придатних уже....
Julia -e9ee• 28 августа 2024
Ответ дляNatka A.
Ні, не так.
З оновленими є шанс, що відпустять.
Мого чоловіка вже перевіряли і відпускали

А з неоновленими - не відпустять. Це так і написано в законі, що його мають доставити в ТЦК, як ухилянта.

Хто не оновив, той сидить дома. Інакше, тільки гірше собі зробить.
Для меня разницы нет, ваш не застрахован этими обновлениями и его очередь придет.
Альфасамка• 28 августа 2024
раджу вбити хоча б 1 при затримані, там вже дадуть за вбивство кілька років і всьо