Опля Картопля• 28 августа 2024
ТЦК дозволили стріляти на ураження у разі загрози їх життю
І докажи потім , що людина не становила загрози їм??? Як їх по 5 чоловік на одного цивільного нападають. Ось тепер буде срака повна. Будуть вбивати ( Потужно!
Почекуха• 28 августа 2024
Ответ дляВикупана
такі якраз того і кидаються, як пси скажені, бо сракою чують, що до них підбирається все ближче
Вони сподіваються вчасно втекти з ʼчесно заробленимʼ.
Natalia505• 28 августа 2024
Ответ дляПочекуха
На багатьох ще чекає купа прозрінь, щоправда невиправною страшною ціною.
Для мене особисто, нічого не змінилось в розумінні природи і поведінки тих, хто при владі. Історію завжди створювали покидьки. Але масштаби вражають.
Стильна штучка• 28 августа 2024
Ответ дляМайструю крила
Кто молился, а кто имел другое мнение . А это было нельзя ((
Это да. Кто ликовал, а кто в бане сидел месяцами)
Я о себе)))
А Я Самая Самая• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
Главное чтоб ваш не бежал от кацапов впереди вас🤣🤣
А может он сам кацап как муж патриотки Вихолы?
Майструю крила• 28 августа 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
І на зе, і на за, і на джонсонюка
А всякие Ольки Зеленюк обзывали рашистками тех, кто хоть слово смел написать о том, что это путь в пропасть.
Радикальная• 28 августа 2024
Ответ дляСтервочка
Все хуже, и хуже, и хуже
Ми пробили дно навіть порівняно з орками, давно((( За що воюють? за свободу? Якої немає? Скільки людей вбили ТЦК?
Майструю крила• 28 августа 2024
Ответ дляСтильна штучка
Да. Кстати, Украина была на первом месте по количеству доносов во всем совке. Вот не живется и не жилось людям спокойно. Не умеют они иначе(
Плюсую (
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляСтильна штучка
Нельзя превратится в того, кем ты не был от природы. Это невозможно ни с какой точки зрения. Можно создать необходимые условия и все. Война просто срывает маски и показывает истинное наполнение человека
+1000000000000
Почекуха• 28 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Існує купа країн, де ʼпокидькиʼ, тобто влада, забезпечує цілком прийнятний рівень життя, турбується про інтереси країни та суспільства, а не лише про власні кишені або короткочасові політичні вигоди. Мене вже не вражає нічого, бачила їх наскрізь до повномасштабки. Майже усі мої страшні очікування від них втілилися у реальність.
Червона ікорка• 28 августа 2024
Ответ дляПочекуха
Під причинно-наслідковий звʼязок можна підтягнути будь-що.
В хаті пожежа, маніак підпалив та доливає бензину, але зовні її зачинили свої ж, разом з людьми всередині, ще й знали, що маніак підпалить хату, але мовчали, щоб не було паніки, щоб люди не розбіглись.
😘👏так и есть
Советуют две стены или детям прятаться по школьным подвалам (кто там был, понимает, что это за укрытия 🙈).
Недавно в Киевской области осколки ракеты упали на такое школьное укрытие, разнесло его полностью. Хорошо, что каникулы и никого там не было.
Еще очень мне нравится идея - строить подземные школы 🙈 это нас планируют через пару лет уже полностью загнать под землю, чтобы не путались тут под ногами?
Это жизнь? И нас в этом заставляют, принуждают жить!!!!
тянитолкайка• 28 августа 2024
В нашей стране такие законы нельзя. Скажут, что один безоружный хотел перегрызть глотки 5 с оружием. Да и вообще сами то оружие и подкинут. Или соврут, что отобрал.
НаБалКоніХодять• 28 августа 2024
Ответ дляПочекуха
да какие прозрения, вчера очередной дубликат маньки молился на царя и в слезах писал как нас любит зеленский
Людей совсем за идиотов недоразвитых считают, а может такие и есть, может читал кто вчера и слезу пустил.
Грушки-яблочки• 28 августа 2024
Ответ дляСтильна штучка
Ну не все. Но это уже не имеет никакого значения
Все. Кроме того, кто дал добро на это.
А так все остальные против нарушения прав верующих.
ну да. Для соблюдения прав это уже не имеет значения.
Права уничтожены.
И тут что печально, все видят разные уничтоженные права.
И пока говорят - вам так и надо. А мы бедные несчастные.
«Когда нацисты пришли за социалистами, я оставался безмолвным. Я не был социалистом.
Когда они пришли за членами профсоюза, я не стал протестовать. Я не был членом профсоюза.
Когда они пришли за евреями, я не возмутился. Я не был евреем.
Когда они пришли за мной, не осталось никого, кто бы выступил против».
— Мартин Нимёллер
Права уничтожены.
— Мартин Нимёллер
Латексне альтер ЕГО• 28 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Бачила на якомусь ТГ каналі кадри з фільму про війну, який знімають рашисти. Там є сцени як ТЦК ловить мужиків на вулицях в Україні, все знято по мотивам наших відео з соцмереж, як шакали ловлять чоловіків.
Дуже гарну репутацію тцк зробили і собі і Україні.
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляСито для думок
Найманці дуже дорого коштують. Ви що хочете, щоб ми, як ті лохи, їли червону ікру замість чорної?
трошки не так: найманець без зарплати воювати не буде, найманець не дасть відкат за рапорт на бойові/відпустку, ротацію, а швидше дасть кулю в голову за таке вимагання. Не буде за свої купувати амуніцію і ремонтувати машину, не буде виконувати завідомо провальні накази.... і ще багато чого не буде
Вот Она Я• 28 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
о, давайте вже владу скидати.
куди приходити, що робити?
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляNatalia505
да ви праві було б смішно, щоб не було так сумно. Коли вже наїдяться питання?
поки буде йти потік грошей будуть гребсти. А оли візьмуть за горло і спитають де гроші - розвернуться в протилежний бік, разом з країною
Латексне альтер ЕГО• 28 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Це як історія з погранцями, які вбивають людей, а потім кажуть, що на них нападали, але доказів нема і не буде.
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляБорода
ого у президента і єрмака авторитет, що аж усі світові лідери погодились впрягтися, щоб вони трохи грошиків собі змогли заробити
ні, не так, просто шулєри вчасно осідлали крісла, зрозумівши, що ’за трі дня’ договорене українці не дали реалізувати
Латексне альтер ЕГО• 28 августа 2024
В нас вчора тцк зловило інваліда 2 групи, і запхали його в багажник піруса, є відео. Добре що не вбили. Івано-Франківськ.
Майструю крила• 28 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
о, давайте вже владу скидати.
куди приходити, що робити?
Та нікого ви спонсорів не скинете.
Он навіть Леніна проспонсорували німці.
Почекуха• 28 августа 2024
Ответ дляВикупана
Бінго! ((
Сито для думок• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
Надеюсь теперь каждый кто получит повестку, проявит себя на фронте. Чтоб жены не писали на форуме, почему ф16 не видно, почему ГЭС не защитили, а надо вместо Курска защищать Покровск и т д и т п.
Я верю в ваших мужчин!
Ось ви мені подобається, ви нас розумієте. Чим більше сорокарічних сантехніків та п´ятдесятирічних електриків закличемо до піхоти, тим краще будуть захищені від обстрілів ГЕС. А Ф-16 по дрібницях ганяти ніхто не буде, це ж очевидно. Нехай постоять, освоїться, звикнуть до нашого неба. Ну ви мене зрозуміли. Постарайтеся розтлумачити це іншим, покладаємось на вас.
Майструю крила• 28 августа 2024
Ответ дляВикупана
Це жарт? Це не українці щось там не дали , а а плани у великих дядьок змінились.
Багато танків зупинили голими руками? Якщо так, то в мене питання- а чому ж садисти - рашисти тими танками не чавили людей, а зупинялись?
Вся в кредитах• 28 августа 2024
Ответ дляЧервона ікорка
😘👏так и есть
Кто на Украину напал - Зелеленский или Путин?
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляПочекуха
А ви ніколи не думали, що прихід до влади цих людей взагалі не від політики чи хоч би економіки, то ретельно і давно підготовлений проект? Аж цілий фільм встигли зняти.
так і є. хуйло-кдбіст прекрасно розумів, що якщо порошенко таки дотисне світову спільноту до того, що на сході стануть миротворці ООН, Україна назавжди для раші втрачена. Тому і кинуто було всі сили, вкладались мільйони в серіальчик про піськограя-ровериста. І недарма хуйло озвучив, що цього разу ’українське питання’ буде вирішене остаточно. тепер стає вже очевидно яким чином...
Natalia505• 28 августа 2024
Ответ дляСтильна штучка
Що означає був від природи? Людей в таборах ламали, знищували особистість, перетворювали на безвольних, слабких, іноді жорстоких і бездушних людей. Перетворити жертву на агресора, та нєфіг дєлать, коли тебе вбивають щоденно. Тортури перетворять одного в іншого. Час йшов, що змінилось? Війна не зриває маски, вона знищує все людське, змінює цінності. Необхідність вижити, перетворює людину на звіра. Це інстинкти.Тому я вже писала буде ще гірше, нажаль.
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Кацапы не так страшны в данной ситуации
+1, бо ті хоч пруть в лоб, їх видно, а ці...
Сито для думок• 28 августа 2024
Ответ дляВикупана
Скажу вам по секрету, під артилерію та КАБи жоден найманець ніколи не піде. Змусили таки мене вийти з образу, а так добре виходило.
ВільнаНазавжди• 28 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
а вас що саме засмутило? ви читали публікацію?
Мене все засмучує, в даному випадку, що до працівників тцк доведено до відома, що вони можуть відкривати вогонь по цивільних. Ви знаєте хоч одного покараного тцкашника, який би відповів за свої дії? І скільки постраждалих цивільних? І останні речення просто сміх, взагалі вже за лохів нас всіх тримають, ще на закон посилаються.