Опля Картопля• 28 августа 2024
ТЦК дозволили стріляти на ураження у разі загрози їх життю
І докажи потім , що людина не становила загрози їм??? Як їх по 5 чоловік на одного цивільного нападають. Ось тепер буде срака повна. Будуть вбивати ( Потужно!
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Затримувати більше як на три години вони взагалі не мають права, в поліції. Якщо звинувачення немає і підозри. Але людей дубасять і кидають на підвали. Якого біса вони цією хуй....ю займаються мені незрозуміло. Це неефективно. Це шлях до конфліктів, ще більших всередині країни.
так може це і є ціль? Оман сам не виконається
Мизимец• 28 августа 2024
Ответ дляБорода
ого у президента і єрмака авторитет, що аж усі світові лідери погодились впрягтися, щоб вони трохи грошиків собі змогли заробити
Ви наївна. Думаєте,світові лідери нічого з цього не мають?
Майструю крила• 28 августа 2024
Ответ дляБорода
Дуже шкода , що Борюсику джонсону ніхто по дорозі в Київ ноги не переламав навесні 2022
Где тут 0?• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
И правильно! Надо было изначально разрешить им это делать. Меньше будут быковать и выделываться тыловые чмони
В тцк не тилові чмоні?
Сиджу тихенько• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
Полно тех, кто в состоянии воевать. Но если неадекват кидается с ножом, почему не пробить ему колено? Или только в тылу смелые, на фронте нет
Тех, кого надо заставлять воевать под дулом оружия озренеть навоюют
Почекуха• 28 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Я думаю аналогічно. І ще на який нам зараз ті стадіони в Мухосранську і світлофори за мільйони? Мене це вкурвлює...а історії з відмиванням на тих будівництвах. Не будують взагалі, пизд...ь на рівному місці. Всі знають, всі про це говорять і нічого, як бачити це все з фронту? Що відчувають наші дівчата і хлопці в окопах? Це два паралельних світи.
Все так ((
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляКозяка-маляка
триндець
щоденно мощніший триндець і моцніший...
ригочимо/плачемо, а толку - ми в засідці
Як там (перепрошую..) Сталін говорив? Людина - то маленький гвинтик у великій машині війни? ну от.....................(((
щоденно мощніший триндець і моцніший...
А Ви чекали інакшого від синка фсбшника і внучка мєнта, котрий при совку давив протестуючих ?
Майструю крила• 28 августа 2024
Ответ дляДева Мария
Вообще с ума посходили , свои своих же расстреливать готовы , на минуточку, за иное мнение , за свободу слова …. Вы человек вообще ?
Сталин был кровавым тираном, но кто же написал 2 млн доносов? А ведь писали свои, соседи , родственники. Писали, чтобы получить материальное блага, или потому что душа гнилая.
ВільнаНазавжди• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
У вас самої жаргон, як у чмоні. І найбільші тилові чмоні - це тцк і силові структури. От до них і питання, чому вони в тилу і чим займаються.
Стильна штучка• 28 августа 2024
Ответ дляБорода
Не переживайте за мировых лидеров, они в накладе не остались тоже. Одни только Штаты знатно поправили свое экономическое положение с 22 года.
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
бо на той тцк наче було здійснено саме збройний напад
самі ж і організували для потрібної картинки?
Сито для думок• 28 августа 2024
Ответ дляМайструю крила
Удалено администрацией...
У Тетріс ми теж граємо, класна гра. Так хочеться бути ближчими до людей, жити їхніми інтересами, розуміти їх.
Майструю крила• 28 августа 2024
Ответ дляСито для думок
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляДружная семейка
выходит, что простому люду ни туда, ни сюда
Звьоздонька чи як там нік?
Стильна штучка• 28 августа 2024
Ответ дляМайструю крила
Пф, молились же все тут на него. Забыли уже?
НаБалКоніХодять• 28 августа 2024
Ответ дляПтица Говоруша
В нас реальна загроза виходу русні до Дніпра і Запоріжжя. А тварі тцк ніяк не нажруться. В нас обвал фронту, через те що бустфікованих насильно кинули на передок, а вони масово втікають😭
А не для кого не было секретом, что в Курск пошли ради поднятия рейтингов президента, теперь маємо шо маємо. Надо еще больше мобилизировать.
Майструю крила• 28 августа 2024
Ответ дляСтильна штучка
Кто молился, а кто имел другое мнение . А это было нельзя ((
Червона ікорка• 28 августа 2024
Ответ дляСито для думок
Ви так кажете, ніби у цьому є щось погане. Ми зараз обговорюємо, чи не вимкнути вам інтернет? Не доводьте, на останній ниточці тримаємось. І нік у вас такий, про ікорку, я їй учора об´ївся, чорною звичайно. Червона у нас для фону, як листя салату чи корж від піци.
Не отключите. Как тогда незламну потужність внушать, если не будет интернета? Опасно. Люди начнут разговаривать между собой, думать вдруг начнут)
НаБалКоніХодять• 28 августа 2024
Ответ дляМайструю крила
наш любимый джонсонюк теперь на пенсии чилит и в танчики играется, о как вышло
ВільнаНазавжди• 28 августа 2024
Ответ дляСтильна штучка
І на зе, і на за, і на джонсонюка
Латексне альтер ЕГО• 28 августа 2024
Ответ дляротцвеники
Звідкіля інфа?
Волинський ТЦК написав. Зайдіть на їх сторінку, почитайте оригінал.
Почекуха• 28 августа 2024
Ответ дляВикупана
На багатьох ще чекає купа прозрінь, щоправда невиправною страшною ціною.
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Манька хоть не агрессивная настолько, как вам подобные. Сами повоюйте идите
такі якраз того і кидаються, як пси скажені, бо сракою чують, що до них підбирається все ближче
Вот Она Я• 28 августа 2024
Ответ дляВикупана
може, там мальчіка ніякого і не було
але. є режимний об´єкт. навіть не тцк, а просто завод, наприклад. де прохідна з пропусками і люди на цій прохідній, посада яких так і називається - стрілок. в них зброя. ніколи не зустрічали такого в житті?
то оці стрілки у разі збройного нападу та небезпеки мають право застосування зброї, в тому числі і на ураження.
то це що таке було у всі часи? геноцид українського народу?
4есотка• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
Надеюсь теперь каждый кто получит повестку, проявит себя на фронте. Чтоб жены не писали на форуме, почему ф16 не видно, почему ГЭС не защитили, а надо вместо Курска защищать Покровск и т д и т п.
Я верю в ваших мужчин!
вы не правы не каждый может воевать особенно 50 + если их брать и тупо убивать вам от этого радость - так я поняла смотрите за собой а то мало что бывает, и какое вам дело до чужих мужчин вы что вдовая и хотите чтоб все так, можете не надеяться по вашему все равно не будет
Стильна штучка• 28 августа 2024
Ответ дляМайструю крила
Да. Кстати, Украина была на первом месте по количеству доносов во всем совке. Вот не живется и не жилось людям спокойно. Не умеют они иначе(
Латексне альтер ЕГО• 28 августа 2024
Ответ дляШкала Радощів
З тцк взагалі нічого не можливо доказати, тому краще вистрілити першим
Вони теж несуть загрозу життю людей, але в них стріляти не можна.
НаБалКоніХодять• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
согласна, может еще что придумать, не знаю, например чтоб сразу на колени при виде тцк падали, а если нет - расстрел. бо я еще не знаю что можно придумать, чтоб народ прозрел
Викупана• 28 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
Я верю в ваших мужчин!
то ви жонамт гицлів-тцкунів і тилових щурів у погонах пишете?
Сито для думок• 28 августа 2024
Ответ дляМайструю крила
Ми з ним так класно поговорили тоді, у мене за годину рівень з В1 підріс до В2, а ви таке кажете. Невдячні в нас люди, невдячні.