ОливьЕЖечка• 28 августа 2024

Чи можна закохати людину у себе

Чи можна когось закохати у себе, якщо цього хочеш. Як думаєте?
ТаПрямТам• 28 августа 2024
100% факт

Херсон це Україна• 28 августа 2024
Нет)))
Я как не старалась, все равно постоянно слышала, что нелюбима и ненужная
Моя улюблена страшко• 28 августа 2024
Можно, но не нужно
Анонимба• 28 августа 2024
Зависит от того насколько вы красивая и интересная
БезВзяток• 28 августа 2024
Конечно.
Домашка• 28 августа 2024
Так, можна
Міс Всесвіт• 28 августа 2024
Думаю, якщо Ви не цікаві або не вигідні чоловіку то ні. Або на це потрібно багато часу і вкладень з вашого боку. А за цей час можна пропустити дійсно гідного чоловіка.
автор ОливьЕЖечка • 28 августа 2024
Ответ дляАнонимба
А якщо лише одне?
автор ОливьЕЖечка • 28 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Можно, но не нужно
Чому?)

Lilian-nochka• 28 августа 2024
Да.можно
Анонимба• 28 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А якщо лише одне?
50/50
Пліснявілий сир• 28 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А якщо лише одне?
Тут всё просто. Если мужчина в вас влюбится, то не нужно прилагать никаких особых усилий. А если он не влюблён и вы ломаете голову как же его влюбить, ничего толкового не выйдет.
Моя улюблена страшко• 28 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Чому?)
Потому что вам нужно подстроиться под его критерии, стать тем, кем вы не являетесь на самом деле. А маску всю жизнь не поносишь.
Миссис Буркул• 28 августа 2024
Ответ дляАнонимба
Дело не в красоте
Каллипсо• 28 августа 2024
Может и можно, но зачем? Потом вам придется всю жизнь его кружить. А чуть что, то вы услышите - ты же сама хотела и меня добивалась. И смысл?)
Каллипсо• 28 августа 2024
Быть на побегушках? Ну добивайтесь )
Анонимба• 28 августа 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Дело не в красоте
А я и не писала, что только в красоте. Но в страшную жирную 100 кг+ по статистике влюбится гораздо меньше мужчин, чем в стройную красотку. Хоть какая там будет харизма
Миссис Буркул• 28 августа 2024
Ответ дляАнонимба
У вас какие-то крайности. Либо стройная красотка, либо страшная женщина весом 100 кг
Каллипсо• 28 августа 2024
Ответ дляАнонимба
Тут вы не правы. Есть непривлекательные люди, которые начинают общаться и внешность уходит на второй план. А есть очень красивые внешне, но как только откроют рот, то на них больше не встанет независимо от пола ) Никогда не слышали и не видели - он красавец, а она серая мышка. Таких пар полно, даже здесь писали в непонимании )

Мамаша в бигудях• 28 августа 2024
Получится, если вы попадаете в его типаж и он готов влюбиться.
Та никада в жизни• 28 августа 2024
У вас життя одне і краще витратити його на підняття своєї самооцінки і на те, щоб поряд був достойний чоловік, а не той, якому потрібно доводити, що ви його гідні. Розповсюдження романтичних стосунків розпочалася не так давно, коли стали масово доступні ЗМІ. Тоді почали знімати фільми, рекламу, фотографії (в соц мережах) по типу ’половинки’, ’тільки ми вдвох в цілому світі’ і тому подібне. А ці гарні картинки найчастіше не мають нічого спільного з сімейним щастях, тому що у сімейного щастя зовсім інша основа. Якщо ви відчуваєте до якогось чоловіка настільки сильні почуття, що вони вже заважають вам спокійно жити, то подумайте, чи не тригернув цей чоловік якусь вашу стару травму?

Ну і сама по собі закоханість чоловіка в жінку не гарантує їм сімейного щастя, бо не гарантує того, що обидва зрілі емоційно і готові брати на себе відповідальність.